Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo 10.04.11

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ neudrželo Ústí n/O. C vedení v soutěži a po nejtěsnější prohře muselo přenechat první místo a postup do KP1 Slovanu Moravská Třebová - Blahopřejeme !!!
Konkrétní výsledky: Svitavy - M.Třebová 2,5:5,5, D.Čermná - Letohrad B 5,5:2,5, Žamberk B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Kunvald - Litomyšl B 4:4, Č.Třebová B - Lanškroun B 5,5:2,5, Jablonné n/O. - H.Čermná 6,5:1,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

     ŠK Svitavy – Slovan Moravská Třebová        ŠK Dolní Čermná o.s. – Spartak OEZ Letohrad "B"

                    Rozhodčí: Kozák David                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Bartoš K.                   1865     1:0    Kotva M.                  2066            1.  Pecháček T.              1614     1/2    Papáček M.         V   1860

   2.  Krušina P.                1846     0:1    Sojma Z.                    1964            2.  Merta M.                    1779     1/2    Lorenc J.                    1758

   3.  Maděra S.                  1789     0:1    Grepl P.                    1858            3.  Merta J.                      1855     1:0    Maceška V.               1623

   4.  Havel F.                     1803     1/2    Chvojka A.              1823            4.  Žídek P.                     1616     1/2    Sysr P.                       1621

   5.  Kozák D.                   1826     0:1    Glöckner J.               1925            5.  Motl L.                      1607     1:0    Janeček O.                 1545

   6.  Rosenkranz J.           1733     0:1    Meleshko A.            1000            6.  Nikl J.                        1571     1:0    Lorenc A.                  1402

   7.  Riedl V.                     1676     1/2    Cedzo Š.                    1715            7.  Marek J.                     1000     0:1    Lorenc J.                    1317

   8.  Svatoš Z.                   1643     1/2    Nečesánek J.            1000            8.  Málek O.                   1000     1:0    Lorencová J.             1322

                                  2.5 : 5.5                                                                        5.5 : 2.5

SK + Sokol Žamberk "B" –  Jiskra Ústí nad Orlicí "C" ŠO K a.s. Kunvald – TJ Jiskra Litomyšl "B"

              Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang                                            Rozhodčí: Rusz Gustav

   1.  Výprachtický D.V  1972     1/2    Mareš J.                     1810            1.  Dvořák E.                 1795     0:1    Zeman L.                    1975

   2.  Wiesinger W.    V   1959     1/2    Kameník D.              1839            2.  Hodek R.                   1675     0:1    Šváb J.                        1874

   3.  Martinec J.                1863     1/2    Jániš P.                      1659            3.  Rusz G.                      1622     1:0    Odstrčil J.                 1898

   4.  Zámečník B.              1932     1:0    Smola J.                V   1876            4.  Tobiška J.                  1670     0:1    Jonáš P.                     1637

   5.  Kalous T.            V   1875     1:0    Kodytek T.               1540            5.  Štěpán S.                   1645     1:0    Ninger K.                  1611

   6.  Kacálek K.                1823     1/2    Glembek B.              1740            6.  Krčmář S.                   1510     1:0    Odstrčil J.                 1426

   7.  Kopal V.                    1502     0:1    Kylar P.               V   1898            7.  Řehák J.                     1504     0:1    Šulc M.                      1443

   8.  Mazura J.                   1598     1/2    Taslar K.                   1660            8.  Mlynář M.                 1526     1:0    Nešpor J.                   1250

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

Lokomotiva Česká Třebová "B" – TJ Lanškroun "B" TJ Jablonné nad Orlicí – Sokol Horní Čermná

                    Rozhodčí: Borek Pavel                                                  Rozhodčí: Černý Karel

   1.  Vondra L.            V   1985     1:0    Solil R.                V   2064            1.  Černý K.                    2015     1:0    Cimprich M.             1576

   2.  Petráž M.             V   1930     1:0    Šilar L.                 V   1880            2.  Řehák J.                H  1883     1:0    Šilar J.                        1570

   3.  Borek P.                    1886     1/2    Krátký J.              V   1911            3.  Vaníček J.                  1659     1:0    Kalousek M.            1481

   4.  Šimek Z.               V   1883     1:0    Palla S.                      1701            4.  Černý V.                    1640     1/2    Zahradník J.              1000

   5.  Petrželka K.             1876     1:0    Pilný J.                      1341            5.  Filip L.                      1718     1:0    Vacek M.                   1447

   6.  Pelcl K.                     1697     1:0    Křivohlávek J.        1428            6.  Kubíček V.               1678     1/2    Šilar K.                      1485

   7.  Jasanský K.              1771     0:1    Lapáček L.               1357            7.  Černohous J.            1678     1:0    Havel D.                    1250

   8.  Kovář V.                    1624     0:1    Vu A.                         1567            8.  Trampota L.              1250     1/2    Dušek J.                     1250

                                  5.5 : 2.5                                                                        6.5 : 1.5

Závěrečná Tabulka

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Slovan Moravská Třebová       11    8    2    1         26     56.5   :  31.5     43

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"            11    8    1    2         25        52   :  36        39

                   3.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 11    8    0    3         24        55   :  33        43

                   4.   SK + Sokol Žamberk "B"                 11    7    3    1         24        53   :  35        41

                   5.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.      11    6    1    4         19     46.5   :  41.5     35

                   6.   ŠK Svitavy                                       11    5    2    4         17     46.5   :  41.5     34

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                    11    5    1    5         16        40   :  48        27

                   8.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    4    0    7         12        44   :  44        29

                   9.   TJ Lanškroun "B"                            11    3    3    5         12     41.5   :  46.5     29

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                            11    2    4    5         10     38.5   :  49.5     28

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"    11    1    0  10           3        27   :  61        18

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná              11    0    1  10           1     27.5   :  60.5     16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.