Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 14-16 - 2.turnaj 04.12.10

Druhý turnaj mládeže kategorie H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 4.prosince 2010 v Mistrovicích.
Za nepříliš velké účasti 10 hráčů ve starší kategorii do 16 let se z vítězství radoval Vojtěch Melichar před Danielem Vančurou (oba Polabiny) a Štěpánem Kolomým z Lanškrouna, nejlepší dívkou byla Beáta Soldánová ze Svitav.
V mladší kategorii do 14 let zvítězil Josef Havelka z Lanškrouna před Dominikem Řezníčkem a Danielem Kožúškem (oba Polabiny), z dívek byla nejúspěšnější Kateřina Králová ze Svitav.
Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Hlinska, Litomyšle, Poličky, Polabin a Ústí n/O..


Kategorie H/D 16
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 
1 Melichar Vojtěch 1808 2222 ŠK Polabiny 8,5 32,75
2 Vančura Daniel 1790 2222 ŠK Polabiny 7,5 27,25
3 Kolomý Štěpán 1541 TJ Lanškroun 6,5 19,5
4 John Petr 1532 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 20,5
5 Liduch Filip 1660 2222 ŠK Polabiny 6 16,5
6 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 5,5
7 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 3 5
8 Marek Dominik 1260 TJ Lanškroun 1,5 4,5
9 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 1,5 2,5
10 Ambrožová Lucie 1250 ŠK Svitavy 1 1,5
Kategorie H/D 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Havelka Josef 1524 TJ Lanškroun 6 22 29,5 25,75
2 Řezníček Dominik 1657 2222 ŠK Polabiny 5 23 32,5 21,5
3 Kožúšek Daniel 1705 2222 ŠK Polabiny 5 20 28 18
4 Žejdlík Patrik 1250 ŠO DDM Hlinsko 5 18,5 26,5 15,5
5 Vu Antonín 1567 TJ Lanškroun 4,5 20 27,5 15,25
6 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 4,5 18,5 26,5 13,25
7 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 20,5 29 15,75
8 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 4 20,5 28,5 14
9 Žejdlík Erik 1100 ŠO DDM Hlinsko 4 17 24,5 12,5
10 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 3,5 18,5 26 11,5
11 Kupsa Matěj 1250 TJ Lanškroun 3,5 18 25,5 10
12 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 17,5 24,5 9,75
13 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 15 20,5 8,75
14 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 3 16 22,5 7
15 Duma Tomáš 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 3 16 22,5 6
16 Králová Kateřina 1100 ŠK Svitavy 3 16 22,5 6
17 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 12,5 20,5 6,5
18 Zendulka Ladislav 1100 ŠK Svitavy 2,5 17,5 24,5 6,5
19 Knápek Martin 1100 TJ Lanškroun 2,5 12 17,5 5,5
20 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 2 13 18 3,5
21 Zelenka Petr 1100 ŠO DDM Hlinsko 2 12,5 17,5 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.