Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed - 9.kolo 27.02.11

V posledním devátém kole Krajské soutěže střed doposud vedoucí Lanškroun C nazaváhal a po těsné výhře s hlavním konkurentem po zásluze obsadil první místo a postupuje do KP2 - Blahopřejeme !!
Konkrétní výsledky: Žamberk D - TJ Lanškroun C 2:3, Kunvald C - Letohrad C 1:4, Kunvald B - Č.Třebová C 2,5:2,5, Ústí n/O. D - Mistrovice 3:2, Žamberk C - volno


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

      SK + Sokol Žamberk "C" – volný los              SK + Sokol Žamberk "D" – TJ Lanškroun "C"

                                                                                                        Rozhodčí: Kopal Vladimír

                                                                                                                                1.  Kopal V.                    1502     1/2    Havelka J.                 1524

                                                                                                                                2.  Kubalík M.               1291     1/2    Boháč L.                    1582

                                                                                                                                3.  Belobrad J.                1289     1/2    Nečas L.                    1350

                                                                                                                                4.  Dunglová N.            1602     1/2    Vu A.                          1567

                                                                                                                                5.  Mazura O.                 1309     0:1    Kolomý Š.                 1541

                                                                                                                          2 : 3

ŠO K a.s. Kunvald "C" – Spartak OEZ Letohrad "C"    ŠO K a.s. Kunvald "B" – Lokomotiva Č. Třebová "C"

                    Rozhodčí: Rusz Gustav                                                Rozhodčí: Dvořák Eduard

   1.  Rusz G.                V   1622     0:1    Janeček O.                1545            1.  Dvořák E.            V   1795     0:1    Kovář V.                    1624

   2.  Rusz R.                      1536     0:1    Lorenc A.                 1402            2.  Krčmář S.                   1510     1/2    Tomeš L.                    1100

   3.  Krupica Z.           V   1561     0:1    Lorenc J.                   1317            3.  Mlynář M.                 1526     1:0    Vích R.                       1100

   4.  Pácha L.                    1351     1:0    Černohous J.            1530            4.  Sedláček P.               1100     0:1    Vencl J.                      1250

   5.  Vymetálek T.            1554     0:1    Lorencová J.            1322            5.  Bém T.                        1100     1:0    Tomáš D.                   1100

                                     1 : 4                                                                           2.5 : 2.5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" – TJ Sokol Mistrovice

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                                  

   1.  Kapoun V.                1618     1/2    Kristl V.                    1509

   2.  Kubišta L.                1588     1:0    Langr P.                    1457

   3.  Fangl J.                      1668     1/2    Valenta R.                 1491

   4.  John P.                       1532     1/2    Janota J.                     1443

   5.  Driemer J.                  1545     1/2    Špinler B.                 1304

                                     3 : 2

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Lanškroun "C"                          8    7    1    0         22        28   :  12        24

                   2.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D"              8    5    1    2         16        23   :  17        17

                   3.   SK + Sokol Žamberk "D"                   8    5    1    2         16     22.5   :  17.5     15

                   4.   TJ Spartak OEZ Letohrad "C"           8    3    1    4         10     18.5   :  21.5     14

                   5.   SK + Sokol Žamberk "C"                   8    3    1    4         10        18   :  22          9

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       8    2    3    3           9        19   :  21        16

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          8    3    0    5           9     17.5   :  22.5     12

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "C"   8    2    1    5           7        19   :  21        13

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       8    1    1    6           4     14.5   :  25.5       9

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.