Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 8.kolo 13.02.11

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Krucemburk 4,5:0,5, Krouna - Polička F 3,5:1,5, Litomyšl C - Polička E 1,5:3,5, Svitavy B - Polička D 0,5:4,5, M.Trnávka - volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

       volný los – Sokol Městečko Trnávka                     TJ Sokol Němčice – Sokol Krucemburk

                                                                                                          Rozhodčí: Racek Josef

                                                                                                                                1.  Pail M.                       1876     1:0    Kafka R.                     1535

                                                                                                                                2.  Pěkník M.                 1881     1:0    Kašpar L.                  1530

                                                                                                                                3.  Racek J.                      1599     1:0    Štorek L.                   1531

                                                                                                                                4.  Petrželka K.        H  1876     1/2    Hrančík J.                  1465

                                                                                                                                5.  Myška F.                   1611     1:0    Vašek A.                    1000

                                                                                                                       4.5 : 0.5

TJ Sokol Krouna – TJ Štefanydes Polička "F" TJ Jiskra Litomyšl "C" – TJ Štefanydes Polička "E"

                Rozhodčí: Houška František                                           Rozhodčí: Bartošová Lucie

   1.  Dvořák S.            H   1937     1:0    Kopecký V.              1250            1.  Šváb J.                  V   1874     1:0    Švanda R.            V   1800

   2.  Hubený P.          H   1825     1/2    Houška F.                 1250            2.  Kubeš A.                   1250     0:1    Stodola J.                  1250

   3.  Netolický J.              1561     0:1    Pecka J.                     1100            3.  Nešpor J.                   1250     1/2    Feltl P.                       1250

   4.  Šenkýř J.                    1630     1:0    Peřina J.                    1100            4.  Lopaur Z.                  1000     0:1    Tulis J.                       1250

   5.  Kramář M.                 1000     1:0    Ryšavá M.                1000            5.  Klejch F.                   1282     0:1    Švanda O.                 1100

                                  3.5 : 1.5                                                                        1.5 : 3.5

ŠK Svitavy "B" – TJ Štefanydes Polička "D"

                     Rozhodčí: Křeček Jiří                                                                    

   1.  Jedlička E.                1637     1/2    Pospíšil P.               1725

   2.  Pressl L.                    1576     0:1    Sion D.                      1584

   3.  Křeček J.                    1100     0:1    Schaffer O.           V   1736

   4.  Velešík M.                1378     0:1    Buchta M.                 1501

   5.  Davídek M.              1100     0:1    Stodola J.                  1509

                                  0.5 : 4.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Sokol Němčice                              7    7    0    0         21     26.5   :  8.5       23

                   2.   TJ Štefanydes Polička "D"                 8    6    0    2         18        29   :  11        25

                   3.   Sokol Městečko Trnávka                   7    6    0    1         18        25   :  10        23

                   4.   TJ Sokol Krouna                                7    4    1    2         13        18   :  17        13

                   5.   ŠK Svitavy "B"                                  7    2    2    3           8        14   :  21        11

                   6.   Sokol Krucemburk                             7    2    1    4           7     14.5   :  20.5     12

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 7    2    0    5           6     13.5   :  21.5     11

                   8.   TJ Štefanydes Polička "F"                 7    1    0    6           3       9.5   :  25.5       6

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      7    0    0    7           0        10   :  25          8

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.