Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 2.kolo 07.11.10

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polička B 4:4, Polabiny D - Polička C 4:4, Teenagers - Polabiny E 3:5, Hlinsko - Bohemia B 4,5:3,5, Polabiny F - Matadors 0:8, Chrudim C - Choceň 4,5:3,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

Jiskra Heřmanův Městec –Štefanydes Polička "B" 2222 ŠK Polabiny "D" –Štefanydes Polička "C"

                     Rozhodčí: Honek Jan                                                Rozhodčí: Tórvenyi Roman

   1.  Hon J.                   H   1887     0:1    Paščenko J.         V   2136            1.  Kourek J.             V   2120     1/2    Zeman A.              V   1995

   2.  Starý L.                      1928     0:1    Houška B.           V   2028            2.  Törvenyi R.              1972     0:1    Švanda R.                  1800

   3.  Müller P.                   1947     1/2    Smejkal J.                  1952            3.  Bělohlav J.                1914     1:0    Schaffer O.                 1736

   4.  Pačovský M.      H   1916     1:0    Stodola M.               1795            4.  Kouba P.                   1911     0:1    Sodomka A.              1681

   5.  Honek J.                    1833     0:1    Jerman M.                  1766            5.  Škroch M.                 1921     1/2    Schaffer D.                 1621

   6.  Přibyl J.                     1875     1:0    Navrátil L.               1675            6.  Roub B.                     1865     1:0    Sion D.                      1584

   7.  Šindelář P.                1843     1/2    Stodola Z.                 1756            7.  Krejčí J.                     1598     0:1    Bartoš K.                   1644

   8.  Starý V.                      1911     1:0    Pospíšil P.               1725            8.  Kvapil P.                  1520     1:0    Švanda O.                 1100

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

ŠK Rapid Teenagers – 2222 ŠK Polabiny "E"      ŠO DDM Hlinsko – ŠK Bohemia Pardubice "B"

                 Rozhodčí: Veselý Emanuel                                              Rozhodčí: Adámek Milan

   1.  Novotný A.              1797     1/2    Nešpůrek P.             1757            1.  Adámek M.               1933     1:0    Makeš M.                  2066

   2.  Marcinko P.             1742     1:0    Rež M.                       1708            2.  Dvořák S.                  1937     0:1    Daněk P.                   1962

   3.  Veselý E.                   1851     1:0    Plecháč J.                  1438            3.  Zámečník J.               1849     0:1    Zelenka J.                  1981

   4.  Janko J.                      1791     0:1    Melichar V.              1808            4.  Janda L.                     1807     1/2    Urbánek J.                 2054

   5.  Svítil R.                     1588     0:1    Vančura D.               1790            5.  Šťulík J.                     1763     1:0    Juchelka P.               1820

   6.  Seidl Z.                      1874     1/2    Liduch F.                  1660            6.  Štorek L.                   1698     0:1    Kučera A.                  1715

   7.  Juroš Z.                      1366     0:1    Řezníček D.             1657            7.  Vojanec H.                1678     1:0    Beneš D.                    1668

   8.  Vraný D.                    1000     0:1    Hofman O.                1464            8.  Balek J.                      1612     1:0    Kvapil P.                  1000

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

2222 ŠK Polabiny "F" – ŠK Rapid Matadors            TJ ŠO Chrudim "C" – TJ Spartak Choceň

                    Rozhodčí: Cach Zdeněk                                               Rozhodčí: Němec Bohumil

   1.  Cach J.                        1380     0:1    Vobořil P.           V   2025            1.  Culek K.                    1786     1/2    Kučera J.                    1983

   2.  Frgalová H.              1377     0:1    Hrnčiarik K.            1899            2.  Němec B.                   1821     0:1    Vavroušek P.           1775

   3.  Gregor J.                    1467     0:1    Pavlovec V.             1872            3.  Česenek V.                1591     1:0    Weis L.                      1809

   4.  Cach Z.                       1472     0:1    Slabý M.                   1846            4.  Česenek J.                 1682     0:1    Janeček F.                  1755

   5.  Fišnar K.                   1250     0:1    Režný Z.                    1813            5.  Mužík F.                    1651     +:-     Fišer V.                      1758

   6.  Novák O.                  1100     0:1    Pyskatý J.                 1809            6.  Šváha M.                   1250     1/2    Navrátil V.                1706

   7.  Cach O.                      1250     0:1    Pyskatý J.                 1783            7.  Sokol P.                    1630     1:0    Šmejdíř W.                1600

   8.  Cach Z.                       1000     0:1    Pištora L.            H  1425            8.  Zelený F.                   1551     1/2    Starý S.                      1412

                                     0 : 8                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            2    2    0    0           6     12.5   :  3.5       11

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               2    1    1    0           4        11   :  5            9

                   3.   TJ Štefanydes Polička "B"                 2    1    1    0           4     10.5   :  5.5         8

                   4.   2222 ŠK Polabiny "D"                       2    1    1    0           4       9.5   :  6.5         8

                   5.   TJ Spartak Choceň                            2    1    0    1           3     11.5   :  4.5       10

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                2    1    0    1           3       8.5   :  7.5         6

                   7.   ŠO DDM Hlinsko                               2    1    0    1           3          8   :  8            6

                   8.   2222 ŠK Polabiny "E"                       2    1    0    1           3       7.5   :  8.5         6

                   9.   TJ ŠO Chrudim "C"                            2    1    0    1           3       5.5   :  10.5       3

                 10.   TJ Štefanydes Polička "C"                 2    0    1    1           1       5.5   :  10.5       3

                 11.   ŠK Rapid Teenagers                           2    0    0    2           0          6   :  10          3

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       2    0    0    2           0          0   :  16          0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.