Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 07.05.11

V sobotu dne 7.května 2011 se ve Svitavách uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu ve čtyřech věkových kategoriích.
V kategorii do 10 let suverénně zvítězila Lucie Ambrožová ze Svitav, které se na záda dívali druhý Ondřej Cach z Polabin a třetí Matěj Kupsa z Lanškrouna.
V kategorii do 12 let až na třetí pomocné hodnocení zvítězil Josef Havelka z Lanškrouna před Danielem Kožúškem a třetí skončil Jakub Cach (oba Polabiny), dívky nějak chyběly.
V kategorii do 14 let byl nejúspěšnější Vojtěch Melichar z Polabin před Antonínem Vu z Lanškrouna a Petrem Pospíšilem z Poličky, z dívek byla nejlepší Kateřina Králová ze Svitav.
V kategorii dorostu se o první místo rozdělila trojice hráčů (v pořadí podle pomocného kriteria) Josef Krátký z Lanškrouna, David Výprachtický ze Žamberka a Patrik Krušina, v dívkách byla nejúspěšnější Anna Doláková (oba Svitavy).
Ohlasy z turnaje naleznete na webových stránkách Hlinska, Polabin, Poličky a Ústí n/O..
Upozornění vedoucího KM PDŠS:
Ačkoli se kategorie do 12 let žádná dívka nezúčastnila, je možné některou z případných zájemkyň nominovat! V případě vašeho zájmu je nutná co nejrychlejší reakce na adresu vedoucího KM PDŠS, přičemž vyhodnocovat se bude dle výkonnosti a pořadí v letošním KP mládeže.
Z důvodu víkendové kolize termínů (MČR do 8 let x KPM v rapid šachu) by mohli Ondřej Švanda, Erik Žejdlík a Lukáš Pavlíček zkusit požádat o divokou kartu na MČR mládeže 2011 v rapid šachu. Žádosti o DK mohou zasílat na e-mail pověřeného člena KM ŠSČR s kopií na pořadatele. Uzávěrka žádostí o DK je 30.6. 2011, takže čím dřív, tím je větší šance.


Kategorie H/D 10
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Ambrozová Lucie 1317 ŠK Svitavy 8 39,5 50,5 44,5
2 Cach Ondrej 1250 2222 ŠK Polabiny 7,5 38,5 49 37,75
3 Kupsa Matej 1250 TJ Lanškroun 7 39,5 51,5 36
4 Brejša Adam 1250 TJ Lanškroun 6,5 39,5 51 32,25
5 Nešpurek Jan 1294 2222 ŠK Polabiny 6 39 51 31,5
6 Málek Tomáš 1100 2222 ŠK Polabiny 5,5 30,5 40,5 23,25
7 Holásek Vojtech 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 40,5 52,5 25
8 Zelenka Petr 1100 ŠO DDM Hlinsko 5 37,5 49 22
9 Vašková Marie 1100 ŠO DDM Hlinsko 5 36 45 20,5
10 Šterba Martin 1100 ŠO DDM Hlinsko 5 34,5 45 19
11 Burda Vojtech 1100 2222 ŠK Polabiny 5 32,5 41,5 17,5
12 Píše Jirí 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31,5 40,5 18
13 Pešek Patrik 1000 ŠO DDM Hlinsko 5 30 37,5 17
14 Haljuk Jakub 1000 Vysoké Mýto 5 29 37,5 18
15 Bílek Marek 1100 2222 ŠK Polabiny 4,5 32 42,5 17,5
16 Andrle Vojtech 1100 ŠK Svitavy 4,5 28,5 36,5 15,25
17 Šmajzrová Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 31,5 42,5 14,5
18 Holásková Veronika 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 31 42 16,5
19 Zeman Daniel 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 30,5 39 16,5
20 Csernyanský Denis 1000 Vysoké Mýto 4 28 37 13
21 Černohous Marek 1100 TJ Lanškroun 4 27,5 35 11,5
22 Myška Daniel 1000 ŠO DDM Hlinsko 4 27 33 12
23 Falta Vít 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 23,5 30 9
24 Václavík Matej 1000 ŠK Svitavy 4 23,5 29,5 9
25 Doláková Eva 1000 ŠK Svitavy 3,5 28,5 36,5 12
26 Kalousová Julie 1100 TJ Lanškroun 3 26,5 36 8,5
27 Píše Michal 1000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 25 31 7,5
28 Sýkora Michal 1000 ŠO DDM Hlinsko 2,5 24,5 30,5 4,25
29 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 1,5 24 31 2,25
Kategorie H/D 12
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Havelka Josef 1755 TJ Lanškroun 8,5 34,5 46,5 42,25
2 Kozúšek Daniel 1743 2222 ŠK Polabiny 8,5 34,5 43,5 39,25
3 Cach Jakub 1585 2222 ŠK Polabiny 6,5 37 49,5 29,75
4 Feltl Patrik 1427 TJ Štefanydes Polička 5,5 37 49 23,75
5 Kolomý Adam 1331 TJ Lanškroun 5 37 47,5 19
6 Grundman Václav 1100 ŠK Vysoké Mýto 5 33 42 17,5
7 Joukl Jakub 1000 DD Přelouč 5 27 36 13
8 Tulis Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 33 44,5 16,75
9 Duma Tomáš 1250 ŠK Svitavy 4 36,5 48,5 16
10 Šolc Petr 1100 TJ Lanškroun 4 36,5 47 17,5
11 Dvořák Jakub 1100 ŠK Svitavy 4 29,5 38 14
12 Joukl Martin 1000 DD Přelouč 4 27 33 10
13 Pavlas Ladislav 1100 TJ Lanškroun 4 26,5 33,5 10,5
14 Prokop Matěj 1000 DD Přelouč 3,5 27 36 8,5
15 Pešek Petr 1100 TJ Lanškroun 3,5 26,5 32,5 7,75
16 Holásek Vít 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 25,5 31 6,5
17 Simon Jakub 1100 TJ Štefanydes Polička 2 27 32,5 6
18 Kleisl Jan 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0,5 28 38,5 1
Kategorie H/D 14
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Melichar Vojtech 1848 2222 ŠK Polabiny 7,5 36,5 47 37,75
2 Vu Antonín 1638 TJ Lanškroun 7 34 44,5 32,5
3 Pospíšil Petr 1702 TJ Štefanydes Polička 6 37,5 47,5 27
4 Liduch Filip 1712 2222 ŠK Polabiny 6 37,5 46 28,5
5 Vančura Daniel 1715 2222 ŠK Polabiny 5,5 38 48,5 27,25
6 Řezníček Dominik 1667 2222 ŠK Polabiny 5 37,5 48,5 22
7 Marek Dominik 1260 TJ Lanškroun 5 35 43,5 18
8 Cach Zdenek 1418 2222 ŠK Polabiny 5 33,5 43,5 19,5
9 Neumann Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 4 29 37,5 10,5
10 Králová Kateřina 1100 ŠK Svitavy 4 27,5 34,5 12,5
11 Peřina Josef 1100 TJ Štefanydes Polička 4 25 31 10,5
12 Doláková Marie 1250 ŠK Svitavy 3,5 29,5 38 9,25
13 Soldánová Beáta 1100 ŠK Svitavy 3 27,5 35,5 7
14 Balada Martin 1000 DD Přelouč 3 26 34 8
15 Urban Daniel 1100 TJ Lanškroun 2,5 26,5 33,5 5,75
16 Knoll Martin 1100 TJ Lanškroun 1 26,5 35 4
Kategorie dorost
Poř. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Krátký Josef 1927 TJ Lanškroun 5,5 22 30 22,5
2 Výprachtický David 2157 Sk Žamberk 5,5 21,5 30 23,25
3 Krušina Patrik 1831 Šk Svitavy 5,5 21 29,5 21,25
4 Sion David 1800 TJ Štefanydes Polička 4,5 22,5 29,5 15,75
5 Mareš Jan 1925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 17 23,5 14,5
6 Jániš Petr 1789 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 22,5 30,5 14,5
7 Kapoun Vít 1621 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 20 28,5 13,5
8 Bulička Jiří 1553 Jevíčko 4 20 27,5 14,75
9 John Petr 1618 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17,5 25,5 12,5
10 Kubišta Ladislav 1619 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 16 23 9
11 Schaffer Ondrej 1694 TJ Štefanydes Polička 3,5 18 25 10,75
12 Osička Přemysl 1100 ŠO DDM Hlinsko 3,5 16 22,5 10,75
13 Vaculík Jakub 1352 Tj Lanškroun 3,5 14,5 20,5 6,5
14 Nešpůrek Petr 1757 2222 ŠK Polabiny 3 19 26 7,5
15 Kučera Jan 1362 Šk Svitavy 3 17,5 24,5 8,75
16 Gregor Jiří 1467 2222 ŠK Polabiny 3 17 24 7
17 Hanus Lukáš 1279 ŠO DDM Hlinsko 3 16,5 22,5 6,5
18 Doláková Anna 1250 Šk Svitavy 3 13 18,5 5,5
19 Horák Jan 1000 Šumperk 2 13,5 19,5 3
20 Ryšavá Monika 1100 TJ Štefanydes Polička 2 12,5 18 3
21 Novák Oliver 1100 2222 ŠK Polabiny 2 11,5 16,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.