Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev starších žáků - první 3 kola 11.12.10

V sobotu 10.prosince 2010 zahájil v Hlinsku a Lanškrouně za účasti 7 družstev (Litomyšl se do Hlinska nedostavila) Krajský přebor družstev starších žáků. Po prvních třech kolech je v čele Lanškroun B následován Polabinami D a Ústím n/O..
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Poličky, Polabin a Ústí n/O..


Krajský přebor družstev starších žáků
Organizátor : KM PDŠS
Ředitel turnaje : Marian Sabol
Datum : 11.12.2010 Do 26.02.2011
Pořadí po kole 3
Poř. Tým Part. + = - MP3 Body
1 TJ Lanškroun B 3 3 0 0 9 16,5
2 2222 ŠK Polabiny D 3 3 0 0 9 15,5
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 2 0 1 6 11,0
4 ŠO DDM Hlinsko 3 2 0 1 6 10,5
5 2222 ŠK Polabiny E 3 1 0 2 3 10,0
6 ŠK Svitavy 3 1 0 2 3 7,5
7 TJ Štefanydes Polička B 3 0 0 3 0 1,0
8 TJ Jiskra Litomyšl 3 0 0 3 0 0,0
Kolo 1 
1.1 ŠO DDM Hlinsko Typ 6F - 0F TJ Jiskra Litomyšl Typ
1 Zejdlik Patrik 1250 MZ + : - -    
2 Neumann Michal 1250 Z + : - -    
3 Zejdlik Erik 1100 SMZ + : - -    
4 Osicka Premysl 1000 Z + : - -    
5 Zelenka Petr 1100 SMZ + : - -    
6 Sterba Martin 1100 SMZ + : - -    
1.2 2222 ŠK Polabiny D Typ 4½ - 1½ 2222 ŠK Polabiny E Typ
1 Cach Jakub 1380 MZ 1 : 0 Gregor Jiri 1467 Z
2 Hofman Oskar 1464 Z 1 : 0 Fisnar Karel 1250 Z
3 Kroupa Tomas 1337 Z ½ : ½ Novak Oliver 1100 Z
4 Cach Zdenek 1472   1 : 0 Nespurek Jan 1329 SMZ
5 Bures Martin 1250   ½ : ½ Bilek Marek 1100 SMZ
6 Cach Ondrej 1250 SM ½ : ½ Ludvik Tomas 1100 SM
1.3 TJ Lanškroun B Typ 5 - 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ
1 Havelka Josef 1524 MVZ 1 : 0 John Petr 1532 Z
2 Vu Antonin 1567 Z 1 : 0 Smajzrova Katerina 1250 DZ
3 Knapek Martin 1100 Z 0 : 1 Holasek Vit 1250 MZ
4 Dolecek Matej 1250 MZ 1 : 0 Holasek Vojtech 1250 SMZ
5 Brejsa Adam 1250 SMZ 1 : 0 Paukert Lukas 1100 Z
6 Kupsa Matej 1250 SMZ 1 : 0 Pise Jiri 1100 SM
1.4 TJ Štefanydes Polička B Typ 1 - 5 ŠK Svitavy Typ
1 Tulis Jan 1250 MVZ 0 : 1 Kolomy Stepan 1541 ZH
2 Perina Josef 1100 Z 0 : 1 Ambrozova Lucie 1250 ZD
3 Svanda Adam 1100 SMZ 0 : 1 Zendulka Ladislav 1000 Z
4 Punar Jan 1250   1 : 0 Dolakova Anna 1250 Z
5 Rysava Monika 1000 D 0 : 1 Pavlicek Lukas 1100 SMZ
6 -     - : + Soldanova Beata 1000 DZ
Kolo 2 
2.1 TJ Jiskra Litomyšl Typ 0F - 6F 2222 ŠK Polabiny D Typ
1 -     - : + Cach Jakub 1380 MZ
2 -     - : + Hofman Oskar 1464 Z
3 -     - : + Kroupa Tomas 1337 Z
4 -     - : + Cach Zdenek 1472  
5 -     - : + Bures Martin 1250  
6 -     - : + Cach Ondrej 1250 SM
2.2 2222 ŠK Polabiny E Typ 2½ - 3½ ŠO DDM Hlinsko Typ
1 Gregor Jiri 1467 Z 1 : 0 Zejdlik Patrik 1250 MZ
2 Fisnar Karel 1250 Z 0 : 1 Neumann Michal 1250 Z
3 Novak Oliver 1100 Z ½ : ½ Zejdlik Erik 1100 SMZ
4 Nespurek Jan 1329 SMZ 0 : 1 Osicka Premysl 1000 Z
5 Bilek Marek 1100 SMZ 0 : 1 Zelenka Petr 1100 SMZ
6 Ludvik Tomas 1100 SM 1 : 0 Sterba Martin 1100 SMZ
2.3 ŠK Svitavy Typ ½ - 5½ TJ Lanškroun B Typ
1 Kolomy Stepan 1541 ZH ½ : ½ Havelka Josef 1524 MVZ
2 Ambrozova Lucie 1250 ZD 0 : 1 Vu Antonin 1567 Z
3 Zendulka Ladislav 1000 Z 0 : 1 Knapek Martin 1100 Z
4 Dolakova Anna 1250 Z 0 : 1 Dolecek Matej 1250 MZ
5 Pavlicek Lukas 1100 SMZ 0 : 1 Brejsa Adam 1250 SMZ
6 Soldanova Beata 1000 DZ 0 : 1 Kupsa Matej 1250 SMZ
2.4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ 6 - 0 TJ Štefanydes Polička B Typ
1 John Petr 1532 Z 1 : 0 Tulis Jan 1250 MVZ
2 Smajzrova Katerina 1250 DZ 1 : 0 Perina Josef 1100 Z
3 Holasek Vit 1250 MZ 1 : 0 Svanda Adam 1100 SMZ
4 Holasek Vojtech 1250 SMZ 1 : 0 Punar Jan 1250  
5 Paukert Lukas 1100 Z 1 : 0 Rysava Monika 1000 D
6 Pise Jiri 1100 SM + : - -    
Kolo 3 
3.1 ŠO DDM Hlinsko Typ 1 - 5 2222 ŠK Polabiny D Typ
1 Zejdlik Patrik 1250 MZ ½ : ½ Cach Jakub 1380 MZ
2 Neumann Michal 1250 Z ½ : ½ Hofman Oskar 1464 Z
3 Zejdlik Erik 1100 SMZ 0 : 1 Kroupa Tomas 1337 Z
4 Osicka Premysl 1000 Z 0 : 1 Cach Zdenek 1472  
5 Zelenka Petr 1100 SMZ 0 : 1 Bures Martin 1250  
6 Sterba Martin 1100 SMZ 0 : 1 Cach Ondrej 1250 SM
3.2 TJ Jiskra Litomyšl Typ 0F - 6F 2222 ŠK Polabiny E Typ
1 -     - : + Gregor Jiri 1467 Z
2 -     - : + Fisnar Karel 1250 Z
3 -     - : + Novak Oliver 1100 Z
4 -     - : + Nespurek Jan 1329 SMZ
5 -     - : + Bilek Marek 1100 SMZ
6 -     - : + Ludvik Tomas 1100 SM
3.3 TJ Štefanydes Polička B Typ 0 - 6 TJ Lanškroun B Typ
1 Tulis Jan 1250 MVZ 0 : 1 Havelka Josef 1524 MVZ
2 Perina Josef 1100 Z 0 : 1 Vu Antonin 1567 Z
3 Svanda Adam 1100 SMZ 0 : 1 Knapek Martin 1100 Z
4 Punar Jan 1250   0 : 1 Dolecek Matej 1250 MZ
5 Rysava Monika 1000 D 0 : 1 Brejsa Adam 1250 SMZ
6 -     - : + Kupsa Matej 1250 SMZ
3.4 ŠK Svitavy Typ 2 - 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Typ
1 Kolomy Stepan 1541 ZH 0 : 1 John Petr 1532 Z
2 Ambrozova Lucie 1250 ZD 0 : 1 Smajzrova Katerina 1250 DZ
3 Zendulka Ladislav 1000 Z 0 : 1 Holasek Vit 1250 MZ
4 Dolakova Anna 1250 Z 0 : 1 Holasek Vojtech 1250 SMZ
5 Pavlicek Lukas 1100 SMZ 1 : 0 Paukert Lukas 1100 Z
6 Soldanova Beata 1000 DZ 1 : 0 Pise Jiri 1100 SM

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.