Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 5.kolo 12.12.10

V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Krouna 2,5:2,5, Polička D - Němčice 1,5:3,5, Polička E - M.Trnávka 1:4, Polička F - Krucemburk 0,5:4,5, Litomyšl C - volno


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

        TJ Jiskra Litomyšl "C" – volný los                          ŠK Svitavy "B" – TJ Sokol Krouna

                                                                                                           Rozhodčí: Křeček Jiří

                                                                                                                                1.  Svatoš Z.                   1643     1/2    Dvořák S.            H  1937

                                                                                                                                 2.  Čuma J.                       1476     1/2    Hubený P.           H  1825

                                                                                                                                 3.  Křeček J.                    1100     1/2    Netolický J.              1561

                                                                                                                                 4.  Vodička S.                1397     0:1    Jirmásek V.                1575

                                                                                                                                 5.  Kučera J.                    1260     1:0    Šenkýř J.                    1630

                                                                                                                       2.5 : 2.5

TJ Štefanydes Polička "D" – TJ Sokol Němčice TJ Štefanydes Polička "E" – Sokol Městečko Trnávka

                Rozhodčí: Houška František                                          Rozhodčí: Houška František

   1.  Pospíšil P.               1725     0:1    Pail M.                      1876            1.  Jiruše J.                 H  2069     1:0    Burian M.                  1837

   2.  Sion D.                      1584     1/2    Pěkník M.                1881            2.  Švanda R.            V   1800     0:1    Šmíd F.                       1782

   3.  Schaffer O.           V   1736     1:0    Racek J.                     1599            3.  Stodola J.                  1250     0:1    Lattenberg F.           1681

   4.  Buchta M.                 1501     0:1    Petrželka K.       H  1876            4.  Feltl P.                       1250     0:1    Izák M.                       1658

   5.  Stodola J.                  1509     0:1    Myška F.                   1611            5.  Tulis J.                       1250     0:1    Pavlů P.                    1565

                                  1.5 : 3.5                                                                           1 : 4

TJ Štefanydes Polička "F" – Sokol Krucemburk

                Rozhodčí: Houška František                                                               

   1.  Bartoš K.                   1644     1/2    Kafka R.                    1535

   2.  Kopecký V.              1250     0:1    Kašpar L.                  1530

   3.  Houška F.                 1250     0:1    Hrančík M.               1493

   4.  Pecka J.                      1100     0:1    Štorek L.                   1531

   5.  Peřina J.                     1100     0:1    Vašek A.                   1000

                                  0.5 : 4.5

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička "D"                 5    4    0    1         12     18.5   :  6.5       16

                   2.   Sokol Městečko Trnávka                   5    4    0    1         12        18   :  7          17

                   3.   TJ Sokol Němčice                              4    4    0    0         12     14.5   :  5.5       13

                   4.   Sokol Krucemburk                             5    2    1    2           7        12   :  13        10

                   5.   ŠK Svitavy "B"                                  5    1    2    2           5     10.5   :  14.5       8

                   6.   TJ Sokol Krouna                                4    1    1    2           4          8   :  12          5

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 4    1    0    3           3       7.5   :  12.5       7

                   8.   TJ Štefanydes Polička "F"                 4    1    0    3           3          5   :  15          4

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      4    0    0    4           0          6   :  14          5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.