Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 9.kolo 27.02.11

Poslední deváté kolo Krajské soutěže východ vyvrcholilo přímým soubojem o první místo a postup do KP2, v němž bylo úspěšnější suverénní družstvo Sokola Němčice - Blahopřejeme !!
Konkrétní výsledky : Polička E - Svitavy B 2,5:2,5, Polička F - Litomyšl C 1,5:3,5, Krucemburk - Krouna 1,5:3,5, M.Trnávka - Němčice 1,5:3,5, Polička D - volno


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     TJ Štefanydes Polička "D" – volný los               TJ Štefanydes Polička "E" – ŠK Svitavy "B"

                                                                                                      Rozhodčí: Houška František

                                                                                                                                1.  Švanda R.            V   1800     1:0    Pressl L.                    1576

                                                                                                                                2.  Stodola J.                  1250     1/2    Krušina A.                1475

                                                                                                                                3.  Feltl P.                       1250     1/2    Ambrožová L.          1250

                                                                                                                                4.  Tulis J.                       1250     1/2    Králová K.                1000

                                                                                                                                5.  Švanda A.                 1100     0:1    Zendulka L.              1100

                                                                                                                       2.5 : 2.5

TJ Štefanydes Polička "F" – TJ Jiskra Litomyšl "C" Sokol Krucemburk – TJ Sokol Krouna

                Rozhodčí: Houška František                                           Rozhodčí: Hrančík Jaroslav

   1.  Bartoš K.                   1644     0:1    Šváb J.                  V   1874            1.  Kašpar L.                  1530     0:1    Dvořák S.            H  1937

   2.  Trkal T.                      1580     0:1    Šulc M.                      1443            2.  Štorek L.                   1531     1:0    Hubený P.           H  1825

   3.  Kopecký V.              1250     1/2    Lopaur Z.                  1000            3.  Hrančík J.                  1465     0:1    Netolický J.              1561

   4.  Houška F.                 1250     0:1    Klejch F.                   1282            4.  Janáček T.                  1479     1/2    Jirmásek V.                1575

   5.  Pecka J.                      1100     1:0    Zeman D.                   1000            5.  Vašek A.                    1000     0:1    Šenkýř J.                    1630

                                  1.5 : 3.5                                                                        1.5 : 3.5

Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Němčice

                     Rozhodčí: Racek Josef                                                                   

   1.  Šmíd F.                       1782     0:1    Pail M.                      1876

   2.  Navrátil M.               1700     1:0    Pěkník M.                1881

   3.  Franc F.                      1653     1/2    Racek J.                     1599

   4.  Pavlů P.                    1565     0:1    Petrželka K.       H  1876

   5.  Bušina V.                  1549     0:1    Myška F.                   1611

                                  1.5 : 3.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Sokol Němčice                           8    8    0    0         24        30   :  10        26

                   2.   TJ Štefanydes Polička "D"                 8    6    0    2         18        29   :  11        25

                   3.   Sokol Městečko Trnávka                   8    6    0    2         18     26.5   :  13.5     24

                   4.   TJ Sokol Krouna                                8    5    1    2         16     21.5   :  18.5     16

                   5.   ŠK Svitavy "B"                                  8    2    3    3           9     16.5   :  23.5     12

                   6.   Sokol Krucemburk                             8    2    1    5           7        16   :  24        13

                   7.   TJ Štefanydes Polička "E"                 8    2    1    5           7        16   :  24        12

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl "C"                      8    1    0    7           3     13.5   :  26.5     11

                   9.   TJ Štefanydes Polička "F"                 8    1    0    7           3        11   :  29          7

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.