Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 6.kolo 16.01.11

V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Polička F 4:1, Němčice - Polička E 4,5:0,5, Krouna - Polička D 3,5:1,5, Litomyšl C - Svitavy B 2:3, Krucemburk - volno


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

            volný los – Sokol Krucemburk             Sokol Městečko Trnávka – TJ Štefanydes Polička "F"

                                                                                                      Rozhodčí: Houška František

                                                                                                                                1.  Šmíd F.                       1782     1/2    Bartoš K.                   1644

                                                                                                                                2.  Lattenberg F.           1681     1:0    Trkal T.                      1580

                                                                                                                                3.  Franc F.                      1653     1:0    Kopecký V.              1250

                                                                                                                                4.  Bušina V.                  1549     1/2    Houška F.                 1250

                                                                                                                                5.  Žůrek O.                    1250     1:0    Peřina J.                     1100

                                                                                                                          4 : 1

TJ Sokol Němčice – TJ Štefanydes Polička "E"    TJ Sokol Krouna – TJ Štefanydes Polička "D"

                     Rozhodčí: Racek Josef                                              Rozhodčí: Jirmásek Vladimír

   1.  Pail M.                       1876     1/2    Švanda R.            V   1800            1.  Dvořák S.            H  1937     1/2    Pospíšil P.               1725

   2.  Pěkník M.                 1881     1:0    Stodola J.                  1250            2.  Hubený P.           H  1825     1:0    Sion D.                      1584

   3.  Racek J.                      1599     1:0    Feltl P.                      1250            3.  Netolický J.              1561     1:0    Schaffer O.           V   1736

   4.  Petrželka K.       H   1876     1:0    Švanda O.                 1100            4.  Jirmásek V.                1575     0:1    Stodola J.                  1509

   5.  Myška F.                   1611     1:0    Švanda A.                 1100            5.  Šenkýř J.                    1630     1:0    Punar J.                      1250

                                  4.5 : 0.5                                                                        3.5 : 1.5

   TJ Jiskra Litomyšl "C" – ŠK Svitavy "B"

                   Rozhodčí: Krušina Adolf                                                                 

   1.  Šulc M.                      1443     1:0    Krušina A.               1475

   2.  Lopaur Z.                  1000     0:1    Velešík M.                1378

   3.  Krejčí M.             V   1598     1:0    Davídek M.              1100

   4.  Mikulecký S.           1482     0:1    Kučera J.                   1260

   5.  Heblt J.                      1000     0:1    Zendulka L.             1100

                                     2 : 3

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   6    5    0    1         15        22   :  8          20

                   2.   TJ Sokol Němčice                              5    5    0    0         15        19   :  6          17

                   3.   TJ Štefanydes Polička "D"                 6    4    0    2         12        20   :  10        17

                   4.   ŠK Svitavy "B"                                  6    2    2    2           8     13.5   :  16.5     11

                   5.   Sokol Krucemburk                             5    2    1    2           7        12   :  13        10

                   6.   TJ Sokol Krouna                                5    2    1    2           7     11.5   :  13.5       8

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 5    1    0    4           3          8   :  17          7

                   8.   TJ Štefanydes Polička "F"                 5    1    0    4           3          6   :  19          4

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      5    0    0    5           0          8   :  17          7

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.