Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 3.kolo 14.11.10

Ve třetím kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad C - Mistrovice 1,5:3,5, TJ Lanškroun C - Ústí n/O. D 2,5:2,5, Žamberk C - Kunvald B 3,5:1,5, Žamberk D - Kunvald C 3:2, Č.Třebová C - volno


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" – volný los TJ Spartak OEZ Letohrad "C" – TJ Sokol Mistrovice

                                                                                                         Rozhodčí: Lorenc Josef

                                                                                                                                1.  Janeček O.                 1545     1/2    Kristl V.                    1509

                                                                                                                                 2.  Lorenc A.                  1402     0:1    Langr P.                    1457

                                                                                                                                 3.  Lorenc J.                    1317     0:1    Valenta R.                 1491

                                                                                                                                 4.  Petráček J.                 1441     1:0    Janota J.                     1443

                                                                                                                                 5.  Lorencová J.             1322     0:1    Špinler B.                  1304

                                                                                                                       1.5 : 3.5

TJ Lanškroun "C" – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" SK + Sokol Žamberk "C" – ŠO K a.s. Kunvald "B"

                     Rozhodčí: Krištof Jiří                                                   Rozhodčí: Hurdes Emil

   1.  Havelka J.                 1524     1:0    Kapoun V.                1618            1.  Janeček M.                1484     0:1    Dvořák E.            V   1795

   2.  Boháč L.                    1582     1/2    Fangl J.                      1668            2.  Šulc J.                         1530     1/2    Krčmář S.                   1510

   3.  Vu A.                          1567     0:1    Víglaský J.               1346            3.  Mazura J.                   1598     1:0    Mlynář M.                 1526

   4.  Křivohlávek J.         1428     0:1    John P.                      1532            4.  Uřičář P.                    1420     1:0    Sedláček P.               1100

   5.  Kolomý Š.                 1541     1:0    Dostál L.                  1584            5.  Charvát V.                 1353     1:0    Bém T.                        1100

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

SK + Sokol Žamberk "D" – ŠO K a.s. Kunvald "C"

                    Rozhodčí: Hurdes Emil                                                                   

   1.  Kubalík M.               1291     1:0    Rusz G.                V   1622

   2.  Belobrad J.                1289     0:1    Rusz R.                      1536

   3.  Pelinka F.                 1300     1:0    Krupica Z.           V   1561

   4.  Dunglová N.            1602     1:0    Pácha L.                    1351

   5.  Schreiber F.              1000     0:1    Michalička V.          1444

                                     3 : 2

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              3    2    1    0           7     10.5   :  4.5       10

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              3    2    1    0           7       9.5   :  5.5         9

                   3.   TJ Sokol Mistrovice                          2    2    0    0           6       6.5   :  3.5         5

                   4.   SK + Sokol Žamberk "D"                   2    1    1    0           4       5.5   :  4.5         3

                   5.   SK + Sokol Žamberk "C"                   3    1    1    1           4       7.5   :  7.5         3

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       3    1    0    2           3       6.5   :  8.5         5

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           3    0    1    2           1          5   :  10          4

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       3    0    1    2           1          5   :  10          4

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   2    0    0    2           0          4   :  6            3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.