Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Krajského přeboru mládeže 15.05.11

Ve dnech 14.-15.května 2011 se v Kuněticích uskutečnily finalové turnaje Krajského přeboru mládeže PDŠS. Ve čtyřech kategoriích se bojovalo nejen o medaile a tituly Krajských přeborníků, ale také o celkem 21 postupových míst na Přebor Čech.
V jednotlivých kategoriích zvítězili: 10 - Tomáš Ludvík (Polabiny), 12 - Patrik Žejdlík (Hlinsko), 14 - Daniel Kožúšek (Polabiny) a 16 - David Sion (Polička) - Blahopřejeme !!!.
Zprávy z finale Krajského přeboru se jistě objeví na klubových webech Hlinska, Litomyšle, Polabin, Poličky a Ústí n/O..


Kategorie do 10 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2 
1 Ludvík Tomáš 1250 2222 ŠK Polabiny 5,5 15,25 0
2 Vašková Marie 1100 ŠO DDM Hlinsko 5 16 0
3 Žejdlík Erik 1250 ŠO DDM Hlinsko 4,5 12,25 0
4 Pavlíček Lukáš 1250 ŠK Svitavy 4 12 0
5 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 3,5 9,75 0
6 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 7,5 0
7 Novotný Ondřej 1100 ŠO DDM Hlinsko 2 4,5 0
8 Dudlová Kateřina 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0,5 1,75 0
Kategorie do 12 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2 
1 Žejdlík Patrik 1487 ŠO DDM Hlinsko 6 18,25 0
2 Cach Ondřej 1250 2222 ŠK Polabiny 5 13,25 0
3 Kolomý Adam 1331 TJ Lanškroun 4 14,5 0
4 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 3,5 10 0
5 Nešpor Jakub 1250 TJ Jiskra Litomyšl 3,5 9,25 0
6 Nešpůrek Jan 1294 2222 ŠK Polabiny 2,5 6,25 0
7 Ambrožová Lucie 1317 ŠK Svitavy 2,5 5,5 0
8 Holásek Vojtěch 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 4 0
Kategorie do 14 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2 
1 Kožúšek Daniel 1743 2222 ŠK Polabiny 6 17 0
2 Hofman Oskar 1483 2222 ŠK Polabiny 5 14,5 0
3 Vu Antonín 1638 TJ Lanškroun 5 13,5 0
4 Řezníček Dominik 1667 2222 ŠK Polabiny 5 12 0
5 Feltl Patrik 1427 TJ Štefanydes Polička 3 5,75 0
6 Doleček Matěj 1250 TJ Lanškroun 1,5 2,75 0
7 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 1,5 1,75 0
8 Bureš Martin 1250 2222 ŠK Polabiny 1 3,25 0
Kategorie do 16 let
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2 
1 Sion David 1800 TJ Štefanydes Polička 5,5 15,75 0
2 Pospíšil Petr 1702 TJ Štefanydes Polička 5 16,5 0
3 Melichar Vojtěch 1848 2222 ŠK Polabiny 4,5 12,75 0
4 Liduch Filip 1712 2222 ŠK Polabiny 4 10,25 0
5 John Petr 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 10 0
6 Vančura Daniel 1715 2222 ŠK Polabiny 2,5 6,5 0
7 Kolomý Štěpán 1529 TJ Lanškroun 2 6,5 0
8 Gregor Jiří 1489 2222 ŠK Polabiny 1 2,75 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.