Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 10-12 - 1.turnaj 06.11.10

První turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 6.listopadu 2010 ve Svitavách a zúčastnilo se ho celkem 47 dětí.
V kategorii do 10 let zvítězil Tomáš Ludvík před Markem Bílkem (oba Polabiny) a Ondřejem Švandou z Poličky, nejlepší dívkou byla Veronika Holásková z Ústí n/O.
V kategorii do 12 let patří vítězství Patriku Žejdlíkovi z Hlinska, druhý byl Jakub Nešpor z Litomyšle a třetí byl Ondřej Cach z Polabin, nejlepší dívkou byla Lucie Ambrožová ze Svitav.


Kategorie H/D 10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 LUDVÍK TOMÁŠ 1100 2222 ŠK Polabiny 5,5 22 30 22,5
2 BÍLEK MAREK 1100 2222 ŠK Polabiny 5,5 21,5 29,5 21,75
3 ŠVANDA ONDŘEJ 1250 TJ Štefanydes Polička 5 22,5 31 20,5
4 HOLÁSKOVÁ VERONIKA 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 20,5 29 20
5 JINDRA MICHAL 1000 TJ Jiskra Litomyšl 5 17 23 14,5
6 PAVLÍČEK LUKÁŠ 1250 ŠK Svitavy 4,5 24 32,5 19,5
7 ŽEJDLÍK ERIK 1100 ŠO DDM Hlinsko 4,5 20,5 27 14,25
8 VAŠKOVÁ MARIE 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 19,5 27,5 12
9 ULRICH TADEÁŠ 1000 TJ Štefanydes Polička 4 19,5 25,5 12,5
10 ŠVANDA ADAM 1100 TJ Štefanydes Polička 4 18,5 25 10
11 KALOUSOVÁ JULIE 1100 TJ Lanškroun 4 16 23 9,5
12 ČERNOHOUS MAREK 1000 TJ Lanškroun 3 19,5 27,5 10
13 DUDLOVÁ KATEŘINA 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18 24,5 6,5
14 NOVOTNÝ ONDŘEJ 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 16,5 23 7
15 ANDRLE VOJTĚCH 1000 ŠK Svitavy 3 16 22 6
16 CHLÁDEK JOSEF 1000 TJ Lanškroun 3 15 20,5 5
17 PEŠEK PATRIK 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 14 20,5 5
18 FALTA VÍT 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 13,5 20 4,5
19 ČERNÝ PAVEL 1000 ŠO DDM Hlinsko 2 12,5 17,5 2,5
20 VAŠEK JAN 1000 1,5 13,5 19,5 1,5
21 VÁCLAVÍK MATĚJ 1000 ŠK Svitavy 1,5 11 16,5 1,5
Kategorie H/D 12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 ŽEJDLÍK PATRIK 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 21,5 27 23,5
2 NEŠPOR JAKUB 1250 TJ Jiskra Litomyšl 5,5 21 29 20,75
3 AMBROŽOVÁ LUCIE 1250 ŠK Svitavy 5 21,5 30,5 19
4 CACH ONDŘEJ 1250 2222 ŠK Polabiny 5 20 29 18
5 TULIS JAN 1250 TJ Štefanydes Polička 5 20 27 17,5
6 BREJŠA ADAM 1250 TJ Lanškroun 4,5 22 30,5 17
7 KOLOMÝ ADAM 1250 TJ Lanškroun 4,5 21 29 16,25
8 BURDA VOJTĚCH 1100 2222 ŠK Polabiny 4,5 15 21,5 13,75
9 HOLÁSEK VOJTĚCH 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 21,5 29 13,5
10 KUPSA MATĚJ 1250 TJ Lanškroun 4 19 26 12
11 BOUCHAL LUKÁŠ 1000 Sokol Mistrovice 4 16,5 23,5 10
12 ZELENKA PETR 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 16,5 21,5 9
13 PEŠEK PETR 1100 TJ Lanškroun 3,5 12,5 19 8,25
14 NEŠPŮREK JAN 1329 2222 ŠK Polabiny 3 21 28,5 9,5
15 ŠTĚRBA MARTIN 1100 ŠO DDM Hlinsko 3 18 25 8
16 FORMÁNEK MATĚJ 1000 2222 ŠK Polabiny 3 17 23,5 8
17 SIMON JAKUB 1000 TJ Štefanydes Polička 3 15 21,5 8
18 PÍŠE JIŘÍ 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 14,5 19,5 4
19 PAVLAS LADISLAV 1100 TJ Lanškroun 3 13,5 17,5 5
20 ŠMAJZROVÁ VERONIKA 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 13 18 4,5
21 TESAŘ VOJTĚCH 1000 TJ Jiskra Litomyšl 2,5 20 29 10
22 NÝVLT JIŘÍ 1000 TJ Jiskra Litomyšl 2 18,5 25,5 8
23
DĚDKOVÁ KLÁRA 1100 ŠK Svitavy 2 17,5 24,5 6
24 KODITEK JONÁŠ 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 15 20 2
25 HAVRAN VILÉM 1000 TJ Jiskra Litomyšl 2 13,5 19 2
26 KOPAČKA JONÁŠ 1000 ŠK Svitavy 0 15 23 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.