Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 1.kolo 17.10.10

V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - H.Městec 1:7, Choceň - Polabiny F 8:0, Matadors - Hlinsko 4,5:3,5, Bohemia B - Teenagers 5:3, Polabiny E - Polabiny D 2,5:5,5, Polička C - Polička B 1,5:6,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

TJ ŠO Chrudim "C" – TJ Jiskra Heřmanův Městec TJ Spartak Choceň – 2222 ŠK Polabiny "F"

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                           Rozhodčí: Janeček František

   1.  Culek K.                    1786     0:1    Hon J.                   H  1887            1.  Kučera J.                    1983     1:0    Frgalová H.              1377

   2.  Ždímal P.                   1712     0:1    Starý L.                     1928            2.  Vavroušek P.           1775     1:0    Gregor J.                    1467

   3.  Němec B.                   1821     1/2    Müller P.                  1947            3.  Janeček F.                  1755     1:0    Fišnar K.                   1250

   4.  Česenek V.                1591     0:1    Honek J.                    1833            4.  Fišer V.                      1758     1:0    Kantor T.                   1250

   5.  Kůs M.                       1699     0:1    Přibyl J.                    1875            5.  Navrátil V.                1706     1:0    Novák O.                  1100

   6.  Česenek J.                 1682     0:1    Šindelář P.               1843            6.  Šmejdíř W.                1600     1:0    Pazourek E.              1100

   7.  Mužík F.                    1651     0:1    Klouček J.                1679            7.  Starý S.                      1412     1:0    Hofmanová V.          1250

   8.  Sokol P.                    1630     1/2    Vondráček E.           1670            8.  Ernes J.                 H  1895     1:0    Ludvík T.                  1100

                                     1 : 7                                                                              8 : 0

    ŠK Rapid Matadors – ŠO DDM Hlinsko         ŠK Bohemia Pardubice "B" – ŠK Rapid Teenagers

                 Rozhodčí: Kalous Miroslav                                               Rozhodčí: Kučera Aleš

   1.  Vobořil P.           V   2025     1/2    Adámek M.               1933            1.  Horáček M.               1922     1/2    Novotný A.              1797

   2.  Hrnčiarik K.             1899     0:1    Dvořák S.                 1937            2.  Mazura T.                  1978     1/2    Marcinko P.             1742

   3.  Slabý M.                    1846     1/2    Zámečník J.               1849            3.  Juchelka P.               1820     1:0    Veselý E.                   1851

   4.  Režný Z.                    1813     1/2    Janda L.                     1807            4.  Kotlant T.                 1729     0:1    Janko J.                      1791

   5.  Pyskatý J.                 1783     1:0    Štorek L.                   1698            5.  Kučera A.                  1715     1:0    Svítil R.                     1588

   6.  Král M.                      1662     1:0    Londinová J.      H  1571            6.  Beneš D.                    1668     1:0    Juroš Z.                      1366

   7.  Jouza P.               H   1662     0:1    Malý M.                    1511            7.  Kvapil P.                  1000     1/2    Krmenčík R.             1856

   8.  Kalhous M.              1591     1:0    Indra A.               H  1357            8.  Voldánová B.           1430     1/2    Ryzner J.                    1656

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

2222 ŠK Polabiny "E" – 2222 ŠK Polabiny "D" TJ Štefanydes Polička "C" – TJ Štefanydes Polička "B"

                 Rozhodčí: Melichar Zdeněk                                           Rozhodčí: Houška František

   1.  Nešpůrek P.             1757     0:1    Kourek J.             V   2120            1.  Zeman A.              V   1995     1/2    Paščenko J.         V   2136

   2.  Rež M.                        1708     1/2    Törvenyi R.              1972            2.  Švanda R.                  1800     0:1    Houška B.           V   2028

   3.  Melichar V.               1808     1:0    Kouba P.                  1911            3.  Schaffer O.                 1736     0:1    Stodolová K.           1976

   4.  Vančura D.                1790     0:1    Škroch M.                 1921            4.  Petrásek K.               1627     0:1    Smejkal J.                  1952

   5.  Liduch F.                  1660     0:1    Doležal R.                1800            5.  Sodomka A.              1681     1/2    Stodola M.                1795

   6.  Řezníček D.              1657     0:1    Vorel B.                     1683            6.  Schaffer D.                 1621     0:1    Jerman M.                  1766

   7.  Hofman O.                 1464     1:0    Krejčí J.                     1598            7.  Zeman A.                   1537     0:1    Navrátil L.                1675

   8.  Melichar Z.               1441     0:1    Kvapil P.                  1520            8.  Sion D.                      1584     1/2    Stodola Z.                 1756

                                  2.5 : 5.5                                                                        1.5 : 6.5

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Spartak Choceň                            1    1    0    0           3          8   :  0            8

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               1    1    0    0           3          7   :  1            6

                   3.   TJ Štefanydes Polička "B"                 1    1    0    0           3       6.5   :  1.5         5

                   4.   2222 ŠK Polabiny "D"                       1    1    0    0           3       5.5   :  2.5         5

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                1    1    0    0           3          5   :  3            3

                   6.   ŠK Rapid Matadors                            1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         3

                   7.   ŠO DDM Hlinsko                               1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         2

                   8.   ŠK Rapid Teenagers                           1    0    0    1           0          3   :  5            1

                   9.   2222 ŠK Polabiny "E"                       1    0    0    1           0       2.5   :  5.5         2

                 10.   TJ Štefanydes Polička "C"                 1    0    0    1           0       1.5   :  6.5         0

                 11.   TJ ŠO Chrudim "C"                            1    0    0    1           0          1   :  7            0

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       1    0    0    1           0          0   :  8            0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.