Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 8.kolo 13.02.11

V osmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Mistrovice - Kunvald B 1:4, Č.Třebová C - Kunvald C 3,5:1,5, Letohrad C - Žamberk D 2:3, TJ Lanškroun C - Žamberk C 4:1, Ústí n/O. D - volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

   volný los – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"            TJ Sokol Mistrovice – ŠO K a.s. Kunvald "B"

                                                                                                        Rozhodčí: Halbrštát Karel

                                                                                                                                1.  Halbrštát K.             1485     0:1    Dvořák E.            V   1795

                                                                                                                                2.  Langr P.                    1457     0:1    Krčmář S.                   1510

                                                                                                                                3.  Valenta R.                 1491     0:1    Mlynář M.                 1526

                                                                                                                                4.  Janota J.                     1443     1:0    Sedláček P.               1100

                                                                                                                                5.  Špinler B.                  1304     0:1    Bém T.                        1100

                                                                                                                          1 : 4

Lokomotiva Č. Třebová "C" – ŠO K a.s. Kunvald "C" Spartak OEZ Letohrad "C" – SK+Sokol Žamberk "D"

                      Rozhodčí: Paluda Jiří                                                  Rozhodčí: Kopal Vladimír

   1.  Tomeš L.                    1100     1:0    Rusz G.                V   1622            1.  Krummer J.                1695     1:0    Kopal V.                    1502

   2.  Vích R.                       1100     1/2    Rusz R.                      1536            2.  Janeček O.                 1545     0:1    Kubalík M.               1291

   3.  Vencl J.                      1250     1/2    Krupica Z.           V   1561            3.  Lorenc A.                  1402     0:1    Dunglová N.            1602

   4.  Kovář L.                    1100     1/2    Pácha L.                    1351            4.  Černohous J.            1530     1/2    Jeništa J.               V   1795

   5.  Křemenák J.              1716     +:-                                                               5.  Lorencová J.             1322     1/2    Chmelík R.                1250

                                  3.5 : 1.5                                                                           2 : 3

TJ Lanškroun "C" – SK + Sokol Žamberk "C"

                     Rozhodčí: Krištof Jiří

   1.  Havelka J.                 1524     1:0    Janeček M.                1484

   2.  Boháč L.                    1582     1:0    Mazura J.                   1598

   3.  Nečas L.                    1350     1/2    Uřičář P.                   1420

   4.  Vu A.                          1567     1/2    Charvát V.                1353

   5.  Kolomý Š.                 1541     1:0    Hurdes E.                 1464

                                     4 : 1

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                              7    6    1    0         19        25   :  10        23

                   2.   SK + Sokol Žamberk "D"                   7    5    1    1         16     20.5   :  14.5     15

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              7    4    1    2         13        20   :  15        16

                   4.   SK + Sokol Žamberk "C"                   8    3    1    4         10        18   :  22          9

                   5.   TJ Sokol Mistrovice                          7    3    0    4           9     15.5   :  19.5     12

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       7    2    2    3           8     16.5   :  18.5     14

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           7    2    1    4           7     14.5   :  20.5     10

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   7    2    0    5           6     16.5   :  18.5     11

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       7    1    1    5           4     13.5   :  21.5       8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.