Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 5.kolo 09.01.11

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Matadors - H.Městec 3,5:4,5, Bohemia B - Choceň 4:4, Polabiny E - Chrudim C 5:3, Polička C - Polabiny F 6,5:1,5, Polička B - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny D - Teenagers 6:2


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

ŠK Rapid Matadors – TJ Jiskra Heřmanův Městec ŠK Bohemia Pardubice "B" – TJ Spartak Choceň

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                                 Rozhodčí: Kučera Aleš

   1.  Vobořil P.           V   2025     1:0    Hon J.                   H  1887            1.  Makeš M.                  2066     1:0    Kučera J.                    1983

   2.  Pavlovec V.              1872     1/2    Starý L.                     1928            2.  Zelenka J.                  1981     1/2    Vavroušek P.           1775

   3.  Slabý M.                    1846     1/2    Müller P.                  1947            3.  Urbánek J.                 2054     0:1    Weis L.                      1809

   4.  Režný Z.                    1813     0:1    Pačovský M.      H  1916            4.  Mazura T.                  1978     1:0    Navrátil V.                1706

   5.  Pyskatý J.                 1809     1/2    Honek J.                    1833            5.  Juchelka P.               1820     0:1    Šmejdíř W.                1600

   6.  Pyskatý J.                 1783     1:0    Přibyl J.                    1875            6.  Michlian Š.               1887     1/2    Starý S.                      1412

   7.  Král M.                      1662     0:1    Šindelář P.               1843            7.  Kučera A.                  1715     0:1    Nedelčev R.        H  1548

   8.  Horník J.                   1667     0:1    Starý V.                     1911            8.  Kvapil P.                  1000     +:-                                                  

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

2222 ŠK Polabiny "E" – TJ ŠO Chrudim "C"  TJ Štefanydes Polička "C" – 2222 ŠK Polabiny "F"

                   Rozhodčí: Liduch Martin                                             Rozhodčí: Houška František

   1.  Půlpán J.                   1969     1:0    Culek K.                   1786            1.  Zeman A.              V   1995     1:0    Cach J.                        1380

   2.  Nešpůrek P.             1757     1/2    Ždímal P.                  1712            2.  Švanda R.                  1800     1:0    Frgalová H.              1377

   3.  Rež M.                        1708     1/2    Němec B.                   1821            3.  Schaffer O.                 1736     1:0    Gregor J.                    1467

   4.  Rež M.                        1492     1/2    Česenek V.               1591            4.  Petrásek K.               1627     1:0    Cach Z.                       1472

   5.  Pochobradský L.    1428     0:1    Mužík F.                   1651            5.  Sodomka A.              1681     1:0    Cach O.                      1250

   6.  Vančura D.                1790     1:0    Šváha M.                   1250            6.  Schaffer D.                 1621     1:0    Bílek M.                    1100

   7.  Liduch F.                  1660     1/2    Sokol P.                    1630            7.  Bartoš K.                   1644     1/2    Cach Z.                       1000

   8.  Řezníček D.              1657     1:0    Zelený F.                   1551            8.  Švanda O.                 1100     0:1    Bílek J.                       1000

                                     5 : 3                                                                           6.5 : 1.5

TJ Štefanydes Polička "B" – ŠO DDM Hlinsko     2222 ŠK Polabiny "D" – ŠK Rapid Teenagers

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Kvapil Pavel

   1.  Červený P.          V   2308     1/2    Adámek M.               1933            1.  Kourek J.             V   2120     1:0    Novotný A.              1797

   2.  Paščenko J.         V   2136     1:0    Dvořák S.                 1937            2.  Törvenyi R.              1972     1:0    Marcinko P.             1742

   3.  Houška B.           V   2028     0:1    Hanus M.                  1852            3.  Bělohlav J.                1914     1:0    Veselý E.                   1851

   4.  Smejkal J.                  1952     1:0    Zámečník J.               1849            4.  Škroch M.                 1921     0:1    Janko J.                      1791

   5.  Stodola M.                1795     1/2    Janda L.                     1807            5.  Roub B.                     1865     1:0    Svítil R.                     1588

   6.  Jerman M.                  1766     0:1    Šťulík J.                    1763            6.  Vorel B.                     1683     1:0    Juroš Z.                      1366

   7.  Navrátil L.                1675     1/2    Štorek L.                   1698            7.  Dudek V.                   1730     1/2    Krmenčík R.             1856

   8.  Stodola Z.                 1756     0:1    Vojanec H.               1678            8.  Kvapil P.                  1520     1/2    Ryzner J.                    1656

                                  3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               5    4    1    0         13     26.5   :  13.5     20

                   2.   ŠK Rapid Matadors                            6    4    0    2         12        31   :  17        26

                   3.   ŠO DDM Hlinsko                               5    4    0    1         12     23.5   :  16.5     18

                   4.   2222 ŠK Polabiny "E"                       5    3    0    2           9        20   :  20        15

                   5.   TJ Štefanydes Polička "B"                 5    2    2    1           8     25.5   :  14.5     19

                   6.   2222 ŠK Polabiny "D"                       5    2    2    1           8     22.5   :  17.5     16

                   7.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                5    2    1    2           7        23   :  17        19

                   8.   TJ Štefanydes Polička "C"                 5    2    1    2           7     20.5   :  19.5     15

                   9.   TJ ŠO Chrudim "C"                            5    2    0    3           6        16   :  24        11

                 10.   TJ Spartak Choceň                            5    1    1    3           4     19.5   :  20.5     15

                 11.   ŠK Rapid Teenagers                           6    1    0    5           3     15.5   :  32.5       9

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       5    0    0    5           0       4.5   :  35.5       3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.