Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - souhrn výsledků kvalifikací (aktualizováno) 12.04.11

V minulých dnech byla ukončena základní část Krajského přeboru mládeže sezony 2010/11 posledními čtvrtými kvalifikačními turnaji ve všech kategoriích.


Krajský přebor mládeže – celkové výsledky kvalifikací a postupující do finale

Krajský přebor mládeže – celkové výsledky kvalifikací a postupující do finale

 

V minulých dnech byla ukončena základní část Krajského přeboru mládeže sezony 2010/11 posledními čtvrtými kvalifikačními turnaji ve všech kategoriích. V přiložených souborech (H10, H12, H14 a H16) naleznete definitivní výsledky této základní části KP mládeže. Registrovaní hráči mají u svého jména vyplněn ročník narození. Nad tabulkami je uvedeno jméno hráče, který měl k 1.1.2011 nejvyšší ELO a získává tak právo účasti ve finálovém turnaji v příslušné kategorii.

Kategorie dívek byla vyhodnocena při závěrečných kvalifikačních turnajích, chlapci budou vyhodnoceni samozřejmě až po ukončení finálového turnaje. Zpracována je i statistika a srovnání s některými ročníky.

 

V další příloze naleznete přehled oprávněných účastníků postupujících do finálového turnaje, který se uskuteční ve dnech 14.-15.5. a hostí ho 2222 ŠK Polabiny. Pořadatele žádám o co nejdřívější zaslaní propozic finálového turnaje. Prosím všechny o potvrzení jejich zájmu zúčastnit se co nejdříve, popř. specifikovat kategorii, které se Váš svěřenec hodlá účastnit, nejlépe okamžitě. Upozorňuji však, že hráči s právem přímé účasti na M Čech nebo MČR se finále KP (pokud postoupili z kvalifikací) mohou zúčastnit, ale pokud tak učiní, ztrácejí postupové právo a počet postupujících se navyšuje o 1.

 

Souhrnná tabulka přihlášených účastníků bude průběžně aktualizována a rozesílána, změny bude možné sledovat i na krajském šachovém webu.

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.