Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 4.kolo 28.11.10

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Polička E 1:4, M.Trnávka - Polička D 1:4, Němčice - Svitavy B 3,5:1,5, Krouna - Litomyšl C 3,5:1,5, Polička F - volno


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

      volný los – TJ Štefanydes Polička "F"            Sokol Krucemburk – TJ Štefanydes Polička "E"

                                                                                                       Rozhodčí: Rančík Jaroslav

                                                                                                                                1.  Kafka R.                     1535     0:1    Jiruše J.                 H  2069

                                                                                                                                2.  Kašpar L.                  1530     0:1    Švanda R.            V   1800

                                                                                                                                3.  Hrančík J.                  1465     0:1    Stodola J.                  1250

                                                                                                                                4.  Hülle J.                      1422     0:1    Tulis J.                       1250

                                                                                                                                5.  Vašek A.                    1000     1:0    Mořkovský V.         1100

                                                                                                                          1 : 4

Sokol Městečko Trnávka – TJ Štefanydes Polička "D" TJ Sokol Němčice – ŠK Svitavy "B"

                Rozhodčí: Navrátil Miroslav                                              Rozhodčí: Racek Josef

   1.  Šmíd F.                       1782     0:1    Pospíšil P.               1725            1.  Pail M.                       1876     1:0    Jedlička E.                1637

   2.  Navrátil M.               1700     0:1    Sion D.                      1584            2.  Pěkník M.                 1881     1:0    Čuma J.                       1476

   3.  Lattenberg F.           1681     0:1    Schaffer O.           V   1736            3.  Racek J.                      1599     1/2    Křeček J.                    1100

   4.  Franc F.                      1653     1:0    Buchta M.                 1501            4.  Myška F.                   1611     0:1    Davídek M.              1100

   5.  Bušina V.                  1549     0:1    Stodola J.                  1509            5.  Hubinka L.               1000     1:0    Hábík J.                     1100

                                     1 : 4                                                                           3.5 : 1.5

TJ Sokol Krouna – TJ Jiskra Litomyšl "C"

                Rozhodčí: Jirmásek Vladimír                                                              

   1.  Dvořák S.            H   1937     1/2    Šváb J.                  V   1874

   2.  Hubený P.          H   1825     1:0    Nešpor J.                   1250

   3.  Netolický J.              1561     1:0    Lopaur Z.                  1000

   4.  Jirmásek V.                1575     1:0    Krejčí M.             V   1598

   5.  Kramář M.                 1000     0:1    Sauer P.                     1000

                                  3.5 : 1.5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "D"                 4    4    0    0         12        17   :  3          15

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   4    3    0    1           9        14   :  6          13

                   3.   TJ Sokol Němčice                              3    3    0    0           9        11   :  4          10

                   4.   ŠK Svitavy "B"                                  4    1    1    2           4          8   :  12          7

                   5.   Sokol Krucemburk                             4    1    1    2           4       7.5   :  12.5       6

                   6.   TJ Štefanydes Polička "E"                 3    1    0    2           3       6.5   :  8.5         6

                   7.   TJ Sokol Krouna                                3    1    0    2           3       5.5   :  9.5         4

                   8.   TJ Štefanydes Polička "F"                 3    1    0    2           3       4.5   :  10.5       4

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      4    0    0    4           0          6   :  14          5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.