Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 9.kolo 06.03.11

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - M.Třebová 2,5:5,5, Svitavy - Ústí n/O. C 3,5:4,5, D.Čermná - Litomyšl B 5,5:2,5, Žamberk B - Lanškroun B 4:4, Kunvald - H.Čermná 6,5:1,5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 5:3


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Spartak OEZ Letohrad "B" – Slovan Moravská Třebová ŠK Svitavy – Jiskra Ústí nad Orlicí "C"

                  Rozhodčí: Papáček Miloš                                                Rozhodčí: Kozák David

   1.  Papáček M.         V   1860     1:0    Kotva M.                  2066            1.  Bartoš K.                   1865     1/2    Mareš J.                      1810

   2.  Mikyska K.        V   1882     0:1    Sojma Z.                    1964            2.  Krušina P.                1846     1:0    Kameník D.              1839

   3.  Lorenc J.                    1758     0:1    Grepl P.                    1858            3.  Maděra S.                  1789     0:1    Jániš P.                      1659

   4.  Sysr P.                       1621     0:1    Chvojka A.              1823            4.  Havel F.                     1803     0:1    Smola J.                V   1876

   5.  Kristl V.              H   1509     1:0    Glöckner J.               1925            5.  Čupr T.                       1828     1:0    Glembek B.               1740

   6.  Janeček O.                 1545     1/2    Meleshko A.            1000            6.  Kozák D.                   1826     1/2    Kylar P.               V   1898

   7.  Lorenc J.                    1317     0:1    Cedzo Š.                    1715            7.  Riedl V.                     1676     1/2    Taslar K.                    1660

   8.  Lorencová J.             1322     0:1    Nečesánek J.            1000            8.  Svatoš Z.                   1643     0:1    Kubišta L.                1588

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

Šachový klub Dolní Čermná o.s. – Jiskra Litomyšl "B" SK + Sokol Žamberk "B" – TJ Lanškroun "B"

                Rozhodčí: Dostálek Vladimír                                              Rozhodčí: Hurdes Emil

   1.  Dostálek V.              1621     0:1    Jirsa L.                       1975            1.  Výprachtický D. V  1972     1:0    Solil R.                 V   2064

   2.  Pecháček T.              1614     0:1    Šváb J.                       1874            2.  Martinec J.                1863     0:1    Šilar L.                 V   1880

   3.  Merta J.                      1855     1:0    Odstrčil J.                 1898            3.  Zámečník B.              1932     1/2    Krátký J.              V   1911

   4.  Slavíček M.              1760     1:0    Krejčí M.                  1598            4.  Kalous T.             V   1875     1:0    Marek M.                   1726

   5.  Žídek P.                     1616     1:0    Odstrčil J.                 1426            5.  Kacálek K.                1823     1/2    Palla S.                      1701

   6.  Motl L.                      1607     1/2    Sauer P.                     1000            6.  Jeništa J.                    1795     0:1    Křivohlávek J.         1428

   7.  Nikl J.                        1571     1:0    Šulc M.                      1443            7.  Mazura J.                   1598     1:0    Lapáček L.                1357

   8.  Marek J.                     1000     1:0    Klejch F.                   1282            8.  Kubalík M.               1291     0:1    Vu A.                          1567

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

  ŠO K a.s. Kunvald – Sokol Horní Čermná Lokomotiva Česká Třebová "B" – TJ Jablonné nad Orlicí

                    Rozhodčí: Rusz Gustav                                                    Rozhodčí: Paluda Jiří

   1.  Keprta S.             H   1938     1:0    Cimprich M.             1576            1.  Petráž M.             V   1930     1/2    Černý K.                    2015

   2.  Vymetálek P.            1803     1:0    Šilar J.                        1570            2.  Šimek Z.               V   1883     1:0    Vaníček J.                  1659

   3.  Dvořák E.                 1795     1:0    Kalousek M.            1481            3.  Petrželka K.             1876     1:0    Černý V.                    1640

   4.  Lacko D.             H   1796     1/2    Zahradník J.             1000            4.  Jasanský K.              1771     1/2    Filip L.                      1718

   5.  Hodek R.                   1675     1:0    Šilar J.                        1588            5.  Kovář V.                    1624     1:0    Kubíček V.               1678

   6.  Rusz G.                      1622     0:1    Vacek M.                   1447            6.  Petrážová K.            1621     1/2    Černohous J.            1678

   7.  Tobiška J.                  1670     1:0    Havel D.                   1250            7.  Paluda J.                    1438     1/2    Vorlíček P.               1581

   8.  Štěpán S.                   1645     1:0    Dušek A.                  1000            8.  Vích R.                       1250     0:1    Trampota L.              1250

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              9    7    1    1         22     43.5   :  28.5     34

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová            9    6    2    1         20     46.5   :  25.5     36

                   3.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   9    6    0    3         18     44.5   :  27.5     34

                   4.   SK + Sokol Žamberk "B"                   9    5    3    1         18        43   :  29        34

                   5.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        9    5    1    3         16        38   :  34        29

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      9    5    0    4         15     33.5   :  38.5     21

                   7.   ŠK Svitavy                                         9    4    2    3         14     39.5   :  32.5     29

                   8.   TJ Lanškroun "B"                              9    3    2    4         11        35   :  37        25

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    3    0    6           9        34   :  38        22

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              9    2    2    5           8     30.5   :  41.5     22

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           9    1    0    8           3        21   :  51        14

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     9    0    1    8           1        23   :  49        14

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.