Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 10-12 - 2.turnaj 20.11.10

Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se odehrál v Poličce v sobotu dne 20.listopadu 2010 a nejvíc radostí z něj tentokráte měli v Hlinsku.
Ve starší kategorii zvítězil Patrik Žejdlík z Hlinska před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O. a Janem Nešpůrkem z Polabin, nejlepší dívkou byla Lucie Ambrožová ze Svitav.
V mladší kategorii byl nejlepší Ondřej Švanda z Poličky před Erikem Žejdlíkem z Hlinska a Lukášem Pavlíkem ze Svitav, vítězství mezi dívkami patří Marii Vaškové z Hlinska.
Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie H/D 12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 6 23,5 31 26
2 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 20,5 29,5 19
3 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 5 20 29 18,5
4 Nešpůrek Jan 1329 2222 ŠK Polabiny 5 18,5 27 18
5 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 4,5 22 30,5 19
6 Nešpor Jakub 1250 TJ Jiskra Litomyšl 4,5 22 28 16,25
7 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 20,5 29 16,75
8 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 20,5 29 16,25
9 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 4 20 27,5 13,5
10 Dědková Klára 1100 ŠK Svitavy 4 19,5 26,5 12
11 Štěrba Martin 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 16,5 22 9
12 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 3,5 20,5 27,5 12
13 Mořkovský Vít 1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 17 22 6,75
14 Bouchal Lukáš 1000 Sokol Mistrovice 3,5 14,5 19 6,25
15 Paukert Martin 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 18 24 7,5
16 Burda Vojtěch 1100 2222 ŠK Polabiny 3 18 24 6,5
17 Pavlas Ladislav 1100 TJ Lanškroun 3 15 21 5,5
18 Šmajzrová Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 12 17 3
19 Formánek Matěj 1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 17 24,5 7,75
20 Zelenka Petr 1100 ŠO DDM Hlinsko 2,5 17 24 7,25
21 Málek Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 14,5 20,5 3,75
22 Simon Jakub 1000 TJ Štefanydes Polička 2 13,5 17,5 1
23 Podhorský Filip 1000 ŠO DDM Hlinsko 1 14 18 0
24 Dvořák Jan 1000 TJ Štefanydes Polička 0 14,5 20 0
Kategorie H/D 10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Švanda Ondřej 1250 TJ Štefanydes Polička 6 21 27,5 22
2 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 6 20 26,5 21
3 Pavlíček Lukáš 1250 ŠK Svitavy 5 23 31,5 19,5
4 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 31,5 20,5
5 Černohous Marek 1000 TJ Lanškroun 5 17,5 24 16,5
6 Vašková Marie 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 21,5 30,5 14,5
7 Ludvík Tomáš 1100 2222 ŠK Polabiny 4 20 28,5 11,5
8 Švanda Adam 1100 TJ Štefanydes Polička 4 18 25,5 11,5
9 Dudlová Kateřina 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17,5 25 12
10 Chládek Josef 1000 TJ Lanškroun 4 16,5 21 10,75
11 Andrle Vojtěch 1000 ŠK Svitavy 3,5 18,5 24 10
12 Hruban Oliver 1000 TJ Slavoj Čáslav 3 19 27,5 8,5
13 Ulrich Tadeáš 1000 TJ Štefanydes Polička 3 18,5 25,5 10,5
14 Černý Pavel 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 18,5 25 7,25
15 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 17 25,5 8,5
16 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 3 15,5 23 8
17 Pešek Patrik 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 13,5 18 4,5
18 Myška Daniel 1000 ŠO DDM Hlinsko 2,5 16 21,5 4,5
19 Novotný Ondřej 1000 ŠO DDM Hlinsko 2,5 14 18,5 2,25
20 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy 2,5 11,5 17 2,25
21 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 0,5 14,5 21 0,25
22 Vašek Jan 1000 ŠO DDM Hlinsko 0,5 14,5 21 0,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.