Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 8.kolo 20.02.11

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Č.Třebová B 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Kunvald 5:3, H.Čermná - Žamberk B 2,5:5,5, Lanškroun B - D.Čermná 2,5:5,5, Litomyšl B - Svitavy 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Letohrad B 6:2


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Slovan Mor. Třebová – Lokomotiva Česká Třebová "B" TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald

                   Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                                 Rozhodčí: Černý Karel

   1.  Kotva M.                   2066     1:0    Petráž M.             V   1930            1.  Černý K.                    2015     1/2    Vymetálek P.            1803

   2.  Sojma Z.                     1964     1:0    Borek P.                    1886            2.  Maceška B.          H  1831     1/2    Dvořák E.                 1795

   3.  Grepl P.                     1858     1/2    Šimek Z.               V   1883            3.  Vaníček J.                  1659     1/2    Hodek R.                   1675

   4.  Chvojka A.               1823     0:1    Petrželka K.             1876            4.  Černý V.                    1640     1/2    Rusz G.                      1622

   5.  Glöckner J.               1925     1:0    Flos P.                       1661            5.  Filip L.                      1718     1:0    Krupica Z.                 1561

   6.  Meleshko A.            1000     1/2    Jasanský K.              1771            6.  Kubíček V.               1678     1:0    Tobiška J.                  1670

   7.  Cedzo Š.                    1715     1/2    Kovář V.                   1624            7.  Černohous M.          1660     1:0    Štěpán S.                   1645

   8.  Nečesánek J.             1000     1:0    Petrážová K.            1621            8.  Trampota L.              1250     0:1    Mlynář M.                 1526

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

Sokol Horní Čermná – SK + Sokol Žamberk "B" TJ Lanškroun "B" – Šachový klub Dolní Čermná o.s.

                  Rozhodčí: Vacek Miroslav                                               Rozhodčí: Krátký Josef

   1.  Cimprich M.             1576     0:1    Wiesinger W.    V   1959            1.  Solil R.                 V   2064     1:0    Dostálek V.              1621

   2.  Šilar J.                        1570     0:1    Martinec J.                1863            2.  Šilar L.                 V   1880     1/2    Pecháček T.              1614

   3.  Kalousek M.            1481     0:1    Jeništa J.                    1795            3.  Krátký J.              V   1911     0:1    Merta M.                    1779

   4.  Zahradník J.              1000     1:0    Kopal V.                   1502            4.  Šebrle J.                     1784     1/2    Merta J.                      1855

   5.  Vacek M.                   1447     1/2    Janeček M.                1484            5.  Paukert I.                  1792     0:1    Slavíček M.              1760

   6.  Havel D.                    1250     0:1    Belobrad J.               1289            6.  Novák M.                  1705     0:1    Žídek P.                     1616

   7.  Dušek A.                   1000     0:1    Hurdes E.                 1464            7.  Boháč L.                    1582     1/2    Motl L.                      1607

   8.  Dušek J.                     1250     1:0    Uřičář P.                   1420            8.  Křivohlávek J.         1428     0:1    Seidl P.                      1000

                                  2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

       TJ Jiskra Litomyšl "B" – ŠK Svitavy      Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – Spartak OEZ Letohrad "B"

                   Rozhodčí: Pekař Václav                                               Rozhodčí: Kameník David

   1.  Jirsa L.                       1975     1:0    Bartoš K.                  1865            1.  Mareš J.                      1810     0:1    Papáček M.         V   1860

   2.  Zeman L.                    1975     1/2    Krušina P.                1846            2.  Kameník D.              1839     1/2    Lorenc J.                    1758

   3.  Šváb J.                        1874     1:0    Maděra S.                  1789            3.  Jániš P.                      1659     1:0    Sysr P.                       1621

   4.  Odstrčil J.                 1898     1:0    Havel F.                    1803            4.  Smola J.                V   1876     1:0    Lorenc A.                  1402

   5.  Jonáš P.                     1637     0:1    Kozák D.                  1826            5.  Kodytek T.               1540     1:0    Petráček J.                 1441

   6.  Ninger K.                  1611     1/2    Rosenkranz J.          1733            6.  Glembek B.               1740     1/2    Černohous J.            1530

   7.  Odstrčil J.                 1426     1/2    Riedl V.                     1676            7.  Kubišta L.                1588     1:0    Lorenc J.                    1317

   8.  Štětka V.                    1565     0:1    Svatoš Z.                   1643            8.  Driemer J.                  1545     1:0    Lorencová J.             1322

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              8    6    1    1         19        39   :  25        31

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová            8    5    2    1         17        41   :  23        31

                   3.   SK + Sokol Žamberk "B"                   8    5    2    1         17        39   :  25        31

                   4.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   8    5    0    3         15     39.5   :  24.5     31

                   5.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      8    5    0    3         15        31   :  33        19

                   6.   ŠK Svitavy                                         8    4    2    2         14        36   :  28        27

                   7.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        8    4    1    3         13     32.5   :  31.5     24

                   8.   TJ Lanškroun "B"                              8    3    1    4         10        31   :  33        22

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       8    3    0    5           9        31   :  33        21

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              8    1    2    5           5        24   :  40        16

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           8    1    0    7           3     18.5   :  45.5     12

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     8    0    1    7           1     21.5   :  42.5     13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.