Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 6.kolo 23.01.11

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Kunvald 7:1, Č.Třebová B - Žamberk B 6:2, Jablonné n/O. - D.Čermná 3,5:4,5, H.Čermná - Svitavy 3:5, Lanškroun B - Letohrad B 6:2, Litomyšl B - Ústí n/O. C 2,5:5,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

Slovan Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald Lokomotiva Č. Třebová "B" – SK+Sokol Žamberk "B"

                   Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                                 Rozhodčí: Borek Pavel

   1.  Kotva M.                   2066     1:0    Vymetálek P.           1803            1.  Vondra L.            V   1985     1:0    Výprachtický D. V  1972

   2.  Sojma Z.                     1964     1:0    Dvořák E.                 1795            2.  Petráž M.             V   1930     1:0    Martinec J.                1863

   3.  Grepl P.                     1858     1:0    Hodek R.                  1675            3.  Borek P.                    1886     1:0    Zámečník B.              1932

   4.  Chvojka A.               1823     1/2    Rusz G.                     1622            4.  Flos P.                       1661     0:1    Kalous T.             V   1875

   5.  Glöckner J.               1925     1:0    Tobiška J.                 1670            5.  Pail M.                 H  1876     1:0    Kopal V.                    1502

   6.  Meleshko A.            1000     1:0    Štěpán S.                   1645            6.  Jasanský K.              1771     1/2    Janeček M.                1484

   7.  Cedzo Š.                    1715     1:0    Rusz R.                      1536            7.  Kovář V.                    1624     1/2    Mazura J.                   1598

   8.  Endl V.                      1613     1/2    Mlynář M.                1526            8.  Vích R.                       1250     1:0    Kubalík M.               1291

                                     7 : 1                                                                              6 : 2

TJ Jablonné nad Orlicí – Šachový klub Dolní Čermná o.s. TJ Sokol Horní Čermná – ŠK Svitavy

                    Rozhodčí: Černý Karel                                                Rozhodčí: Vacek Miroslav

   1.  Černý K.                    2015     1:0    Dostálek V.              1621            1.  Motl J.                        1658     1:0    Bartoš K.                   1865

   2.  Vaníček J.                  1659     0:1    Merta M.                   1779            2.  Cimprich M.             1576     1:0    Krušina P.                1846

   3.  Černý V.                    1640     0:1    Merta J.                      1855            3.  Šilar J.                        1570     0:1    Maděra S.                  1789

   4.  Filip L.                      1718     0:1    Slavíček M.              1760            4.  Šilar J.                        1588     1:0    Havel F.                     1803

   5.  Kubíček V.               1678     0:1    Motl L.                      1607            5.  Šilar K.                      1485     0:1    Čupr T.                       1828

   6.  Černohous J.            1678     1/2    Nikl J.                        1571            6.  Havel D.                    1250     0:1    Rosenkranz J.           1733

   7.  Vorlíček P.               1581     1:0    Seidl P.                     1000            7.  Dušek A.                   1000     0:1    Riedl V.                     1676

   8.  Trampota L.              1250     1:0    Marek J.                     1000            8.  Dušek J.                     1250     0:1    Svatoš Z.                   1643

                                  3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

TJ Lanškroun "B" – Spartak OEZ Letohrad "B" Jiskra Litomyšl "B" – Jiskra Ústí nad Orlicí "C"

                  Rozhodčí: Palla Stanislav                                                Rozhodčí: Pekař Václav

   1.  Solil R.                V   2064     1:0    Papáček M.         V   1860            1.  Zeman L.                    1975     0:1    Mareš J.                      1810

   2.  Šilar L.                 V   1880     1/2    Mikyska K.        V   1882            2.  Šváb J.                        1874     1:0    Kameník D.              1839

   3.  Krátký J.              V   1911     1:0    Krumer M.           V   1929            3.  Odstrčil J.                 1898     1:0    Jániš P.                      1659

   4.  Šebrle J.                     1784     1/2    Lorenc J.                   1758            4.  Jonáš P.                     1637     0:1    Smola J.                V   1876

   5.  Palla S.                      1701     1:0    Sysr P.                       1621            5.  Krejčí M.                   1598     1/2    Glembek B.               1740

   6.  Paukert I.                  1792     1:0    Janeček O.                1545            6.  Seidl J.                       1585     0:1    Taslar K.                    1660

   7.  Boháč L.                    1582     1:0    Petráček J.                1441            7.  Štětka V.                    1565     0:1    Kapoun V.                1618

   8.  Křivohlávek J.         1428     0:1    Lorenc J.                   1317            8.  Šulc M.                      1443     0:1    Kubišta L.                1588

                                     6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              6    5    1    0         16     31.5   :  16.5     25

                   2.   ŠK Svitavy                                         6    4    1    1         13     28.5   :  19.5     22

                   3.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   6    4    0    2         12     32.5   :  15.5     26

                   4.   TJ Slovan Moravská Třebová            6    3    2    1         11        29   :  19        21

                   5.   SK + Sokol Žamberk "B"                   6    3    2    1         11     28.5   :  19.5     22

                   6.   TJ Lanškroun "B"                              6    3    0    3           9     24.5   :  23.5     18

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      6    3    0    3           9     20.5   :  27.5     12

                   8.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        6    2    1    3           7     20.5   :  27.5     15

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       6    2    0    4           6        23   :  25        16

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              6    1    2    3           5     17.5   :  30.5     12

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           6    1    0    5           3     15.5   :  32.5     12

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     6    0    1    5           1     16.5   :  31.5     10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.