Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 2.kolo 31.10.10

Ve druhém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Žamberk C 3,5:1,5, Kunvald B - TJ Lanškroun C 1:4, Ústí n/O. D - Letohrad C 4:1, Mistrovice - Č.Třebová C 3:2, Žamberk D - volno


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

      volný los – SK + Sokol Žamberk "D"           ŠO K a.s. Kunvald "C" – SK + Sokol Žamberk "C"

                                                                                                          Rozhodčí: Rusz Gustav

                                                                                                                                1.  Rusz G.                V   1622     1:0    Janeček M.                1484

                                                                                                                                2.  Krupica Z.           V   1561     1/2    Šulc J.                         1530

                                                                                                                                3.  Pácha L.                    1351     1/2    Mazura J.                   1598

                                                                                                                                4.  Michalička V.          1444     1/2    Uřičář P.                    1420

                                                                                                                                5.  Vymetálek T.            1554     1:0    Hurdes E.                  1464

                                                                                                                       3.5 : 1.5

ŠO K a.s. Kunvald "B" – TJ Lanškroun "C" Jiskra Ústí nad Orlicí "D" –Spartak OEZ Letohrad "C"

                  Rozhodčí: Dvořák Eduard                                                Rozhodčí: Volf Jaroslav

   1.  Dvořák E.           V   1795     0:1    Havelka J.                 1524            1.  Kubišta L.                1588     1:0    Krummer J.                1695

   2.  Krčmář S.                   1510     0:1    Boháč L.                   1582            2.  Fangl J.                      1668     1:0    Janeček O.                 1545

   3.  Mlynář M.                 1526     0:1    Vu A.                         1567            3.  Driemer J.                  1545     1:0    Lorenc A.                  1402

   4.  Sedláček P.               1100     1:0    Pilný J.                      1341            4.  Holásek V.                1250     1:0    Černohous J.            1530

   5.  Bém T.                        1100     0:1    Kolomý Š.                1541            5.  Holásek V.                1250     0:1    Lorencová J.             1322

                                     1 : 4                                                                              4 : 1

TJ Sokol Mistrovice – TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"

                  Rozhodčí: Halbrštát Karel

   1.  Kristl V.                    1509     1/2    Kovář V.                   1624

   2.  Langr P.                    1457     0:1    Tomeš L.                   1100

   3.  Valenta R.                 1491     1:0    Paluda J.                   1438

   4.  Janota J.                     1443     1/2    Kovář L.                   1100

   5.  Špinler B.                  1304     1:0    Křemenák J.              1716

                                     3 : 2

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              2    2    0    0           6          8   :  2            8

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              2    2    0    0           6          7   :  3            7

                   3.   TJ Sokol Mistrovice                          1    1    0    0           3          3   :  2            2

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       2    1    0    1           3       4.5   :  5.5         3

                   5.   SK + Sokol Žamberk "D"                   1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         0

                   6.   SK + Sokol Žamberk "C"                   2    0    1    1           1          4   :  6            0

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           2    0    1    1           1       3.5   :  6.5         3

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       2    0    1    1           1       3.5   :  6.5         3

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   2    0    0    2           0          4   :  6            3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.