Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 4.kolo 28.11.10

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Žamberk D 4:1, Ústí n/O. D - Žamberk C 1,5:3,5, Mistrovice - TJ Lanškroun C 2:3, Č.Třebová C - Letohrad C 2:3, Kunvald C - volno


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

        volný los – ŠO K a.s. Kunvald "C"             ŠO K a.s. Kunvald "B" – SK + Sokol Žamberk "D"

                                                                                                        Rozhodčí: Dvořák Eduard

                                                                                                                                 1.  Dvořák E.            V   1795     1:0    Kubalík M.               1291

                                                                                                                                2.  Krčmář S.                   1510     1:0    Belobrad J.                1289

                                                                                                                                3.  Mlynář M.                 1526     1:0    Pelinka F.                 1300

                                                                                                                                4.  Sedláček P.               1100     0:1    Jeništa J.               V   1795

                                                                                                                                5.  Bém T.                        1100     1:0    Schreiber F.              1000

                                                                                                                          4 : 1

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" – SK + Sokol Žamberk "C" TJ Sokol Mistrovice – TJ Lanškroun "C"

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                               Rozhodčí: Halbrštát Karel

   1.  Kubišta L.                1588     1:0    Janeček M.                1484            1.  Kristl V.                    1509     0:1    Havelka J.                 1524

   2.  Fangl J.                      1668     1/2    Šulc J.                        1530            2.  Halbrštát K.             1485     1:0    Boháč L.                    1582

   3.  Driemer J.                  1545     0:1    Mazura J.                   1598            3.  Langr P.                    1457     0:1    Vu A.                          1567

   4.  Holásek V.                1250     0:1    Uřičář P.                   1420            4.  Valenta R.                 1491     1:0    Pilný J.                      1341

   5.  Holásek V.                1250     0:1    Hurdes E.                 1464            5.  Janota J.                     1443     0:1    Kolomý Š.                 1541

                                  1.5 : 3.5                                                                           2 : 3

TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" – TJ Spartak OEZ Letohrad "C"

                      Rozhodčí: Paluda Jiří                                                                    

   1.  Tomeš L.                    1100     1/2    Janeček O.                1545

   2.  Vencl J.                      1250     1:0    Lorenc A.                 1402

   3.  Paluda J.                    1438     1/2    Lorenc J.                   1317

   4.  Křemenák J.              1716     0:1    Černohous J.            1530

   5.  Ratzinger P.             1100     0:1    Lorencová J.            1322

                                     2 : 3

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              4    3    1    0         10     13.5   :  6.5       13

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              4    2    1    1           7        11   :  9          10

                   3.   SK + Sokol Žamberk "C"                   4    2    1    1           7        11   :  9            6

                   4.   TJ Sokol Mistrovice                          3    2    0    1           6       8.5   :  6.5         7

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       4    1    1    2           4          9   :  11          8

                   6.   SK + Sokol Žamberk "D"                   3    1    1    1           4       6.5   :  8.5         4

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           4    1    1    2           4          8   :  12          6

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       3    1    0    2           3       6.5   :  8.5         5

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   3    0    0    3           0          6   :  9            4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.