Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 1.kolo 10.10.10

V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - M.Trnávka 1:4, Litomyšl C - Krucemburk 2:3, Svitavy B - Polička F 4:1, Polička D - Polička E 4,5:1,5, Němčice - volno


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

             TJ Sokol Němčice – volný los                       TJ Sokol Krouna – Sokol Městečko Trnávka

                                                                                                       Rozhodčí: Šenkýř Jindřich

   1.                                                                                                                          1.  Dvořák S.            H  1937     0:1    Burian M.                  1837

   2.                                                                                                                          2.  Hubený P.           H  1825     1/2    Šmíd F.                       1782

   3.                                                                                                                          3.  Jirmásek V.                1575     1/2    Navrátil M.               1700

   4.                                                                                                                          4.  Šenkýř J.                    1630     0:1    Lattenberg F.           1681

   5.                                                                                                                          5.  Kramář M.                 1000     0:1    Pavlů P.                    1565

                                                                                                                          1 : 4

TJ Jiskra Litomyšl "C" – Sokol Krucemburk        ŠK Svitavy "B" – TJ Štefanydes Polička "F"

                 Rozhodčí: Hrančík Jaroslav                                                 Rozhodčí: Čuma Jan

   1.  Šváb J.                  V   1874     1:0    Kašpar L.                  1530            1.  Čuma J.                       1476     0:1    Bartoš K.                   1644

   2.  Nešpor J.                   1250     0:1    Štorek L.                   1531            2.  Křeček J.                    1100     1:0    Houška F.                 1250

   3.  Lopaur Z.                  1000     0:1    Hrančík J.                 1465            3.  Vodička S.                1397     1:0    Peřina J.                     1100

   4.  Krejčí M.             V   1598     1:0    Janáček T.                 1479            4.  Davídek M.              1100     1:0    Ryšavá M.                 1000

   5.  Odstrčil J.           V   1426     -:+     Vašek A.                   1000            5.  Kučera J.                    1260     1:0    Šafář J.                        1000

                                     2 : 3                                                                              4 : 1

TJ Štefanydes Polička "D" – TJ Štefanydes Polička "E"

                  Rozhodčí: Schaffer David                                                                 

   1.  Pospíšil P.               1725     1/2    Švanda R.            V   1800

   2.  Sion D.                      1584     1:0    Stodola J.                  1250

   3.  Schaffer O.           V   1736     1:0    Feltl P.                      1250

   4.  Buchta M.                 1501     1:0    Tulis J.                       1250

   5.  Stodola J.                  1509     1:0    Švanda O.                 1100

                                  4.5 : 0.5

 

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "D"                 1    1    0    0           3       4.5   :  0.5         4

                   2.   ŠK Svitavy "B"                                  1    1    0    0           3          4   :  1            4

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   1    1    0    0           3          4   :  1            3

                   4.   Sokol Krucemburk                             1    1    0    0           3          3   :  2            3

                   5.   TJ Sokol Němčice                              0    0    0    0           0          0   :  0            0

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      1    0    0    1           0          2   :  3            2

                   7.   TJ Sokol Krouna                                1    0    0    1           0          1   :  4            0

                   7.   TJ Štefanydes Polička "F"                 1    0    0    1           0          1   :  4            1

                   9.   TJ Štefanydes Polička "E"                 1    0    0    1           0       0.5   :  4.5         0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.