Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 5.kolo 12.12.10

V pátém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: TJ Lanškroun C - Č.Třebová C 4:1, Žamberk C - Mistrovice 3:2, Žamberk D - Ústí n/O. D 3,5:1,5, Kunvald C - Kunvald B 2,5:2,5, Letohrad C - volno


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

  TJ Spartak OEZ Letohrad "C" – volný los     TJ Lanškroun "C" –Lokomotiva Česká Třebová "C"

                                                                                                        Rozhodčí: Palla Stanislav

                                                                                                                                 1.  Boháč L.                    1582     1:0    Tomeš L.                    1100

                                                                                                                                 2.  Vu A.                          1567     1:0    Vencl J.                      1250

                                                                                                                                 3.  Pilný J.                      1341     0:1    Paluda J.                    1438

                                                                                                                                 4.  Kolomý Š.                 1541     1:0    Kovář L.                    1100

                                                                                                                                 5.  Jirout O.                    1000     1:0    Habiger J.                  1000

                                                                                                                          4 : 1

SK+Sokol Žamberk "C" – TJ Sokol Mistrovice SK+Sokol Žamberk "D" – Jiskra Ústí nad Orlicí "D"

                    Rozhodčí: Hurdes Emil                                                  Rozhodčí: Hurdes Emil

   1.  Janeček M.                1484     0:1    Kristl V.                    1509            1.  Belobrad J.                1289     0:1    Kapoun V.                1618

   2.  Šulc J.                         1530     1:0    Halbrštát K.             1485            2.  Pelinka F.                 1300     1:0    Kubišta L.                1588

   3.  Mazura J.                   1598     1:0    Langr P.                    1457            3.  Dunglová N.            1602     1/2    Driemer J.                  1545

   4.  Uřičář P.                    1420     1/2    Janota J.                     1443            4.  Jeništa J.               V   1795     1:0    Paukert L.                 1100

   5.  Hurdes E.                  1464     1/2    Špinler B.                 1304            5.  Schreiber F.              1000     1:0    Paukert M.                1100

                                     3 : 2                                                                           3.5 : 1.5

ŠO K a.s. Kunvald "C" – ŠO K a.s. Kunvald "B"

                    Rozhodčí: Rusz Gustav                                                                   

   1.  Rusz G.                V   1622     0:1    Dvořák E.           V   1795

   2.  Rusz R.                      1536     1/2    Krčmář S.                  1510

   3.  Krupica Z.           V   1561     1:0    Mlynář M.                1526

   4.  Michalička V.          1444     0:1    Sedláček P.              1100

   5.  Hrdina M.                 1000     1:0    Bém T.                        1100

                                  2.5 : 2.5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              5    4    1    0         13     17.5   :  7.5       17

                   2.   SK + Sokol Žamberk "C"                   5    3    1    1         10        14   :  11          8

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              5    2    1    2           7     12.5   :  12.5     11

                   4.   SK + Sokol Žamberk "D"                   4    2    1    1           7        10   :  10          7

                   5.   TJ Sokol Mistrovice                          4    2    0    2           6     10.5   :  9.5         8

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       5    1    2    2           5     11.5   :  13.5     10

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       4    1    1    2           4          9   :  11          7

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           4    1    1    2           4          8   :  12          6

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   4    0    0    4           0          7   :  13          5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.