Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 10-12 - 3.turnaj 29.01.11

Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 29.ledna 2011 v Hlinsku v prostorách místního DDM, které svědčily místním borcům.
V kategorii H/D 12 zvítězil Patrik Žejdlík z Hlinska před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O. a Janem Tulisem z Poličky, dívky se tentokrát nezúčastnily.
V nejmladší kategorii H/D 10 zvítězil s plným bodovým ziskem (!) Erik Žejdlík z Hlinska před Markem Bílkem z Polabin a Lukášem Pavlíčkem ze Svitav, nejlepší dívkou byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Poličky, Polabin a Ústí n/O..


Kategorie H/D 12
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 1 Žejdlík Patrik 1473 Šo Ddm Hlinsko 6 21 30
2 5 Holásek Vojtěch 1250 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 5 20˝ 29˝
3 8 Tulis Jan 1250 Tj Štefanydes Polička 5 19˝ 26˝
4 4 Cach Ondřej 1250 2222 Šk Polabiny 22˝ 31˝
5 6 Kolomý Adam 1250 Tj Lanškroun 19˝ 27˝
6 2 Nešpůrek Jan 1329 2222 Šk Polabiny 4 21˝ 28˝
7 3 Brejša Adam 1250 Tj Lanškroun 4 21 29
8 7 Kupsa Matěj 1250 Tj Lanškroun 4 20˝ 28˝
9 16 Švanda Ondřej 1100 Tj Štefanydes Polička 4 19˝ 28˝
10 11 Paukert Martin 1100 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 4 16˝ 24˝
11 10 Ludvík Tomáš 1100 2222 Šk Polabiny 17˝ 23˝
12 20 Tesař Vojtěch 1000 Tj Jiskra Litomyšl 15˝ 20˝
13 15 Štěrba Martin 1100 Šo Ddm Hlinsko 3 18˝ 24˝
14 14 Zelenka Petr 1100 Šo Ddm Hlinsko 3 17 23
15 13 Pešek Petr 1100 Tj Lanškroun 3 14˝ 19˝
16 9 Formánek Matěj 1100 2222 Šk Polabiny 3 13˝ 19
17 17 Kleisl Jan 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 15 20
18 18 Málek Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 2 14˝ 20˝
19 12 Pavlas Ladislav 1100 Tj Lanškroun 1 13 18
20 19 Simon Jakub 1000 TJ Štefanydes Polička 1 13 17˝
Kategorie H/D 10
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 7 Žejdlík Erik 1100 Šo Ddm Hlinsko 7 21˝ 28
2 2 Bílek Marek 1100 2222 Šk Polabiny 20 29˝
3 1 Pavlíček Lukáš 1250 Šk Svitavy 5 20˝ 30˝
4 3 Dudlová Kateřina 1100 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 21˝ 31˝
5 5 Vašková Marie 1100 Šo Ddm Hlinsko 4 22˝ 32˝
6 6 Švanda Adam 1100 Tj Štefanydes Polička 4 19 27
7 8 Černohous Marek 1100 Tj Lanškroun 4 18˝ 25˝
8 13 Myška Daniel 1000 Šo Ddm Hlinsko 4 17˝ 27˝
9 14 Novotný Ondřej 1000 Šo Ddm Hlinsko 4 17 21˝
10 12 Janatka David 1000 2222 Šk Polabiny 3 18˝ 26
11 10 Dočkal Jakub 1000 2222 Šk Polabiny 3 16˝ 21˝
12 15 Soukup Daniel 1000 2222 Šk Polabiny 3 13˝ 17˝
13 4 Holásková Veronika 1100 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 3 13 17
14 18 Černý Pavel 1000 Šo Ddm Hlinsko 3 12˝ 16˝
15 9 Chládek Josef 1000 TJ Lanškroun 17 23˝
  11 Falta Vít 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17 23˝
17 16 Vašek Jan 1000 ŠO DDM Hlinsko 1 14 21
18 17 Špitálský Tadeáš 1000 2222 Šk Polabiny 0 16 21

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.