Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 6.kolo 23.01.11

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Teenagers 4:4, Hlinsko - Polabiny D 4:4, Polabiny F - Polička B 0:8, Chrudim C - Polička C 3:5, Choceň - Polabiny E 4:4, Matadors - Bohemia B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Teenagers ŠO DDM Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny "D"

                     Rozhodčí: Honek Jan                                                  Rozhodčí: Adámek Milan

   1.  Hon J.                   H   1887     1:0    Novotný A.             1797            1.  Adámek M.               1933     0:1    Kourek J.             V   2120

   2.  Starý L.                      1928     0:1    Marcinko P.             1742            2.  Dvořák S.                  1937     0:1    Törvenyi R.              1972

   3.  Honek J.                    1833     1/2    Veselý E.                  1851            3.  Hanus M.                  1852     1:0    Bělohlav J.                1914

   4.  Přibyl J.                     1875     1:0    Janko J.                      1791            4.  Janda L.                     1807     1/2    Škroch M.                 1921

   5.  Šindelář P.                1843     1/2    Svítil R.                    1588            5.  Šťulík J.                     1763     +:-     Roub B.                     1865

   6.  Klouček J.                 1679     1:0    Seidl Z.                      1874            6.  Štorek L.                   1698     1/2    Vorel B.                     1683

   7.  Starý V.                      1911     0:1    Ryzner J.                   1656            7.  Vojanec H.                1678     1/2    Krejčí J.                     1598

   8.  Vondráček E.           1670     0:1    Vraný D.                   1000            8.  Žejdlík P.                  1250     1/2    Kvapil P.                  1520

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

2222 ŠK Polabiny "F" – TJ Štefanydes Polička "B" TJ ŠO Chrudim "C" – TJ Štefanydes Polička "C"

                 Rozhodčí: Novotný Michal                                           Rozhodčí: Houška František

   1.  Frgalová H.              1377     0:1    Paščenko J.         V   2136            1.  Culek K.                    1786     1/2    Zeman A.              V   1995

   2.  Fišnar K.                   1250     -:+     Houška B.           V   2028            2.  Němec B.                   1821     1:0    Švanda R.                  1800

   3.  Kantor T.                   1250     0:1    Smejkal J.                  1952            3.  Česenek V.                1591     0:1    Schaffer O.                 1736

   4.  Novák O.                  1100     0:1    Stodola M.               1795            4.  Česenek J.                 1682     0:1    Sodomka A.              1681

   5.  Hofmanová V.          1250     -:+     Jerman M.                  1766            5.  Mužík F.                    1651     0:1    Schaffer D.                 1621

   6.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Navrátil L.               1675            6.  Šváha M.                   1250     0:1    Sion D.                      1584

   7.  Ludvík T.                  1100     0:1    Stodola Z.                 1756            7.  Sokol P.                    1630     1:0    Tulis J.                       1250

   8.  Nešpůrek V.             1000     0:1    Buchta M.                 1501            8.  Němec V.                   1427     1/2    Švanda O.                 1100

                                     0 : 8                                                                              3 : 5

TJ Spartak Choceň – 2222 ŠK Polabiny "E"      ŠK Rapid Matadors – ŠK Bohemia Pardubice "B"

                  Rozhodčí: Starý Stanislav                                               Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1.  Kučera J.                    1983     1/2    Půlpán J.                   1969            1.  Vobořil P.           V   2025     0:1    Makeš M.                  2066

   2.  Vavroušek P.           1775     1/2    Nešpůrek P.             1757            2.  Hrnčiarik K.             1899     0:1    Daněk P.                   1962

   3.  Weis L.                      1809     1:0    Rež M.                       1708            3.  Provazník J.             1891     1/2    Zelenka J.                  1981

   4.  Fišer V.                      1758     1:0    Rež M.                       1492            4.  Slabý M.                    1846     0:1    Mazura T.                  1978

   5.  Navrátil V.                1706     1/2    Melichar V.              1808            5.  Režný Z.                    1813     1:0    Juchelka P.               1820

   6.  Šmejdíř W.                1600     0:1    Vančura D.               1790            6.  Kalhous M.              1591     0:1    Michlian Š.               1887

   7.  Starý S.                      1412     0:1    Liduch F.                  1660            7.  Koutný L.                 1571     1:0    Beneš D.                    1668

   8.  Nedelčev R.        H   1548     1/2    Řezníček D.             1657            8.  Pištora L.            H  1425     1:0    Voldánová B.           1430

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               6    4    2    0         14     30.5   :  17.5     23

                   2.   ŠO DDM Hlinsko                               6    4    1    1         13     27.5   :  20.5     20

                   3.   ŠK Rapid Matadors                            7    4    0    3         12     34.5   :  21.5     29

                   4.   TJ Štefanydes Polička "B"                 6    3    2    1         11     33.5   :  14.5     27

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                6    3    1    2         10     27.5   :  20.5     23

                   6.   TJ Štefanydes Polička "C"                 6    3    1    2         10     25.5   :  22.5     19

                   7.   2222 ŠK Polabiny "E"                       6    3    1    2         10        24   :  24        17

                   8.   2222 ŠK Polabiny "D"                       6    2    3    1           9     26.5   :  21.5     18

                   9.   TJ ŠO Chrudim "C"                            6    2    0    4           6        19   :  29        13

                 10.   TJ Spartak Choceň                            6    1    2    3           5     23.5   :  24.5     17

                 11.   ŠK Rapid Teenagers                           7    1    1    5           4     19.5   :  36.5     12

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       6    0    0    6           0       4.5   :  43.5       3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.