Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 10-12 - 4.turnaj 02.04.11

Poslední čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 2.dubna 2011 v DDM Kamarád v České Třebové.
V kategorii do 10 let se z vítězství radoval Marek Bílek z Polabin, druhý byl Lukáš Pavlíček ze Svitav a třetí Adam Švanda z Poličky, z dívek byla nejlepší Marie Vašková z Hlinska.
V kategorii do 12 let byl nejúspěšnější Adam Kolomý z Lanškrouna před Ondřejem Švandou z Poličky a Ondřejem Cachem z Polabin, v dívkách patří prvenství Lucii Ambrožové ze Svitav.
Komentáře z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie H/D 10
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 2 Bílek Marek 1100 2222 Polabiny 7,0 19,0
2 1 Pavlíček Lukáš 1250 ŠK Svitavy 6,0 19,0
3 6 Švanda Adam 1100 Štefanydes Polička 4,0 22,0
4 5 Vašková Marie 1100 Hlinsko v Čechách 4,0 21,0
5 4 Holásková Veronika 1100 Jiskra Ústí nO 4,0 20,0
6 11 Novotný Ondřej 1000 Hlinsko v Čechách 4,0 19,0
7 15 Ulrich Tadeáš 1000 Štefanydes Polička 4,0 18,0
8 3 Dudlová Kateřina 1100 Jiskra Ústí nO 4,0 17,0
9 14 Rybyšar Vojtěch 1000 Dašice 4,0 12,0
10 12 Pešek Patrik 1000 Hlinsko v Čechách 3,0 19,0
11 8 Chládek Josef 1000 TJ Lanškroun 3,0 17,0
12 9 Csernyansky Denis 1000 ŠK Vysoké Mýto 3,0 17,0
13 7 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 3,0 17,0
14 16 Václavík Matěj 1000 ŠK Svitavy 2,0 14,0
15 10 Filip Karel 1000 Jablonné nad Orlicí 1,0 16,0
16 13 Píše Michal 1000 Jiskra Ústí nO 0,0 16,0
Kategorie H/D 12
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 6 Kolomý Adam 1250 TJ Lanškroun 6,0 21,0
2 10 Švanda Ondřej 1250 Štefanydes Polička 5,5 19,5
3 4 Cach Ondřej 1250 2222 Polabiny 5,0 23,0
4 9 Tulis Jan 1250 Štefanydes Polička 5,0 19,0
5 1 Nešpůrek Jan 1329 2222 Polabiny 5,0 18,0
6 8 Nešpor Jakub 1250 Jiskra Litomyšl 4,5 22,0
7 3 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 4,5 22,0
8 15 Ludvík Tomáš 1100 2222 Polabiny 4,5 21,0
9 7 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 4,0 22,0
10 2 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 4,0 21,0
11 5 Holásek Vojtěch 1250 Jiskra Ústí nO 4,0 18,0
12 17 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 4,0 16,0
13 13 Formánek Matěj 1100 2222 Polabiny 3,5 18,0
14 11 Burda Vojtěch 1100 2222 Polabiny 3,5 18,0
15 14 Kleisl Jan 1100 Jiskra Ústí nO 3,5 16,5
16 20 Bouchal Lukáš 1000   3,5 14,5
17 18 Zelenka Petr 1100 Hlinsko v Čechách 3,5 14,0
18 12 Dvořák Jakub 1100 ŠK Svitavy 3,0 18,5
19 23 Hendrych Daniel 1000 ŠK Vysoké Mýto 3,0 17,0
20 27 Novotný Jan 1000 2222 Polabiny 3,0 16,0
21 19 Šmajzrová Veronika 1100 Jiskra Ústí nO 3,0 15,5
22 22 Halousek Vojtěch 1000 ŠK Vysoké Mýto 2,5 17,0
23 26 Komárek Matěj 1000 2222 Polabiny 2,5 15,5
24 21 Filip Josef 1000 Jablonné nad Orlicí 2,5 14,0
25 16 Pavlas Ladislav 1100 TJ Lanškroun 2,0 13,5
26 25 Klimešová Kristýna 1000 Česká Třebová 2,0 12,0
27 24 Kabrhel Martin 1000 Česká Třebová 1,0 13,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.