Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo 27.03.11

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polabiny F 7,5:0,5, Chrudim C - Hlinsko 3,5:4,5, Choceň - Teenagers 3:5, Matadors - Polabiny D 2:6, Bohemia B - Polička B 3:5, Polabiny E - Polička C 3:5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny "F" TJ ŠO Chrudim "C" – ŠO DDM Hlinsko

                     Rozhodčí: Honek Jan                                                Rozhodčí: Němec Bohumul

   1.  Hon J.                   H   1887     1:0    Cach J.                       1380            1.  Culek K.                    1786     0:1    Hanus M.                  1852

   2.  Starý L.                      1928     1:0    Frgalová H.              1377            2.  Němec B.                   1821     1/2    Zámečník J.               1849

   3.  Müller P.                   1947     1:0    Cach Z.                      1472            3.  Mužík F.                    1651     0:1    Šťulík J.                     1763

   4.  Honek J.                    1833     1:0    Novák O.                  1100            4.  Šváha M.                   1250     1:0    Štorek L.                   1698

   5.  Přibyl J.                     1875     1:0    Cach O.                     1250            5.  Sokol P.                    1630     0:1    Vojanec H.                1678

   6.  Šindelář P.                1843     1/2    Hofmanová V.          1250            6.  Krys J.                        1673     0:1    Londinová J.      H  1571

   7.  Sedlák P.                   1568     1:0    Cach Z.                      1000            7.  Krys J.                        1626     1:0    Balek J.                      1612

   8.  Honek O.                  1397     1:0    Bílek J.                      1000            8.  Zelený F.                   1551     1:0    Indra A.                H  1357

                                  7.5 : 0.5                                                                        3.5 : 4.5

  TJ Spartak Choceň – ŠK Rapid Teenagers            ŠK Rapid Matadors – 2222 ŠK Polabiny "D"

                Rozhodčí: Janeček František                                             Rozhodčí: Vobořil Pavel

   1.  Kučera J.                    1983     0:1    Novotný A.             1797            1.  Vobořil P.           V   2025     1:0    Kourek J.             V   2120

   2.  Vavroušek P.           1775     0:1    Marcinko P.             1742            2.  Hrnčiarik K.             1899     0:1    Törvenyi R.              1972

   3.  Weis L.                      1809     1:0    Veselý E.                  1851            3.  Pavlovec V.              1872     1/2    Bělohlav J.                1914

   4.  Janeček F.                  1755     1/2    Janko J.                      1791            4.  Slabý M.                    1846     1/2    Škroch M.                 1921

   5.  Fišer V.                      1758     1:0    Svítil R.                    1588            5.  Režný Z.                    1813     0:1    Škorpík J.                  1881

   6.  Navrátil V.                1706     0:1    Seidl Z.                      1874            6.  Pyskatý J.                 1783     0:1    Doležal R.                 1800

   7.  Šmejdíř W.                1600     0:1    Krmenčík R.             1856            7.  Kalhous M.              1591     0:1    Vorel B.                     1683

   8.  Starý S.                      1412     1/2    Ryzner J.                   1656            8.  Koutný L.                 1571     0:1    Kvapil P.                  1520

                                     3 : 5                                                                              2 : 6

ŠK Bohemia Pardubice "B" – Štefanydes Polička "B" 2222 ŠK Polabiny "E" – Štefanydes Polička "C"

                    Rozhodčí: Kučera Aleš                                                 Rozhodčí: Liduch Martin

   1.  Daněk P.                   1962     0:1    Červený P.          V   2308            1.  Nešpůrek P.             1757     0:1    Zeman A.              V   1995

   2.  Zelenka J.                  1981     0:1    Houška B.           V   2028            2.  Rež M.                        1708     1/2    Švanda R.                  1800

   3.  Mazuch J.                  1987     0:1    Smejkal J.                  1952            3.  Kožúšek D.              1705     1/2    Schaffer O.                 1736

   4.  Michlian Š.               1887     1:0    Stodola M.               1795            4.  Kožúšek S.          H  1739     0:1    Petrásek K.               1627

   5.  Kotlant T.                 1729     1:0    Jerman M.                  1766            5.  Melichar V.               1808     0:1    Sodomka A.              1681

   6.  Kučera A.                  1715     0:1    Navrátil L.               1675            6.  Vančura D.                1790     1:0    Schaffer D.                 1621

   7.  Beneš D.                    1668     1:0    Stodola Z.                 1756            7.  Liduch F.                  1660     1/2    Sion D.                      1584

   8.  Kvapil P.                  1000     0:1    Buchta M.                 1501            8.  Hofman O.                 1464     1/2    Bartoš K.                   1644

                                     3 : 5                                                                              3 : 5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "B"               10    7    2    1         23        55   :  25        46

                   2.   TJ Jiskra Heřmanův Městec             10    7    2    1         23        52   :  28        43

                   3.   2222 ŠK Polabiny "D"                     10    6    3    1         21     49.5   :  30.5     39

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                             10    6    1    3         19        44   :  36        35

                   5.   ŠK Rapid Matadors                          11    6    0    5         18        49   :  39        40

                   6.   TJ Štefanydes Polička "C"               10    5    1    4         16        42   :  38        31

                   7.   ŠK Rapid Teenagers                         11    5    1    5         16        42   :  46        32

                   8.   ŠK Bohemia Pardubice "B"              10    4    2    4         14     41.5   :  38.5     34

                   9.   2222 ŠK Polabiny "E"                     10    3    2    5         11     36.5   :  43.5     25

                 10.   TJ Spartak Choceň                          10    2    2    6           8        37   :  43        28

                 11.   TJ ŠO Chrudim "C"                          10    2    0    8           6     32.5   :  47.5     24

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                  10    0    0  10           0          7   :  73          4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.