Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 7.kolo 30.01.11

V sedmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Letohrad C 2:3, Žamberk D - Č.Třebová C 3:2, Kunvald C - Mistrovice 1,5:3,5, Kunvald B - Ústí n/O. D 1:4, TJ Lanškroun C - volno


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

            TJ Lanškroun "C" – volný los          SK + Sokol Žamberk "C" – TJ Spartak OEZ Letohrad "C"

                                                                                                          Rozhodčí: Hurdes Emil

                                                                                                                                1.  Janeček M.                1484     0:1    Janeček O.                 1545

                                                                                                                                 2.  Mazura J.                   1598     1/2    Lorenc A.                  1402

                                                                                                                                 3.  Uřičář P.                    1420     1:0    Lorenc J.                    1317

                                                                                                                                 4.  Charvát V.                 1353     1/2    Petráček J.                 1441

                                                                                                                                 5.  Hurdes E.                  1464     0:1    Černohous J.            1530

                                                                                                                          2 : 3

SK+Sokol Žamberk "D" –  Loko Česká Třebová "C" ŠO K a.s. Kunvald "C" – Sokol Mistrovice

                      Rozhodčí: Paluda Jiří                                                    Rozhodčí: Rusz Gustav

   1.  Kubalík M.               1291     1/2    Kovář V.                   1624            1.  Rusz G.                V   1622     0:1    Kristl V.                    1509

   2.  Belobrad J.                1289     1:0    Tomeš L.                   1100            2.  Krupica Z.           V   1561     0:1    Langr P.                    1457

   3.  Dunglová N.            1602     1/2    Vencl J.                      1250            3.  Pácha L.                    1351     0:1    Valenta R.                 1491

   4.  Jeništa J.              V   1795     1:0    Paluda J.                   1438            4.  Michalička V.          1444     1:0    Janota J.                     1443

   5.  Schreiber F.              1000     0:1    Kovář L.                   1100            5.  Vymetálek T.            1554     1/2    Špinler B.                  1304

                                     3 : 2                                                                           1.5 : 3.5

ŠO K a.s. Kunvald "B" – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"

                  Rozhodčí: Dvořák Eduard                                                                 

   1.  Dvořák E.           V   1795     1/2    Kapoun V.                1618

   2.  Krčmář S.                   1510     0:1    Kubišta L.                1588

   3.  Mlynář M.                 1526     0:1    Fangl J.                      1668

   4.  Bém T.                        1100     0:1    John P.                      1532

   5.  Kňážek M.                1299     1/2    Driemer J.                  1545

                                     1 : 4

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              6    5    1    0         16        21   :  9          20

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              7    4    1    2         13        20   :  15        16

                   3.   SK + Sokol Žamberk "D"                   6    4    1    1         13     17.5   :  12.5     13

                   4.   SK + Sokol Žamberk "C"                   7    3    1    3         10        17   :  18          9

                   5.   TJ Sokol Mistrovice                          6    3    0    3           9     14.5   :  15.5     11

                   6.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           6    2    1    3           7     12.5   :  17.5       9

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       6    1    2    3           5     12.5   :  17.5     10

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       6    1    1    4           4        12   :  18          8

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   6    1    0    5           3        13   :  17          9

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.