Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 7.kolo 30.01.11

V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Litomyšl C 4,5:3,5, Polička E - Krouna 2:3, Polička F - Němčice 2:3, Krucemburk - M.Trnávka 2:3, Svitavy B - volno


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

               ŠK Svitavy "B" – volný los                  TJ Štefanydes Polička "D" – TJ Jiskra Litomyšl "C"

                                                                                                      Rozhodčí: Houška František

                                                                                                                                1.  Pospíšil P.               1725     1/2    Šváb J.                  V   1874

                                                                                                                                 2.  Sion D.                      1584     1:0    Kubeš A.                   1250

                                                                                                                                 3.  Schaffer O.           V   1736     1:0    Lopaur Z.                  1000

                                                                                                                                 4.  Buchta M.                 1501     1:0    Klejch F.                   1282

                                                                                                                                 5.  Stodola J.                  1509     1:0    Zeman D.                   1000

                                                                                                                       4.5 : 0.5

TJ Štefanydes Polička "E" – TJ Sokol Krouna     TJ Štefanydes Polička "F" – TJ Sokol Němčice

                Rozhodčí: Houška František                                          Rozhodčí: Houška František

   1.  Jiruše J.                H   2069     1/2    Dvořák S.            H  1937            1.  Bartoš K.                   1644     1:0    Pěkník M.                 1881

   2.  Švanda R.            V   1800     1/2    Hubený P.          H  1825            2.  Kopecký V.              1250     1/2    Jasanský K.         H  1771

   3.  Tulis J.                       1250     0:1    Netolický J.             1561            3.  Houška F.                 1250     1/2    Racek J.                      1599

   4.  Švanda O.                 1100     1:0    Jirmásek V.               1575            4.  Peřina J.                     1100     0:1    Petrželka K.        H  1876

   5.  Švanda A.                 1100     0:1    Šenkýř J.                   1630            5.  Ryšavá M.                 1000     0:1    Myška F.                   1611

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

Sokol Krucemburk – Sokol Městečko Trnávka

                 Rozhodčí: Hrančík Jaroslav                                                               

   1.  Kafka R.                     1535     0:1    Burian M.                 1837

   2.  Hrančík M.               1493     1:0    Lattenberg F.           1681

   3.  Štorek L.                   1531     0:1    Izák M.                      1658

   4.  Hrančík J.                  1465     0:1    Pavlů P.                    1565

   5.  Vašek A.                    1000     1:0    Hojgr F.                    1250

                                     2 : 3

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   Sokol Městečko Trnávka                   7    6    0    1         18        25   :  10        23

                   2.   TJ Sokol Němčice                              6    6    0    0         18        22   :  8          19

                   3.   TJ Štefanydes Polička "D"                 7    5    0    2         15     24.5   :  10.5     21

                   4.   TJ Sokol Krouna                                6    3    1    2         10     14.5   :  15.5     10

                   5.   ŠK Svitavy "B"                                  6    2    2    2           8     13.5   :  16.5     11

                   6.   Sokol Krucemburk                             6    2    1    3           7        14   :  16        12

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 6    1    0    5           3        10   :  20          8

                   8.   TJ Štefanydes Polička "F"                 6    1    0    5           3          8   :  22          5

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      6    0    0    6           0       8.5   :  21.5       7

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.