Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 9.kolo 06.03.11

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - H.Městec 3:5, Polička C - Bohemia B 5,5:2,5, Polička B - Matadors 6,5:1,5, Polabiny D - Choceň 4,5:3,5, Teenagers - Chrudim C 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny F 7:1


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

2222 ŠK Polabiny "E" – Jiskra Heřmanův Městec Štefanydes Polička "C" – ŠK Bohemia Pardubice "B"

                   Rozhodčí: Liduch Martin                                               Rozhodčí: Schaffer David

   1.  Půlpán J.                   1969     1:0    Hon J.                   H  1887            1.  Zeman A.              V   1995     1:0    Daněk P.                   1962

   2.  Nešpůrek P.             1757     0:1    Starý L.                     1928            2.  Švanda R.                  1800     1/2    Horáček M.               1922

   3.  Rež M.                        1708     0:1    Müller P.                  1947            3.  Schaffer O.                 1736     1/2    Urbánek J.                 2054

   4.  Půlpán M.                 1756     0:1    Pačovský M.      H  1916            4.  Petrásek K.               1627     1:0    Laušman P.               1998

   5.  Melichar V.               1808     1:0    Honek J.                    1833            5.  Sodomka A.              1681     1:0    Kučera A.                  1715

   6.  Vančura D.                1790     0:1    Šindelář P.               1843            6.  Schaffer D.                 1621     1/2    Beneš D.                    1668

   7.  Liduch F.                  1660     0:1    Starý V.                     1911            7.  Zeman A.                   1537     0:1    Kvapil P.                  1000

   8.  Řezníček D.              1657     1:0    Sedlák P.                  1568            8.  Sion D.                      1584     1:0    Voldánová B.           1430

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

TJ Štefanydes Polička "B" – ŠK Rapid Matadors   2222 ŠK Polabiny "D" – TJ Spartak Choceň

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Kvapil Pavel

   1.  Červený P.          V   2308     1:0    Vobořil P.           V   2025            1.  Kourek J.             V   2120     1:0    Kučera J.                    1983

   2.  Paščenko J.         V   2136     1:0    Hrnčiarik K.            1899            2.  Törvenyi R.              1972     1:0    Vavroušek P.           1775

   3.  Houška B.           V   2028     1:0    Pavlovec V.             1872            3.  Bělohlav J.                1914     0:1    Weis L.                      1809

   4.  Smejkal J.                  1952     1:0    Slabý M.                   1846            4.  Škroch M.                 1921     1:0    Janeček F.                  1755

   5.  Stodola M.                1795     1:0    Pyskatý J.                 1783            5.  Škorpík J.                  1881     1:0    Navrátil V.                1706

   6.  Jerman M.                  1766     1:0    Jouza P.               H  1662            6.  Vorel B.                     1683     1/2    Šmejdíř W.                1600

   7.  Navrátil L.                1675     0:1    Kalhous M.              1591            7.  Krejčí J.                     1598     0:1    Starý S.                      1412

   8.  Stodola Z.                 1756     1/2    Pištora L.            H  1425            8.  Kvapil P.                  1520     0:1    Marinov P.          H  1761

                                  6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

ŠK Rapid Teenagers – TJ ŠO Chrudim "C"            ŠO DDM Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny "F"

                 Rozhodčí: Veselý Emanuel                                               Rozhodčí: Cach Zdeněk

   1.  Zoubek D.                 1774     0:1    Němec B.                   1821            1.  Dvořák S.                  1937     1:0    Cach J.                        1380

   2.  Novotný A.              1797     1:0    Česenek V.               1591            2.  Zámečník J.               1849     1:0    Gregor J.                    1467

   3.  Marcinko P.             1742     0:1    Kůs M.                      1699            3.  Šťulík J.                     1763     1:0    Cach Z.                       1472

   4.  Veselý E.                   1851     0:1    Mužík F.                   1651            4.  Štorek L.                   1698     1:0    Novák O.                  1100

   5.  Janko J.                      1791     1:0    Sokol P.                    1630            5.  Vojanec H.                1678     1:0    Cach O.                      1250

   6.  Svítil R.                     1588     1/2    Krys J.                       1626            6.  Balek J.                      1612     1:0    Bílek M.                    1100

   7.  Seidl Z.                      1874     1:0    Bureš Z.                     1610            7.  Malý M.                     1511     1:0    Ludvík T.                  1100

   8.  Ryzner J.                    1656     1:0    Zelený F.                   1551            8.  Neumann M.             1250     0:1    Bílek J.                       1000

                                  4.5 : 3.5                                                                           7 : 1

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "B"                 9    6    2    1         20        50   :  22        41

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec               9    6    2    1         20     44.5   :  27.5     36

                   3.   2222 ŠK Polabiny "D"                       9    5    3    1         18     43.5   :  28.5     34

                   4.   ŠK Rapid Matadors                          10    6    0    4         18        47   :  33        39

                   5.   ŠO DDM Hlinsko                               9    5    1    3         16     39.5   :  32.5     31

                   6.   ŠK Bohemia Pardubice "B"                9    4    2    3         14     38.5   :  33.5     31

                   7.   TJ Štefanydes Polička "C"                 9    4    1    4         13        37   :  35        28

                   8.   ŠK Rapid Teenagers                         10    4    1    5         13        37   :  43        28

                   9.   2222 ŠK Polabiny "E"                       9    3    2    4         11     33.5   :  38.5     24

                 10.   TJ Spartak Choceň                            9    2    2    5           8        34   :  38        26

                 11.   TJ ŠO Chrudim "C"                            9    2    0    7           6        29   :  43        21

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                       9    0    0    9           0       6.5   :  65.5       4

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.