Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 6.kolo 16.01.11

V šestém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. D - Kunvald C 3,5:1,5, Mistrovice - Žamberk D 0,5:4,5, Č.Třebová C - Žamberk C 4:1, Letohrad C - TJ Lanškroun C 1,5:3,5, Kunvald B - volno


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

         volný los – ŠO K a.s. Kunvald "B"         TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" – ŠO K a.s. Kunvald "C"

                                                                                                         Rozhodčí: Volf Jaroslav

                                                                                                                                1.  Kapoun V.                1618     1/2    Rusz G.                V   1622

                                                                                                                                2.  Fangl J.                      1668     1/2    Rusz R.                      1536

                                                                                                                                3.  John P.                       1532     1:0    Krupica Z.           V   1561

                                                                                                                                4.  Driemer J.                  1545     1/2    Michalička V.          1444

                                                                                                                                5.  Dostál L.                   1584     1:0    Hrdina M.                 1000

                                                                                                                       3.5 : 1.5

Sokol Mistrovice – SK+Sokol Žamberk "D"    Loko Česká Třebová "C" – SK+Sokol Žamberk "C"

                  Rozhodčí: Halbrštát Karel                                                 Rozhodčí: Paluda Jiří

   1.  Kristl V.                    1509     0:1    Kopal V.                   1502            1.  Kovář V.                    1624     1:0    Janeček M.                1484

   2.  Halbrštát K.             1485     0:1    Kubalík M.              1291            2.  Tomeš L.                    1100     1:0    Šulc J.                         1530

   3.  Langr P.                    1457     1/2    Belobrad J.               1289            3.  Vích R.                       1100     1/2    Mazura J.                   1598

   4.  Valenta R.                 1491     0:1    Dunglová N.           1602            4.  Vencl J.                      1250     1:0    Uřičář P.                    1420

   5.  Špinler B.                  1304     0:1    Mazura O.                 1309            5.  Paluda J.                    1438     1/2    Charvát V.                 1353

                                  0.5 : 4.5                                                                           4 : 1

TJ Spartak OEZ Letohrad "C" – TJ Lanškroun "C"

                    Rozhodčí: Lorenc Josef                                                                  

   1.  Krummer J.                1695     0:1    Havelka J.                 1524

   2.  Janeček O.                 1545     1/2    Nečas L.                    1350

   3.  Lorenc A.                  1402     0:1    Vu A.                         1567

   4.  Lorenc J.                    1317     1:0    Pilný J.                      1341

   5.  Lorencová J.             1322     0:1    Kolomý Š.                1541

                                  1.5 : 3.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              6    5    1    0         16        21   :  9          20

                   2.   SK + Sokol Žamberk "D"                   5    3    1    1         10     14.5   :  10.5     11

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              6    3    1    2         10        16   :  14        13

                   4.   SK + Sokol Žamberk "C"                   6    3    1    2         10        15   :  15          8

                   5.   TJ Sokol Mistrovice                          5    2    0    3           6        11   :  14          8

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       5    1    2    2           5     11.5   :  13.5     10

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       5    1    1    3           4     10.5   :  14.5       7

                   8.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           5    1    1    3           4       9.5   :  15.5       7

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   5    1    0    4           3        11   :  14          8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.