Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 2.kolo 31.10.10

Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička F - Polička D 0,5:4,5, Krucemburk - Svitavy B 2,5:2,5, M.Trnávka - Litomyšl C 4:1, Němčice - Krouna 4:1, Polička E - volno


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

      volný los – TJ Štefanydes Polička "E"      TJ Štefanydes Polička "F" – TJ Štefanydes Polička "D"

                                                                                                      Rozhodčí: Houška František

                                                                                                                                 1.  Bartoš K.                   1644     1/2    Pospíšil P.               1725

                                                                                                                                2.  Trkal T.                      1580     0:1    Sion D.                      1584

                                                                                                                                3.  Houška F.                 1250     0:1    Schaffer O.           V   1736

                                                                                                                                4.  Peřina J.                     1100     0:1    Buchta M.                 1501

                                                                                                                                5.  Šafář J.                        1000     0:1    Stodola J.                  1509

                                                                                                                       0.5 : 4.5

      Sokol Krucemburk – ŠK Svitavy "B"          Sokol Městečko Trnávka – TJ Jiskra Litomyšl "C"

                  Rozhodčí: Rančík Jaroslav                                                 Rozhodčí: Izák Miloš

   1.  Kafka R.                     1535     0:1    Jedlička E.                1637            1.  Šmíd F.                       1782     1:0    Šulc M.                      1443

   2.  Hrančík M.               1493     1:0    Krušina A.               1475            2.  Navrátil M.               1700     1:0    Kubeš A.                   1250

   3.  Štorek L.                   1531     1:0    Křeček J.                   1100            3.  Lattenberg F.           1681     1:0    Nešpor J.                   1250

   4.  Hrančík J.                  1465     1/2    Velešík M.                1378            4.  Izák M.                       1658     1:0    Lopaur Z.                  1000

   5.  Hülle J.                      1422     0:1    Kučera J.                   1260            5.  Franc F.                      1653     0:1    Krejčí M.             V   1598

                                  2.5 : 2.5                                                                           4 : 1

      TJ Sokol Němčice – TJ Sokol Krouna

                     Rozhodčí: Racek Josef                                                                   

   1.  Pail M.                       1876     1:0    Dvořák S.            H  1937

   2.  Jasanský K.        H   1771     1:0    Hubený P.          H  1825

   3.  Petrželka K.       H   1876     1:0    Jirmásek V.               1575

   4.  Myška F.                   1611     1:0    Šenkýř J.                   1630

   5.  Vrbický L.                1289     0:1    Kramář M.                 1000

                                     4 : 1

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "D"                 2    2    0    0           6          9   :  1            8

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   2    2    0    0           6          8   :  2            7

                   3.   ŠK Svitavy "B"                                  2    1    1    0           4       6.5   :  3.5         6

                   4.   Sokol Krucemburk                             2    1    1    0           4       5.5   :  4.5         5

                   5.   TJ Sokol Němčice                              1    1    0    0           3          4   :  1            4

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      2    0    0    2           0          3   :  7            3

                   6.   TJ Štefanydes Polička "E"                 1    0    0    1           0       0.5   :  4.5         0

                   8.   TJ Sokol Krouna                                2    0    0    2           0          2   :  8            1

                   9.   TJ Štefanydes Polička "F"                 2    0    0    2           0       1.5   :  8.5         1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.