Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 3.kolo 21.11.10

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - H.Městec 2:6, Matadors - Chrudim C 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny F 7,5:0,5, Polabiny E - Hlinsko 2:6, Polička C - Teenagers 5,5:2,5, Polička B - Polabiny D 4:4


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

TJ Spartak Choceň – TJ Jiskra Heřmanův Městec ŠK Rapid Matadors – TJ ŠO Chrudim "C"

                Rozhodčí: Janeček František                                             Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1.  Kučera J.                    1983     1:0    Hon J.                   H  1887            1.  Vobořil P.           V   2025     1:0    Culek K.                    1786

   2.  Vavroušek P.           1775     1/2    Starý L.                     1928            2.  Hrnčiarik K.             1899     1:0    Němec B.                   1821

   3.  Weis L.                      1809     0:1    Müller P.                  1947            3.  Pavlovec V.              1872     0:1    Česenek V.                1591

   4.  Janeček F.                  1755     1/2    Honek J.                    1833            4.  Slabý M.                    1846     1:0    Kůs M.                       1699

   5.  Navrátil V.                1706     0:1    Přibyl J.                    1875            5.  Režný Z.                    1813     1:0    Česenek J.                 1682

   6.  Šmejdíř W.                1600     0:1    Šindelář P.               1843            6.  Pyskatý J.                 1783     1:0    Mužík F.                    1651

   7.  Doseděl Z.                1640     0:1    Starý V.                     1911            7.  Jouza P.                H  1662     0:1    Šváha M.                   1250

   8.  Starý S.                      1412     0:1    Vondráček E.           1670            8.  Horník J.                   1667     1/2    Sokol P.                    1630

                                     2 : 6                                                                           5.5 : 2.5

ŠK Bohemia Pardubice "B" – 2222 ŠK Polabiny "F" 2222 ŠK Polabiny "E" – ŠO DDM Hlinsko

                    Rozhodčí: Kučera Aleš                                               Rozhodčí: Melichar Zdeněk

   1.  Nadrchal T.         V   2020     1:0    Frgalová H.              1377            1.  Půlpán J.                   1969     1:0    Adámek M.               1933

   2.  Zelenka J.                  1981     1/2    Gregor J.                   1467            2.  Nešpůrek P.             1757     0:1    Dvořák S.                  1937

   3.  Urbánek J.                 2054     1:0    Kantor T.                  1250            3.  Rež M.                        1708     0:1    Hanus M.                  1852

   4.  Michlian Š.               1887     1:0    Novák O.                  1100            4.  Půlpán M.                 1756     0:1    Zámečník J.               1849

   5.  Kotlant T.                 1729     1:0    Hofmanová V.          1250            5.  Melichar V.               1808     1/2    Šťulík J.                     1763

   6.  Kučera A.                  1715     1:0    Nešpůrek J.              1329            6.  Vančura D.                1790     0:1    Štorek L.                   1698

   7.  Kvapil P.                  1000     1:0    Ludvík T.                 1100            7.  Liduch F.                  1660     0:1    Vojanec H.                1678

   8.  Voldánová B.           1430     1:0    Nešpůrek V.             1000            8.  Řezníček D.              1657     1/2    Balek J.                      1612

                                  7.5 : 0.5                                                                           2 : 6

TJ Štefanydes Polička "C" – ŠK Rapid Teenagers TJ Štefanydes Polička "B" – 2222 ŠK Polabiny "D"

                Rozhodčí: Houška František                                          Rozhodčí: Houška František

   1.  Zeman A.             V   1995     1:0    Novotný A.             1797            1.  Paščenko J.         V   2136     0:1    Kourek J.             V   2120

   2.  Švanda R.                  1800     1:0    Marcinko P.             1742            2.  Houška B.           V   2028     0:1    Törvenyi R.              1972

   3.  Schaffer O.                 1736     1/2    Veselý E.                  1851            3.  Stodolová K.           1976     1/2    Bělohlav J.                1914

   4.  Petrásek K.               1627     0:1    Janko J.                      1791            4.  Smejkal J.                  1952     1/2    Škroch M.                 1921

   5.  Sodomka A.              1681     1:0    Svítil R.                    1588            5.  Stodola M.                1795     1/2    Doležal R.                 1800

   6.  Schaffer D.                 1621     1:0    Juroš Z.                      1366            6.  Jerman M.                  1766     1/2    Vorel B.                     1683

   7.  Klíma L.                    1633     1/2    Krmenčík R.             1856            7.  Navrátil L.                1675     1:0    Krejčí J.                     1598

   8.  Sion D.                      1584     1/2    Ryzner J.                   1656            8.  Stodola Z.                 1756     1:0    Kvapil P.                  1520

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            3    3    0    0           9        18   :  6          16

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               3    2    1    0           7        17   :  7          14

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                3    2    0    1           6        16   :  8          13

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                               3    2    0    1           6        14   :  10        11

                   5.   TJ Štefanydes Polička "B"                 3    1    2    0           5     14.5   :  9.5       10

                   6.   2222 ŠK Polabiny "D"                       3    1    2    0           5     13.5   :  10.5     10

                   7.   TJ Štefanydes Polička "C"                 3    1    1    1           4        11   :  13          7

                   8.   TJ Spartak Choceň                            3    1    0    2           3     13.5   :  10.5     11

                   9.   2222 ŠK Polabiny "E"                       3    1    0    2           3       9.5   :  14.5       7

                 10.   TJ ŠO Chrudim "C"                            3    1    0    2           3          8   :  16          5

                 11.   ŠK Rapid Teenagers                           3    0    0    3           0       8.5   :  15.5       4

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       3    0    0    3           0       0.5   :  23.5       0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.