Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 8.kolo 20.02.11

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Hlinsko 5,5:2,5, Polabiny F - Teenagers 0,5:7,5, Chrudim C - Polabiny D 3:5, Choceň - Polička B 2,5:5,5, Matadors - Polička C 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny E 4:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Jiskra Heřmanův Městec – ŠO DDM Hlinsko  2222 ŠK Polabiny "F" – ŠK Rapid Teenagers

                     Rozhodčí: Honek Jan                                                Rozhodčí: Novotný Michal

   1.  Hon J.                   H   1887     1:0    Adámek M.               1933            1.  Frgalová H.              1377     0:1    Novotný A.              1797

   2.  Starý L.                      1928     1/2    Dvořák S.                 1937            2.  Gregor J.                    1467     1/2    Veselý E.                   1851

   3.  Müller P.                   1947     1:0    Hanus M.                  1852            3.  Fišnar K.                   1250     0:1    Janko J.                      1791

   4.  Pačovský M.      H   1916     1:0    Zámečník J.               1849            4.  Kantor T.                   1250     0:1    Svítil R.                     1588

   5.  Honek J.                    1833     1:0    Janda L.                     1807            5.  Novák O.                  1100     0:1    Seidl Z.                      1874

   6.  Přibyl J.                     1875     0:1    Šťulík J.                    1763            6.  Hofmanová V.          1250     0:1    Krmenčík R.             1856

   7.  Šindelář P.                1843     1:0    Štorek L.                   1698            7.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Ryzner J.                    1656

   8.  Klouček J.                 1679     0:1    Vojanec H.               1678            8.  Nešpůrek V.             1000     0:1    Červinka V.              1000

                                  5.5 : 2.5                                                                        0.5 : 7.5

TJ ŠO Chrudim "C" – 2222 ŠK Polabiny "D"    TJ Spartak Choceň – TJ Štefanydes Polička "B"

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                           Rozhodčí: Janeček František

   1.  Culek K.                    1786     0:1    Kourek J.             V   2120            1.  Kučera J.                    1983     0:1    Červený P.          V   2308

   2.  Němec B.                   1821     0:1    Törvenyi R.              1972            2.  Vavroušek P.           1775     0:1    Paščenko J.         V   2136

   3.  Česenek V.                1591     1:0    Kouba P.                  1911            3.  Weis L.                      1809     0:1    Houška B.           V   2028

   4.  Kůs M.                       1699     0:1    Škroch M.                 1921            4.  Janeček F.                  1755     1:0    Smejkal J.                  1952

   5.  Česenek J.                 1682     0:1    Škorpík J.                 1881            5.  Navrátil V.                1706     1/2    Stodola M.                1795

   6.  Mužík F.                    1651     1:0    Roub B.                     1865            6.  Šmejdíř W.                1600     0:1    Jerman M.                  1766

   7.  Šváha M.                   1250     0:1    Vorel B.                     1683            7.  Starý S.                      1412     0:1    Navrátil L.                1675

   8.  Sokol P.                    1630     1:0    Kvapil P.                  1520            8.  Nedelčev R.        H  1548     1:0    Buchta M.                 1501

                                     3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

ŠK Rapid Matadors – TJ Štefanydes Polička "C" ŠK Bohemia Pardubice "B" – 2222 ŠK Polabiny "E"

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                               Rozhodčí: Mazura Tomáš

   1.  Vobořil P.           V   2025     1/2    Zeman A.             V   1995            1.  Nadrchal T.         V   2020     1:0    Půlpán J.                   1969

   2.  Hrnčiarik K.             1899     1:0    Švanda R.                 1800            2.  Makeš M.                  2066     1/2    Nešpůrek P.             1757

   3.  Pavlovec V.              1872     1:0    Schaffer O.                1736            3.  Zelenka J.                  1981     1:0    Rež M.                        1708

   4.  Slabý M.                    1846     1:0    Petrásek K.              1627            4.  Urbánek J.                 2054     1/2    Půlpán M.                 1756

   5.  Režný Z.                    1813     0:1    Sodomka A.             1681            5.  Mazura T.                  1978     1:0    Melichar V.               1808

   6.  Pyskatý J.                 1783     1:0    Schaffer D.                1621            6.  Michlian Š.               1887     0:1    Vančura D.                1790

   7.  Kalhous M.              1591     0:1    Bartoš K.                  1644            7.  Kvapil P.                  1000     0:1    Liduch F.                  1660

   8.  Kotlant J.                  1491     1:0    Tulis J.                       1250            8.  Voldánová B.           1430     0:1    Řezníček D.              1657

                                  5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Matadors                            9    6    0    3         18     45.5   :  26.5     38

                   2.   TJ Štefanydes Polička "B"                 8    5    2    1         17     43.5   :  20.5     35

                   3.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               8    5    2    1         17     39.5   :  24.5     31

                   4.   2222 ŠK Polabiny "D"                       8    4    3    1         15        39   :  25        30

                   5.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                8    4    2    2         14        36   :  28        30

                   6.   ŠO DDM Hlinsko                               8    4    1    3         13     32.5   :  31.5     24

                   7.   2222 ŠK Polabiny "E"                       8    3    2    3         11     30.5   :  33.5     21

                   8.   TJ Štefanydes Polička "C"                 8    3    1    4         10     31.5   :  32.5     24

                   9.   ŠK Rapid Teenagers                           9    3    1    5         10     32.5   :  39.5     24

                 10.   TJ Spartak Choceň                            8    2    2    4           8     30.5   :  33.5     23

                 11.   TJ ŠO Chrudim "C"                            8    2    0    6           6     25.5   :  38.5     18

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       8    0    0    8           0       5.5   :  58.5       3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.