Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 3.kolo 14.11.10

Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl C - Němčice 1,5:3,5, Svitavy B - M.Trnávka 0:5, Polička D - Krucemburk 4:1, Polička E - Polička F 2:3, Krouna - volno


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

              TJ Sokol Krouna – volný los                        TJ Jiskra Litomyšl "C" – TJ Sokol Němčice

                                                                                                         Rozhodčí: Pekař Václav

                                                                                                                                 1.  Šváb J.                  V   1874     1:0    Pail M.                       1876

                                                                                                                                 2.  Šulc M.                      1443     0:1    Pěkník M.                 1881

                                                                                                                                 3.  Kubeš A.                   1250     1/2    Jasanský K.         H  1771

                                                                                                                                 4.  Lopaur Z.                  1000     0:1    Petrželka K.        H  1876

                                                                                                                                 5.  Klejch F.                   1282     0:1    Myška F.                   1611

                                                                                                                       1.5 : 3.5

  ŠK Svitavy "B" – Sokol Městečko Trnávka        TJ Štefanydes Polička "D" – Sokol Krucemburk

                     Rozhodčí: Křeček Jiří                                                 Rozhodčí: Schaffer David

   1.  Svatoš Z.                   1643     0:1    Burian M.                 1837            1.  Pospíšil P.               1725     1/2    Kafka R.                     1535

   2.  Jedlička E.                1637     0:1    Šmíd F.                      1782            2.  Sion D.                      1584     1/2    Kašpar L.                  1530

   3.  Čuma J.                       1476     0:1    Navrátil M.              1700            3.  Schaffer O.           V   1736     1:0    Štorek L.                   1531

   4.  Křeček J.                    1100     0:1    Lattenberg F.           1681            4.  Buchta M.                 1501     1:0    Hrančík J.                  1465

   5.  Velešík M.                1378     0:1    Pavlů P.                    1565            5.  Stodola J.                  1509     1:0    Vašek A.                    1000

                                     0 : 5                                                                              4 : 1

TJ Štefanydes Polička "E" – TJ Štefanydes Polička "F"

                  Rozhodčí: Schaffer David                                                                 

   1.  Stodola J.                  1250     0:1    Bartoš K.                  1644

   2.  Feltl P.                       1250     1:0    Trkal T.                      1580

   3.  Tulis J.                       1250     0:1    Kopecký V.              1250

   4.  Švanda O.                 1100     1:0    Houška F.                 1250

   5.  Švanda A.                 1100     0:1    Pecka J.                     1100

                                     2 : 3

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   3    3    0    0           9        13   :  2          12

                   2.   TJ Štefanydes Polička "D"                 3    3    0    0           9        13   :  2          11

                   3.   TJ Sokol Němčice                              2    2    0    0           6       7.5   :  2.5         7

                   4.   ŠK Svitavy "B"                                  3    1    1    1           4       6.5   :  8.5         6

                   5.   Sokol Krucemburk                             3    1    1    1           4       6.5   :  8.5         5

                   6.   TJ Štefanydes Polička "F"                 3    1    0    2           3       4.5   :  10.5       4

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 2    0    0    2           0       2.5   :  7.5         2

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      3    0    0    3           0       4.5   :  10.5       4

                   9.   TJ Sokol Krouna                                2    0    0    2           0          2   :  8            1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.