Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev starších žáků - šesté a sedmé kolo 28.02.11

V sobotu 26.února 2011 byl v Poličce posledními dvěma koly ukončen letošní ročník Krajského přeboru družstev mládeže. Po rozhodujícím vítězství nad Lanškrounem B získaly titul a postup do 1.ligy Polabiny D - Blahopřejeme !!, druhý skončil Lanškroun B a třetí Polabiny E.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Poličky, Polabin a Ústí n/O..


Konečné pořadí
Poř. Družstvo Part. + = - MP3 Body
1 2222 ŠK Polabiny D 7 7 0 0 21 36
2 TJ Lanškroun B 7 6 0 1 18 34½​
3 2222 ŠK Polabiny E 7 4 0 3 12 24½​
4 ŠO DDM Hlinsko 7 4 0 3 12 22½​
5 ŠK Svitavy 7 3 0 4 9 19
6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 3 0 4 9 18
7 TJ Štefanydes Polička B 7 1 0 6 3
8 TJ Jiskra Litomyšl 7 0 0 7 0 2
Kolo 6 
6.1 2 2222 ŠK Polabiny D 3½​ - 2½​ 8 TJ Lanškroun B
1   Pulpan Jakub 1969 0 : 1   Havelka Josef 1524
2   Pochobradsky Libor 1428 0 : 1   Vu Antonin 1567
3   Cach Jakub 1380 1 : 0   Knapek Martin 1100
4   Kroupa Tomas 1337 1 : 0   Kupsa Matej 1250
5   Cach Zdenek 1472 1 : 0   Knoll Martin 1100
6   Cach Ondrej 1250 ½​:½​   Paukert Jan 1100
6.2 7 2222 ŠK Polabiny E 4 - 2 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1   Gregor Jiri 1467 0 : 1   John Petr 1532
2   Kantor Tomas 1250 0 : 1   Holasek Vit 1250
3   Novak Oliver 1100 1 : 0   Holasek Vojtech 1250
4   Tilgner Jan 1100 1 : 0   Paukert Martin 1100
5   Nespurek Jan 1329 1 : 0   Pise Jiri 1100
6   Bilek Marek 1100 1 : 0   Holaskova Veronika 1100
6.3 5 ŠK Svitavy 6 - 0 1 TJ Jiskra Litomyšl
1   Kolomy Stepan 1541 1 : 0   Kubes Adam 1250
2   Ambrozova Lucie 1250 1 : 0   Hajro Adam 1000
3   Zendulka Ladislav 1000 1 : 0   Havran Vilem 1000
4   Dolakova Anna 1250 + : -   -  
5   Dolakova Marie 1100 + : -   -  
6   Kralova Katerina 1000 + : -   -  
6.4 3 TJ Štefanydes Polička B 2½​ - 3½​ 6 ŠO DDM Hlinsko
1   Feltl Patrik 1250 ½​:½​   Zejdlik Patrik 1250
2   Perina Josef 1100 1 : 0   Zejdlik Erik 1100
3   Rysava Monika 1000 0 : 1   Osicka Premysl 1000
4   Simon Jakub 1000 1 : 0   Vaskova Marie 1100
5   -   - : +   Novotny Ondrej 1000
6   -   - : +   Myška Daniel 1000
Kolo 7 
7.1 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0 - 6 2 2222 ŠK Polabiny D
1   John Petr 1532 0 : 1   Pulpan Jakub 1969
2   Holasek Vit 1250 0 : 1   Pochobradsky Libor 1428
3   Holasek Vojtech 1250 0 : 1   Cach Jakub 1380
4   Paukert Martin 1100 0 : 1   Kroupa Tomas 1337
5   Pise Jiri 1100 0 : 1   Bures Martin 1250
6   Holaskova Veronika 1100 0 : 1   Cach Ondrej 1250
7.2 8 TJ Lanškroun B 4 - 2 7 2222 ŠK Polabiny E
1   Havelka Josef 1524 1 : 0   Gregor Jiri 1467
2   Vu Antonin 1567 ½​:½​   Kantor Tomas 1250
3   Knapek Martin 1100 ½​:½​   Novak Oliver 1100
4   Kupsa Matej 1250 1 : 0   Tilgner Jan 1100
5   Knoll Martin 1100 0 : 1   Nespurek Jan 1329
6   Paukert Jan 1100 1 : 0   Bilek Marek 1100
7.3 6 ŠO DDM Hlinsko 2½​ - 3½​ 5 ŠK Svitavy
1   Zejdlik Patrik 1250 ½​:½​   Kolomy Stepan 1541
2   Zejdlik Erik 1100 0 : 1   Ambrozova Lucie 1250
3   Osicka Premysl 1000 1 : 0   Zendulka Ladislav 1000
4   Vaskova Marie 1100 1 : 0   Dolakova Anna 1250
5   Novotny Ondrej 1000 0 : 1   Dolakova Marie 1100
6   Myška Daniel 1000 0 : 1   Kralova Katerina 1000
7.4 1 TJ Jiskra Litomyšl ½​ - 3½​ 3 TJ Štefanydes Polička B
1   Kubes Adam 1250 0 : 1   Feltl Patrik 1250
2   Hajro Adam 1000 0 : 1   Perina Josef 1100
3   Havran Vilem 1000 ½​:½​   Rysava Monika 1000
4   -   - : +   Simon Jakub 1000
5   -   - : -   -  
6   -   - : -   -  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.