Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 14-16 - 1.turnaj 13.11.10

První z turnajů mládeže kategorie H/D 14-16, který se uskutečnil v sobotu dne 13.listopadu 2010 v Pardubicích, skončil spanilou jízdou bratří Půlpánů a dalších zástupců Polabin.
V kategorii H/D 16 zvítězil Jakub Půlpán před Danielem Vančurou (oba Polabiny) a Davidem Sionem z Poličky, nejlepší dívkou byla Natalie Dunglová ze Žamberka.
Kategorii H/D 14 pak Polabiny ovládly kompletně - nejlepší byli Matěj Půlpán před Dominikem Řezníčkem a Jakubem Cachem, dívkám kralovala Vilma Hofmanová.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie H/D 16
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Půlpán Jakub 1969 2222 ŠK Polabiny 6 20,5 29 24
2 Vančura Daniel 1790 2222 ŠK Polabiny 5 21 30,5 20,25
3 Sion David 1584 TJ Štefanydes Polička 5 19,5 28,5 19,5
4 Pospíšil Petr 1725 TJ Štefanydes Polička 4,5 17 24,5 15
5 Kolomý Štěpán 1541 TJ Lanškroun 4 20,5 26,5 11
6 John Petr 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 20 27 13
7 Dunglová Natálie 1602 SK Žamberk 4 18,5 28 14,5
8 Liduch Filip 1660 2222 ŠK Polabiny 4 18,5 27 15,25
9 Melichar Vojtěch 1808 2222 ŠK Polabiny 3,5 20,5 29,5 12,75
10 Fišnar Karel 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 19 24 9
11 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 17,5 24,5 11,25
12 Belobrad Jan 1289 SK Žamberk 3,5 17,5 24,5 8,25
13 Šmajzrová Kateřina 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 17,5 22,5 10
14 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 3,5 17 23 8,75
15 Doláková Anna 1250 ŠK Svitavy 3 18,5 23,5 7,5
16 Osička Přemysl 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 15,5 20,5 6
17 Kubeš Adam 1250 TJ Jiskra Litomyšl 3 14 18,5 3,5
18 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 2,5 14 18,5 2,5
19 Schreiber Filip 1000 SK Žamberk 1 16 20 0
20 Ryšavá Monika 1000 TJ Štefanydes Polička 0 15 20 0
Kategorie H/D 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Půlpán Matěj 1756 2222 ŠK Polabiny 6 23,5 33 27
2 Řezníček Dominik 1657 2222 ŠK Polabiny 6 22,5 31,5 26,5
3 Cach Jakub 1380 2222 ŠK Polabiny 5 23,5 32,5 21
4 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 5 22,5 31,5 20,5
5 Havelka Josef 1524 TJ Lanškroun 5 22 31 19,5
6 Hofman Oskar 1464 2222 ŠK Polabiny 4,5 22 30 16,75
7 Cach Zdeněk 1472 2222 ŠK Polabiny 4,5 20,5 29 16,75
8 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5 27,5 14,25
9 Feltl Patrik 1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 19 26,5 14,75
10 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 18 23,5 13,75
11 Hofmanová Vilma 1250 2222 ŠK Polabiny 4,5 15,5 21 13,25
12 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 20,5 27,5 13
13 Šulc Marek 1443 TJ Jiskra Litomyšl 4 19 27 11,5
14 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 18,5 25,5 11,5
15 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 17 23,5 11,5
16 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 15,5 21 8,5
17 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 3,5 19 27 10,5
18 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 3,5 18 26,5 10
19 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 3,5 17 24 10,75
20 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 3 18,5 24,5 6
21 Duma Tomáš 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 3 17 23 5
22 Švanda Ondřej 1250 TJ Štefanydes Polička 3 15,5 22,5 6
23 Nešpor Jakub 1250 TJ Jiskra Litomyšl 3 15,5 22 8
24 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 3 14 20 5
25 Doláková Marie 1100 ŠK Svitavy 2,5 16,5 22 5,25
26 Králová Kateřina 1100 ŠK Svitavy 2,5 15,5 22 5,75
27 Formánek Matěj 1100 2222 ŠK Polabiny 2,5 14,5 21 5,75
28 Hlaváč Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 2 17 22,5 3,5
29 Paukert Lukáš 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 16 22,5 5
30 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 12 17,5 2
31 Málek Tomáš 1000 2222 ŠK Polabiny 2 12 17 4
32 Hlaváček Radan 1000 Sokol Břehy 2 12 16 3
33 Kučera Jan 1000 2222 ŠK Polabiny 1 17,5 24 4,5
34 Dědková Klára 1100 ŠK Svitavy 1 11,5 17,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.