Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 14-16 - 3.turnaj 12.02.11

Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 12.února 2011 v Poličce v prostorách místní ZŠ Na Lukách a zúčastnilo se ho celkem 50 hráčů a hráček.
V kategorii H/D 16 zvítězil David Sion z Poličky před Filipem Liduchem z Polabin a Petrem Johnem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Natalie Dunglová ze Žamberka.
V kategorii H/D 14 byl nejúspěšnější Dominik Řezníček z Polabin následovaný Josefem Havelkou z Lanškrouna a Oskarem Hofmanem z Polabin, v dívkách byla nejlepší Lucie Ambrožová ze Svitav.
Komentáře z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Hlinska, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


3. kvalifikační turnaj H+D 14-16 KP mládeže
Polička, 12. 2. 2011 
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Sion David 1713 TJ Štefanydes Polička 6 20½
2 2 Liduch Filip 1648 2222 ŠK Polabiny 20
3 4 John Petr 1542 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 20½
4 3 Dunglová Natálie 1602 SK Žamberk 4 21
5 5 Kolomý Štěpán 1516 TJ Lanškroun 4 20
6 6 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 4 18½
7 10 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 17½
8 9 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15
9 7 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 3 16½
10 11 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 2 15½
11 8 Kantor Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 16½
12 12 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 0 16
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Řezníček Dominik 1641 2222 ŠK Polabiny 6 22½
2 3 Havelka Josef 1562 TJ Lanškroun 24
3 6 Hofman Oskar 1444 2222 ŠK Polabiny 22
4 2 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 22
5 7 Cach Jakub 1425 2222 ŠK Polabiny 5 23
6 8 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 5 19
7 14 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 5 16
8 5 Žejdlík Patrik 1473 ŠO DDM Hlinsko 23
9 12 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 22½
10 11 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 19½
11 17 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 17
12 13 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4 20½
13 18 Švanda Ondřej 1250 TJ Štefanydes Polička 4 19
14 4 Cach Zdeněk 1479 2222 ŠK Polabiny 4 19
15 31 Hodr Matěj 1000 ŠK Kámen Libchavy 4 14
16 29 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 14
17 30 Hlaváč Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 4 12
18 9 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 20½
19 16 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 20½
20 10 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 19½
21 15 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18
22 26 Zendulka Ladislav 1100 ŠK Svitavy 3 17½
23 24 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 3 17
24 34 Kubíček Jakub 1000 ŠK Kámen Libchavy 3 16
25 28 Švanda Adam 1100 TJ Štefanydes Polička 3 16
26 25 Tovtík Radek 1100 TJ Lanškroun 3 16
27 23 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 3 15½
28 19 Andrle Vojtěch 1100 ŠK Svitavy 3 15
29 22 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 14
30 37 Urban Daniel 1000 TJ Lanškroun 3 14
31 27 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 2 19
32 21 Dvořák  Jakub 1100 ŠK Svitavy 2 18
33 20 Dudlová Kateřina 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 17
34 35 Rauš Dominik 1000 ŠK Kámen Libchavy 2 15
35 36 Rauš Petr 1000 ŠK Kámen Libchavy 2 14
36 33 Koumar  Filip 1000 TJ Štefanydes Polička 2 11
37 32 Kaplan Filip 1000 ŠK Kámen Libchavy 1 13
38 38 Václavík Matěj 1000 ŠK Svitavy 0 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.