Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 1.kolo 10.10.10

V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Chrudim E 4,5:3,5, Bohdaneč - Polabiny I 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny H 5:0, Knights - Talents 5:0, Miřetice - volno


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

              NOPO Miřetice – volný los                        2222 ŠK Polabiny "G" – TJ ŠO Chrudim "E"

                                                                                                       Rozhodčí: Londinová Jana

   1.                                                                                                                          1.  Vorel B.                     1683     1/2    Krys J.                        1673

   2.                                                                                                                          2.  Krejčí J.                     1598     1:0    Krys J.                        1626

   3.                                                                                                                          3.  Londinová J.            1571     1:0    Zelený F.                   1551

   4.                                                                                                                          4.  Frgalová H.         V   1377     1:0    Krys J.                  H  1505

   5.                                                                                                                          5.  Indra A.                     1357     1:0    Němec V.                   1427

                                                                                                                       4.5 : 0.5

Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny "I"    TJ ŠO Chrudim "D" – 2222 ŠK Polabiny "H"

                   Rozhodčí: Sekyrka Josef                                                Rozhodčí: Bureš Zbyněk

   1.  Sekyrka J.                  1785     1/2    Nešpůrek P.             1757            1.  Česenek J.            V   1682     1:0    Hofman O.                 1464

   2.  Jouza P.                     1662     1/2    Liduch F.                  1660            2.  Sokol P.                    1630     1:0    Bílek M.                    1000

   3.  Svoboda J.                1655     1/2    Melichar V.              1808            3.  Bureš Z.                     1610     1:0    Nešpůrek J.               1329

   4.  Zmek J.                       1618     1:0    Vančura D.               1790            4.  Urválek M.               1000     1:0    Ludvík T.                  1000

   5.  Mácha M.                  1512     0:1    Řezníček D.             1657            5.  Krečmer J.                  1376     1:0    Formánek M.            1000

                                  2.5 : 2.5                                                                           5 : 0

      ŠK Rapid Knights – ŠK Rapid Talents

                Rozhodčí: Kalhous Miroslav                                                               

   1.  Juroš Z.                V   1366     1:0    Vraný D.                   1000

   2.  Ryzner J.                    1656     1:0    Jakoubek J.               1401

   3.  Kalhous M.              1591     1:0    Červinka V.              1000

   4.  Sedlák P.             H   1568     1:0    Felcman L.                1000

   5.  Štěpán J.                    1000     1:0    Červinka V.              1000

                                     5 : 0

 

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ ŠO Chrudim "D"                           1    1    0    0           3          5   :  0            5

                   1.   ŠK Rapid Knights                               1    1    0    0           3          5   :  0            5

                   3.   2222 ŠK Polabiny "G"                       1    1    0    0           3       4.5   :  0.5         4

                   4.   Sokol Lázně Bohdaneč                       1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         1

                   4.   2222 ŠK Polabiny "I"                        1    0    1    0           1       2.5   :  2.5         1

                   6.   NOPO Miřetice                                 0    0    0    0           0          0   :  0            0

                   7.   TJ ŠO Chrudim "E"                            1    0    0    1           0       0.5   :  4.5         0

                   8.   ŠK Rapid Talents                               1    0    0    1           0          0   :  5            0

                   8.   2222 ŠK Polabiny "H"                       1    0    0    1           0          0   :  5            0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.