Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 7.kolo 06.02.11

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - H.Městec 4,5:3,5, Polabiny E - Matadors 2,5:5,5, Polička C - Choceň 3,5:4,5, Polička B - Chrudim C 4,5:3,5, Polabiny D - Polabiny F 7,5:0,5, Teenagers - Hlinsko 5,5:2,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

ŠK Bohemia Pardubice "B" – Jiskra Heřmanův Městec 2222 ŠK Polabiny "E" – ŠK Rapid Matadors

                    Rozhodčí: Kučera Aleš                                                 Rozhodčí: Liduch Martin

   1.  Nadrchal T.         V   2020     1:0    Hon J.                   H  1887            1.  Půlpán J.                   1969     1/2    Vobořil P.           V   2025

   2.  Zelenka J.                  1981     1/2    Starý L.                     1928            2.  Nešpůrek P.             1757     0:1    Hrnčiarik K.             1899

   3.  Urbánek J.                 2054     0:1    Müller P.                  1947            3.  Rež M.                        1708     1/2    Provazník J.             1891

   4.  Mazura T.                  1978     1:0    Pačovský M.      H  1916            4.  Melichar V.               1808     1:0    Slabý M.                    1846

   5.  Kotlant T.                 1729     0:1    Honek J.                    1833            5.  Vančura D.                1790     0:1    Režný Z.                    1813

   6.  Kučera A.                  1715     0:1    Přibyl J.                    1875            6.  Liduch F.                  1660     1/2    Pyskatý J.                 1809

   7.  Beneš D.                    1668     1:0    Šindelář P.               1843            7.  Řezníček D.              1657     0:1    Pyskatý J.                 1783

   8.  Kvapil P.                  1000     1:0    Klouček J.                1679            8.  Hofman O.                 1464     0:1    Král M.                      1662

                                  4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

TJ Štefanydes Polička "C" – TJ Spartak Choceň TJ Štefanydes Polička "B" – TJ ŠO Chrudim "C"

                Rozhodčí: Houška František                                          Rozhodčí: Houška František

   1.  Zeman A.             V   1995     0:1    Kučera J.                   1983            1.  Červený P.          V   2308     1/2    Culek K.                    1786

   2.  Švanda R.                  1800     1/2    Vavroušek P.           1775            2.  Paščenko J.         V   2136     1/2    Ždímal P.                   1712

   3.  Schaffer O.                 1736     0:1    Weis L.                     1809            3.  Houška B.           V   2028     1:0    Němec B.                   1821

   4.  Sodomka A.              1681     0:1    Navrátil V.               1706            4.  Smejkal J.                  1952     0:1    Česenek V.                1591

   5.  Schaffer D.                 1621     1:0    Šmejdíř W.               1600            5.  Stodola M.                1795     1:0    Česenek J.                 1682

   6.  Zeman A.                   1537     0:1    Doseděl Z.                1640            6.  Navrátil L.                1675     0:1    Mužík F.                    1651

   7.  Sion D.                      1584     1:0    Starý S.                      1412            7.  Stodola Z.                 1756     1:0    Šváha M.                   1250

   8.  Švanda O.                 1100     1:0    Nedelčev R.        H  1548            8.  Stodola J.                  1509     1/2    Sokol P.                    1630

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

2222 ŠK Polabiny "D" – 2222 ŠK Polabiny "F"         ŠK Rapid Teenagers – ŠO DDM Hlinsko

                    Rozhodčí: Kvapil Pavel                                               Rozhodčí: Veselý Emanuel

   1.  Kourek J.             V   2120     1:0    Cach J.                       1380            1.  Novotný A.              1797     1:0    Roušar Z.                   1910

   2.  Törvenyi R.              1972     1:0    Frgalová H.              1377            2.  Marcinko P.             1742     1:0    Dvořák S.                  1937

   3.  Kouba P.                   1911     1:0    Gregor J.                   1467            3.  Janko J.                      1791     1:0    Zámečník J.               1849

   4.  Škroch M.                 1921     1/2    Cach Z.                      1472            4.  Svítil R.                     1588     0:1    Šťulík J.                     1763

   5.  Vorel B.                     1683     1:0    Novák O.                  1100            5.  Seidl Z.                      1874     1:0    Štorek L.                   1698

   6.  Dudek V.                   1730     1:0    Nešpůrek J.              1329            6.  Krmenčík R.             1856     1/2    Vojanec H.                1678

   7.  Krejčí J.                     1598     1:0    Cach Z.                      1000            7.  Ryzner J.                    1656     1:0    Londinová J.      H  1571

   8.  Kvapil P.                  1520     1:0    Nešpůrek V.             1000            8.  Červinka V.              1000     0:1    Malý M.                     1511

                                  7.5 : 0.5                                                                        5.5 : 2.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            8    5    0    3         15        40   :  24        33

                   2.   TJ Štefanydes Polička "B"                 7    4    2    1         14        38   :  18        30

                   3.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               7    4    2    1         14        34   :  22        26

                   4.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                7    4    1    2         13        32   :  24        27

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               7    4    1    2         13        30   :  26        22

                   6.   2222 ŠK Polabiny "D"                       7    3    3    1         12        34   :  22        25

                   7.   TJ Štefanydes Polička "C"                 7    3    1    3         10        29   :  27        22

                   8.   2222 ŠK Polabiny "E"                       7    3    1    3         10     26.5   :  29.5     18

                   9.   TJ Spartak Choceň                            7    2    2    3           8        28   :  28        21

                 10.   ŠK Rapid Teenagers                           8    2    1    5           7        25   :  39        17

                 11.   TJ ŠO Chrudim "C"                            7    2    0    5           6     22.5   :  33.5     15

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       7    0    0    7           0          5   :  51          3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.