Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo 10.04.11

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ se v Poličce rozhodlo o nečekaném prvním místě, když mládežnické Polabiny E nečekaně zvítězily nad doposud vedoucí Poličkou B a dosadily tak do čela Jiskru Heřmanův Městec - Blahopřejeme !!!
Konkrétní výsledky: Polička C - H.Městec 2,5:5,5, Polička B - Polabiny E 3:5, Polabiny D - Bohemia B 5,5:2,5, Teenagers - Matadors 4,5:3,5, Hlinsko - Choceň 4,5:3,5, Polabiny F - Chrudim C 2:6


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Štefanydes Polička "C" – Jiskra Heřmanův Městec Štefanydes Polička "B" – 2222 ŠK Polabiny "E"

                  Rozhodčí: Schaffer David                                            Rozhodčí: Houška František

   1.  Zeman A.             V   1995     1:0    Hon J.                   H  1887            1.  Červený P.          V   2308     1/2    Půlpán J.                   1969

   2.  Švanda R.                  1800     0:1    Starý L.                     1928            2.  Houška B.           V   2028     1/2    Nešpůrek P.             1757

   3.  Schaffer O.                 1736     0:1    Müller P.                  1947            3.  Smejkal J.                  1952     1/2    Rež M.                        1708

   4.  Petrásek K.               1627     0:1    Pačovský M.      H  1916            4.  Stodola M.                1795     1/2    Kožúšek D.              1705

   5.  Sodomka A.              1681     1:0    Honek J.                    1833            5.  Jerman M.                  1766     0:1    Kožúšek S.          H  1739

   6.  Schaffer D.                 1621     0:1    Přibyl J.                    1875            6.  Navrátil L.                1675     0:1    Půlpán M.                 1756

   7.  Sion D.                      1584     1/2    Šindelář P.               1843            7.  Stodola Z.                 1756     0:1    Melichar V.               1808

   8.  Bartoš K.                   1644     0:1    Starý V.                     1911            8.  Buchta M.                 1501     1:0    Vančura D.                1790

                                  2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

2222 ŠK Polabiny "D" – ŠK Bohemia Pardubice "B" ŠK Rapid Teenagers – ŠK Rapid Matadors

                  Rozhodčí: Vorel Bohuslav                                             Rozhodčí: Veselý Emanuel

   1.  Kourek J.             V   2120     1:0    Vodička P.               2076            1.  Zoubek D.                 1774     0:1    Vobořil P.           V   2025

   2.  Törvenyi R.              1972     1/2    Mazuch J.                  1987            2.  Novotný A.              1797     0:1    Hrnčiarik K.             1899

   3.  Bělohlav J.                1914     1:0    Juchelka P.               1820            3.  Marcinko P.             1742     1:0    Provazník J.             1891

   4.  Škroch M.                 1921     1:0    Kotlant T.                 1729            4.  Veselý E.                   1851     1:0    Pavlovec V.              1872

   5.  Vorel B.                     1683     1:0    Kučera A.                 1715            5.  Janko J.                      1791     1:0    Režný Z.                    1813

   6.  Dudek V.                   1730     1/2    Beneš D.                   1668            6.  Svítil R.                     1588     0:1    Pyskatý J.                 1809

   7.  Krejčí J.                     1598     1/2    Kvapil P.                  1000            7.  Seidl Z.                      1874     1:0    Kalhous M.              1591

   8.  Kvapil P.                  1520     0:1    Voldánová B.          1430            8.  Krmenčík R.             1856     1/2    Koutný L.                 1571

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

    ŠO DDM Hlinsko – TJ Spartak Choceň             2222 ŠK Polabiny "F" – TJ ŠO Chrudim "C"

                Rozhodčí: Janeček František                                             Rozhodčí: Cach Zdeněk

   1.  Dvořák S.                  1937     1/2    Kučera J.                   1983            1.  Frgalová H.              1377     0:1    Němec B.                   1821

   2.  Zámečník J.               1849     1:0    Vavroušek P.           1775            2.  Gregor J.                    1467     1:0    Česenek V.                1591

   3.  Štorek L.                   1698     1/2    Weis L.                     1809            3.  Cach Z.                       1472     1/2    Česenek J.                 1682

   4.  Vojanec H.                1678     1/2    Janeček F.                 1755            4.  Kantor T.                   1250     0:1    Mužík F.                    1651

   5.  Balek J.                      1612     1/2    Navrátil V.               1706            5.  Novák O.                  1100     0:1    Sokol P.                    1630

   6.  Malý M.                     1511     1:0    Šmejdíř W.               1600            6.  Cach O.                      1250     0:1    Krys J.                        1673

   7.  Indra A.               H   1357     1/2    Doseděl Z.                1640            7.  Hofmanová V.          1250     1/2    Krys J.                        1626

   8.  Neumann M.             1250     0:1    Nedelčev R.        H  1548            8.  Cach Z.                       1000     0:1    Zelený F.                   1551

                                  4.5 : 3.5                                                                           2 : 6

ZÁVĚREČNÁ Tabulka

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Heřmanův Městec       11    8    2    1         26     57.5   :  30.5     48

                   2.   2222 ŠK Polabiny "D"                     11    7    3    1         24        55   :  33        43

                   3.   TJ Štefanydes Polička "B"               11    7    2    2         23        58   :  30        47

                   4.   ŠO DDM Hlinsko                             11    7    1    3         22     48.5   :  39.5     37

                   5.   ŠK Rapid Matadors                          11    6    0    5         18        49   :  39        40

                   6.   TJ Štefanydes Polička "C"               11    5    1    5         16     44.5   :  43.5     33

                   7.   ŠK Rapid Teenagers                         11    5    1    5         16        42   :  46        32

                   8.   ŠK Bohemia Pardubice "B"              11    4    2    5         14        44   :  44        35

                   9.   2222 ŠK Polabiny "E"                     11    4    2    5         14     41.5   :  46.5     28

                 10.   TJ ŠO Chrudim "C"                          11    3    0    8           9     38.5   :  49.5     29

                 11.   TJ Spartak Choceň                       11    2    2    7           8     40.5   :  47.5     29

                 12.   2222 ŠK Polabiny "F"                  11    0    0  11           0          9   :  79          5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.