Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 7.kolo 06.02.11

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. C - M.Třebová 1,5:6,5, Letohrad B - Litomyšl B 2:6, Svitavy - Lanškroun B 4:4, D.Čermná - H.Čermná 6,5:1,5, Žamberk B - Jablonné n/O. 5:3, Kunvald - Č.Třebová B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

 Jiskra Ústí nad Orlicí "C" –  Slovan Mor. Třebová Spartak OEZ Letohrad "B" –  Jiskra Litomyšl "B"

                  Rozhodčí: Kameník David                                              Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Mareš J.                      1810     0:1    Kotva M.                  2066            1.  Papáček M.         V   1860     1/2    Jirsa L.                       1975

   2.  Kameník D.              1839     0:1    Sojma Z.                    1964            2.  Mikyska K.         V   1882     0:1    Zeman L.                    1975

   3.  Jániš P.                      1659     0:1    Grepl P.                    1858            3.  Lorenc J.                    1758     0:1    Šváb J.                        1874

   4.  Smola J.                V   1876     0:1    Chvojka A.              1823            4.  Sysr P.                       1621     0:1    Odstrčil J.                 1898

   5.  Kodytek T.               1540     0:1    Glöckner J.               1925            5.  Kristl V.               H  1509     0:1    Jonáš P.                     1637

   6.  Glembek B.               1740     0:1    Meleshko A.            1000            6.  Janeček O.                 1545     1/2    Krejčí M.                   1598

   7.  Taslar K.                    1660     1/2    Cedzo Š.                    1715            7.  Lorenc J.                    1317     1/2    Ninger K.                  1611

   8.  Kapoun V.                1618     1:0    Endl V.                      1613            8.  Lorencová J.             1322     1/2    Seidl J.                       1585

                                  1.5 : 6.5                                                                           2 : 6

           ŠK Svitavy – TJ Lanškroun "B"        Šachový klub Dolní Čermná o.s. – TJ Sokol Horní Čermná

                    Rozhodčí: Kozák David                                             Rozhodčí: Dostálek Vladimír

   1.  Bartoš K.                   1865     0:1    Solil R.                V   2064            1.  Dostálek V.              1621     1:0    Motl J.                        1658

   2.  Krušina P.                1846     0:1    Šilar L.                 V   1880            2.  Pecháček T.              1614     1/2    Cimprich M.             1576

   3.  Maděra S.                  1789     1:0    Krátký J.              V   1911            3.  Merta M.                    1779     1/2    Šilar J.                        1570

   4.  Havel F.                     1803     1/2    Šebrle J.                     1784            4.  Merta J.                      1855     1:0    Kalousek M.            1481

   5.  Čupr T.                       1828     1/2    Palla S.                      1701            5.  Slavíček M.              1760     1:0    Zahradník J.              1000

   6.  Kozák D.                   1826     0:1    Boháč L.                   1582            6.  Žídek P.                     1616     1:0    Šilar J.                        1588

   7.  Riedl V.                     1676     1:0    Křivohlávek J.        1428            7.  Motl L.                      1607     1/2    Vacek M.                   1447

   8.  Svatoš Z.                   1643     1:0    Lapáček L.               1357            8.  Nikl J.                        1571     1:0    Šilar K.                      1485

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

SK+Sokol Žamberk "B" – TJ Jablonné nad Orlicí ŠO K a.s. Kunvald – Lokomotiva Česká Třebová "B"

                  Rozhodčí: Kopal Vladimír                                                Rozhodčí: Rusz Gustav

   1.  Výprachtický D.V  1972     1/2    Černý K.                   2015            1.  Keprta S.              H  1938     1:0    Borek P.                    1886

   2.  Martinec J.                1863     1:0    Maceška B.         H  1831            2.  Vymetálek P.            1803     0:1    Pěkník M.           H  1881

   3.  Zámečník B.              1932     1:0    Vaníček J.                 1659            3.  Dvořák E.                 1795     1/2    Petrželka K.             1876

   4.  Kalous T.            V   1875     1:0    Černý V.                    1640            4.  Hodek R.                   1675     0:1    Flos P.                       1661

   5.  Kacálek K.                1823     0:1    Filip L.                      1718            5.  Rusz G.                      1622     0:1    Pail M.                 H  1876

   6.  Vohník M.                1673     0:1    Kubíček V.               1678            6.  Krupica Z.                 1561     0:1    Jasanský K.              1771

   7.  Jeništa J.                    1795     1:0    Vorlíček P.               1581            7.  Tobiška J.                  1670     1:0    Kovář V.                    1624

   8.  Kopal V.                    1502     1/2    Trampota L.              1250            8.  Štěpán S.                   1645     1:0    Paluda J.                    1438

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              7    5    1    1         16        33   :  23        26

                   2.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   7    5    0    2         15        37   :  19        30

                   3.   TJ Slovan Moravská Třebová            7    4    2    1         14     35.5   :  20.5     27

                   4.   SK + Sokol Žamberk "B"                   7    4    2    1         14     33.5   :  22.5     26

                   5.   ŠK Svitavy                                         7    4    2    1         14     32.5   :  23.5     25

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      7    4    0    3         12     26.5   :  29.5     16

                   7.   TJ Lanškroun "B"                              7    3    1    3         10     28.5   :  27.5     21

                   8.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        7    3    1    3         10        27   :  29        20

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       7    2    0    5           6        26   :  30        18

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              7    1    2    4           5        21   :  35        15

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           7    1    0    6           3     16.5   :  39.5     11

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     7    0    1    6           1        19   :  37        11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.