Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo 27.03.11

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Jablonné n/O. 4,5:3,5, H.Čermná - Č.Třebová B 3:5, Lanškroun B - Kunvald 4:4, Litomyšl B - Žamberk B 2,5:5,5, Ústí n/O. C - D.Čermná 5:3, Letohrad B - Svitavy 3,5:4,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Slovan Moravská Třebová – TJ Jablonné nad Orlicí Sokol Horní Čermná –Loko. Česká Třebová "B"

                   Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                           Rozhodčí: Cimprlich Miroslav

   1.  Kotva M.                   2066     0:1    Černý K.                   2015            1.  Motl J.                        1658     0:1    Vondra L.            V   1985

   2.  Sojma Z.                     1964     1:0    Vaníček J.                 1659            2.  Cimprich M.             1576     1:0    Borek P.                    1886

   3.  Grepl P.                     1858     1/2    Černý V.                    1640            3.  Šilar J.                        1570     0:1    Petrželka K.             1876

   4.  Chvojka A.               1823     0:1    Filip L.                      1718            4.  Kalousek M.            1481     0:1    Pelcl K.                     1697

   5.  Glöckner J.               1925     1:0    Kubíček V.               1678            5.  Zahradník J.              1000     1:0    Jasanský K.              1771

   6.  Meleshko A.            1000     1/2    Černohous M.         1660            6.  Šilar K.                      1485     1/2    Petrážová K.            1621

   7.  Cedzo Š.                    1715     1:0    Vorlíček P.               1581            7.  Dušek A.                   1000     0:1    Vích R.                       1250

   8.  Vícha K.                    1657     1/2    Trampota L.              1250            8.  Dušek J.                     1250     1/2    Křemenák J.              1716

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

    TJ Lanškroun "B" – ŠO K a.s. Kunvald        TJ Jiskra Litomyšl "B" – SK + Sokol Žamberk "B"

                    Rozhodčí: Krátký Josef                                                 Rozhodčí: Pekař Václav

   1.  Solil R.                V   2064     0:1    Keprta S.             H  1938            1.  Zeman L.                    1975     0:1    Výprachtický D. V  1972

   2.  Šilar L.                 V   1880     1/2    Dvořák E.                 1795            2.  Šváb J.                        1874     0:1    Wiesinger W.     V   1959

   3.  Krátký J.              V   1911     1:0    Hodek R.                  1675            3.  Odstrčil J.                 1898     1:0    Martinec J.                1863

   4.  Šebrle J.                     1784     1:0    Rusz G.                     1622            4.  Jonáš P.                     1637     1/2    Zámečník B.              1932

   5.  Palla S.                      1701     1/2    Tobiška J.                 1670            5.  Seidl J.                       1585     1:0    Kalous T.             V   1875

   6.  Boháč L.                    1582     0:1    Štěpán S.                   1645            6.  Šulc M.                      1443     0:1    Kacálek K.                1823

   7.  Křivohlávek J.         1428     1/2    Řehák J.                     1504            7.  Nešpor J.                   1250     0:1    Jeništa J.                    1795

   8.  Vu A.                          1567     1/2    Mlynář M.                1526            8.  Klejch F.                   1282     0:1    Kopal V.                    1502

                                     4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – ŠK Dolní Čermná o.s. Spartak OEZ Letohrad "B" – ŠK Svitavy

                  Rozhodčí: Kameník David                                              Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Mareš J.                      1810     1:0    Dostálek V.              1621            1.  Papáček M.         V   1860     1:0    Bartoš K.                   1865

   2.  Kameník D.              1839     1:0    Merta M.                   1779            2.  Mikyska K.         V   1882     0:1    Krušina P.                1846

   3.  Jániš P.                      1659     0:1    Merta J.                      1855            3.  Krumer M.           V   1929     1:0    Maděra S.                  1789

   4.  Smola J.                V   1876     1/2    Žídek P.                    1616            4.  Lorenc J.                    1758     1:0    Havel F.                     1803

   5.  Kodytek T.               1540     1/2    Motl L.                      1607            5.  Sysr P.                       1621     0:1    Rosenkranz J.           1733

   6.  Glembek B.               1740     0:1    Nikl J.                        1571            6.  Janeček O.                 1545     0:1    Riedl V.                     1676

   7.  Kylar P.               V   1898     1:0    Marek J.                     1000            7.  Buryška T.                1686     1/2    Jedlička E.                1637

   8.  Taslar K.                    1660     1:0    Málek O.                   1000            8.  Petráček J.                 1441     0:1    Veselý O.                  1637

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"            10    8    1    1         25     48.5   :  31.5     38

                   2.   TJ Slovan Moravská Třebová          10    7    2    1         23        51   :  29        39

                   3.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 10    7    0    3         21     49.5   :  30.5     38

                   4.   SK + Sokol Žamberk "B"                 10    6    3    1         21     48.5   :  31.5     39

                   5.   ŠK Svitavy                                       10    5    2    3         17        44   :  36        33

                   6.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.      10    5    1    4         16        41   :  39        31

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                    10    5    0    5         15        36   :  44        23

                   8.   TJ Lanškroun "B"                            10    3    3    4         12        39   :  41        27

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    3    0    7           9     37.5   :  42.5     24

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                            10    2    3    5           9     34.5   :  45.5     24

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"         10    1    0    9           3     24.5   :  55.5     17

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                   10    0    1    9           1        26   :  54        16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.