Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 4.kolo 05.12.10

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polabiny D 5:3, Teenagers - Polička B 0,5:7,5, Hlinsko - Polička C 5:3, Polabiny F - Polabiny E 2,5:5,5, Chrudim C - Bohemia B 5:3, Choceň - Matadors 2:6


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

TJ Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny "D" ŠK Rapid Teenagers – TJ Štefanydes Polička "B"

                     Rozhodčí: Honek Jan                                                 Rozhodčí: Veselý Emanuel

   1.  Hon J.                   H   1887     0:1    Kourek J.             V   2120            1.  Novotný A.              1797     0:1    Paščenko J.         V   2136

   2.  Starý L.                      1928     1/2    Törvenyi R.              1972            2.  Marcinko P.             1742     0:1    Houška B.           V   2028

   3.  Müller P.                   1947     1/2    Bělohlav J.               1914            3.  Janko J.                      1791     0:1    Stodolová K.           1976

   4.  Pačovský M.      H   1916     1/2    Škroch M.                 1921            4.  Svítil R.                     1588     0:1    Smejkal J.                  1952

   5.  Honek J.                    1833     1/2    Doležal R.                1800            5.  Seidl Z.                      1874     0:1    Stodola M.                1795

   6.  Přibyl J.                     1875     1:0    Vorel B.                     1683            6.  Juroš Z.                      1366     1/2    Jerman M.                  1766

   7.  Šindelář P.                1843     1:0    Krejčí J.                     1598            7.  Ryzner J.                    1656     0:1    Navrátil L.                1675

   8.  Klouček J.                 1679     1:0    Kvapil P.                  1520            8.  Vraný D.                    1000     0:1    Stodola Z.                 1756

                                     5 : 3                                                                           0.5 : 7.5

ŠO DDM Hlinsko – TJ Štefanydes Polička "C"   2222 ŠK Polabiny "F" – 2222 ŠK Polabiny "E"

                  Rozhodčí: Adámek Milan                                                Rozhodčí: Cach Zdeněk

   1.  Adámek M.               1933     1:0    Zeman A.             V   1995            1.  Cach J.                        1380     0:1    Pochobradský L.    1428

   2.  Roušar Z.                   1910     1:0    Švanda R.                 1800            2.  Frgalová H.              1377     0:1    Plecháč J.                  1438

   3.  Dvořák S.                  1937     1:0    Schaffer O.                1736            3.  Cach Z.                       1472     0:1    Liduch F.                  1660

   4.  Hanus M.                  1852     0:1    Petrásek K.              1627            4.  Novák O.                  1100     1/2    Hofman O.                 1464

   5.  Zámečník J.               1849     1/2    Sodomka A.             1681            5.  Cach O.                      1250     0:1    Melichar Z.               1441

   6.  Janda L.                     1807     1:0    Schaffer D.                1621            6.  Hofmanová V.          1250     0:1    Liduch M.                 1000

   7.  Šťulík J.                     1763     1/2    Klíma L.                    1633            7.  Nešpůrek J.               1329     1:0    Bureš M.                    1250

   8.  Štorek L.                   1698     0:1    Sion D.                      1584            8.  Nešpůrek V.             1000     1:0    Burda V.                    1100

                                     5 : 3                                                                           2.5 : 5.5

TJ ŠO Chrudim "C" – ŠK Bohemia Pardubice "B" TJ Spartak Choceň – ŠK Rapid Matadors

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                           Rozhodčí: Janeček František

   1.  Němec B.                   1821     1:0    Makeš M.                  2066            1.  Kučera J.                    1983     1/2    Vobořil P.           V   2025

   2.  Mužík F.                    1651     0:1    Urbánek J.                2054            2.  Vavroušek P.           1775     0:1    Hrnčiarik K.             1899

   3.  Šváha M.                   1250     0:1    Juchelka P.               1820            3.  Weis L.                      1809     1/2    Pavlovec V.              1872

   4.  Sokol P.                    1630     0:1    Michlian Š.              1887            4.  Janeček F.                  1755     0:1    Slabý M.                    1846

   5.  Krys J.                        1673     1:0    Kotlant T.                 1729            5.  Navrátil V.                1706     0:1    Režný Z.                    1813

   6.  Krys J.                        1626     1:0    Kvapil P.                  1000            6.  Šmejdíř W.                1600     0:1    Jouza P.                H  1662

   7.  Zelený F.                   1551     +:-                                                               7.  Starý S.                      1412     0:1    Horník J.                   1667

   8.  Němec V.                   1427     +:-                                                               8.  Nedelčev R.        H  1548     1:0    Kalhous M.              1591

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            4    4    0    0         12        24   :  8          21

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               4    3    1    0         10        22   :  10        17

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               4    3    0    1           9        19   :  13        15

                   4.   TJ Štefanydes Polička "B"                 4    2    2    0           8        22   :  10        17

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                4    2    0    2           6        19   :  13        16

                   6.   2222 ŠK Polabiny "E"                       4    2    0    2           6        15   :  17        12

                   7.   TJ ŠO Chrudim "C"                            4    2    0    2           6        13   :  19        10

                   8.   2222 ŠK Polabiny "D"                       4    1    2    1           5     16.5   :  15.5     11

                   9.   TJ Štefanydes Polička "C"                 4    1    1    2           4        14   :  18          9

                 10.   TJ Spartak Choceň                            4    1    0    3           3     15.5   :  16.5     12

                 11.   ŠK Rapid Teenagers                           4    0    0    4           0          9   :  23          4

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       4    0    0    4           0          3   :  29          2

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.