Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 1.kolo 10.10.10

V prvním kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Ústí n/O. D 2:3, Letohrad C - Kunvald B 2,5:2,5, TJ Lanškroun C - Kunvald C 4:1, Žamberk C - Žamberk D 2,5:2,5, Mistrovice - volno


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

           TJ Sokol Mistrovice – volný los       Lokomotiva Česká Třebová "C" –Jiskra Ústí nad Orlicí "D"

                              Rozhodčí:                                                              Rozhodčí: Paluda Jiří

   1.                                                                                                                          1.  Kovář V.                    1624     1:0    Kapoun V.                1618

   2.                                                                                                                          2.  Tomeš L.                    1100     0:1    Kubišta L.                1588

   3.                                                                                                                          3.  Vích R.                       1100     0:1    Víglaský J.                1346

   4.                                                                                                                          4.  Vencl J.                      1250     0:1    Driemer J.                  1545

   5.                                                                                                                          5.  Paluda J.                    1438     1:0    Šmajzrová K.            1250

                                                                                                                          2 : 3

Spartak OEZ Letohrad "C" – ŠO K a.s. Kunvald "B" TJ Lanškroun "C" – ŠO K a.s. Kunvald "C"

                    Rozhodčí: Lorenc Josef                                                   Rozhodčí: Krištof Jiří

   1.  Krummer J.                1695     1/2    Dvořák E.           V   1795            1.  Havelka J.                 1524     0:1    Rusz G.                V   1622

   2.  Janeček O.                 1545     0:1    Mlynář M.                1526            2.  Boháč L.                    1582     1:0    Rusz R.                      1536

   3.  Lorenc A.                  1402     1:0    Sedláček P.              1100            3.  Vu A.                          1567     1:0    Pácha L.                    1351

   4.  Lorenc J.                    1317     1:0    Kopecká E.              1250            4.  Kolomý Š.                 1541     +:-                                                  

   5.  Lorencová J.             1322     0:1    Kňážek M.                1299            5.  Krištof J.                    1603     +:-                                                  

                                  2.5 : 2.5                                                                           4 : 1

SK + Sokol Žamberk "C" – SK + Sokol Žamberk "D"

                  Rozhodčí: Kopal Vladimír

   1.  Janeček M.                1484     1/2    Kopal V.                   1502

   2.  Šulc J.                         1530     1/2    Kubalík M.              1291

   3.  Uřičář P.                    1420     1/2    Belobrad J.               1289

   4.  Charvát V.                 1353     1/2    Pelinka F.                 1300

   5.  Martan Z.                   1000     1/2    Schreiber F.              1000

                                  2.5 : 2.5

 

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              1    1    0    0           3          4   :  1            4

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              1    1    0    0           3          3   :  2            3

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         2

                   3.   SK + Sokol Žamberk "C"                   1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         0

                   3.   SK + Sokol Žamberk "D"                   1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         0

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         2

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          0    0    0    0           0          0   :  0            0

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   1    0    0    1           0          2   :  3            2

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       1    0    0    1           0          1   :  4            1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.