Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 14-16 - 4.turnaj 11.04.11

Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 9.dubna 2011 v Hlinsku v prostorách místního DDM a zúčastnilo se ho celkem 52 hráčů a hráček.
V kategorii H/D 16 byl nejúspěšnější Petr Pospíšil před Davidem Sionem (oba Polička), třetí skončil Aleš Novotný z Rapidu Pardubice a v dívkách byla nejlepší Natalie Dunglová ze Žamberka.
V kategorii H/D 14 si nejlépe vedl Jakub Cach z Polabin před Josefem Havelkou z Lanškrouna a Danielem Kožúškem z Polabin, v dívkách byla nejlepší Lucie Ambrožová ze Svitav.
Komentáře z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie H/D 16
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Pospíšil Petr 1656 TJ Štefanydes Polička 6,5 30 21 27,5
2 Sion David 1713 TJ Štefanydes Polička 5,5 30,5 21 21,5
3 Novotný Aleš 1772 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 30 21,5 19,5
4 Vančura Daniel 1766 2222 ŠK Polabiny 4,5 31 21,5 17,25
5 John Petr 1542 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 26 18,5 11,25
6 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 4 25,5 19 11
7 Dunglová Natálie 1602 SK Žamberk 4 25,5 18 11,5
8 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 23,5 16 9,25
9 Melichar Vojtěch 1626 2222 ŠK Polabiny 3,5 31 22 11,75
10 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 26,5 19 10,5
11 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 24 17,5 10
12 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 18,5 13,5 6,25
13 Kantor Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 3 21,5 15 4
14 Marek Dominik 1260 TJ Lanškroun 2,5 22,5 16,5 5,75
15 Doláková Anna 1250 ŠK Svitavy 2 19,5 13,5 2
16 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 2 17 12 3
17 Tilgner Jan 1100 2222 ŠK Polabiny 1 19,5 14,5 2
18 Horáček Jakub 1000 TJ ŠO Chrudim 1 19 14 1
Kategorie H/D 14
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 Cach Jakub 1425 2222 ŠK Polabiny 6 30,5 22,5 24,5
2 Havelka Josef 1562 TJ Lanškroun 6 29,5 21,5 25
3 Kožúšek Daniel 1793 2222 ŠK Polabiny 6 28,5 19,5 22,5
4 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 5 26 17 16,5
5 Česenek Jan 1666 TJ ŠO Chrudim 4,5 33 23,5 18,75
6 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 4,5 30,5 21,5 19,75
7 Hofman Oskar 1444 2222 ŠK Polabiny 4,5 29 20 16,75
8 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 4,5 29 20 16,25
9 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 28 19,5 15,25
10 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 4,5 25 18 14,25
11 Cach Zdeněk 1479 2222 ŠK Polabiny 4 29 21 12,5
12 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 4 25,5 17,5 13
13 Doláková Marie 1250 ŠK Svitavy 4 23,5 17 11,5
14 Duma Tomáš 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 22,5 15,5 11
15 Žejdlík Patrik 1473 ŠO DDM Hlinsko 3,5 30 22 12,75
16 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 3,5 28 20 11,25
17 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 3,5 25,5 18,5 10,25
18 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 3,5 24 17 8,75
19 Urban Daniel 1100 TJ Lanškroun 3,5 19 14 7
20 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 26 19,5 9
21 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 3 25,5 18,5 8
22 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 3 24 17 5
23 Štěrba Martin 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 23,5 16,5 6
24 Hlaváč Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 3 22 16 8,5
25 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 3 21,5 16 6
26 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 3 18 11 5
27 Zelenka Petr 1100 ŠO DDM Hlinsko 2,5 17 11,5 3
28 Biben Vojtěch 1100 TJ ŠO Chrudim 2 24 16 5
29 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 23,5 16,5 5
30 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 21,5 16,5 3,5
31 Dudlová Kateřina 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 19,5 14,5 3
32 Vašková Marie 1100 ŠO DDM Hlinsko 2 17 12,5 3,5
33 Myška Daniel 1000 ŠO DDM Hlinsko 1 17 12,5 3
34 Šolc Petr 1100 TJ Lanškroun 1 17 12,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.