Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 2.kolo 31.10.10

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Knights 1:4, Polabiny I - Chrudim D 4,5:0,5, Chrudim E - Bohdaneč 2,5:2,5, Miřetice - Polabiny G 1,5:3,5, Talents - volno


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

             volný los – ŠK Rapid Talents                        2222 ŠK Polabiny "H" – ŠK Rapid Knights

                                                                                                      Rozhodčí: Novotný Michal

                                                                                                                                1.  Tilgner J.                   1000     0:1    Juroš Z.                 V   1366

                                                                                                                                2.  Bílek M.                    1000     0:1    Horník J.                   1667

                                                                                                                                3.  Nešpůrek J.               1329     0:1    Kalhous M.              1591

                                                                                                                                4.  Ludvík T.                  1000     0:1    Štěpán J.                    1000

                                                                                                                                5.  Burda V.                    1000     +:-                                                  

                                                                                                                          1 : 4

2222 ŠK Polabiny "I" – TJ ŠO Chrudim "D"        TJ ŠO Chrudim "E" – Sokol Lázně Bohdaneč

                 Rozhodčí: Melichar Zdeněk                                              Rozhodčí: Krys Jaromír

   1.  Nešpůrek P.             1757     1:0    Česenek J.           V   1682            1.  Krys J.                        1673     1:0    Sekyrka J.                  1785

   2.  Liduch F.                  1660     1/2    Česenek V.          V   1591            2.  Krys J.                        1626     0:1    Jouza P.                     1662

   3.  Melichar V.               1808     1:0    Sokol P.                    1630            3.  Zelený F.                   1551     1/2    Svoboda J.                1655

   4.  Vančura D.                1790     1:0    Urválek M.               1000            4.  Krys J.                  H  1505     0:1    Mácha M.                  1512

   5.  Řezníček D.              1657     1:0    Krečmer J.                 1376            5.  Němec V.                   1427     1:0    Pištora L.                  1425

                                  4.5 : 0.5                                                                        2.5 : 2.5

   NOPO Miřetice – 2222 ŠK Polabiny "G"

                Rozhodčí: Janoušek Ladislav                                                              

   1.  Kůs M.                       1393     0:1    Škorpík F.                1633

   2.  Šebek M.                   1520     0:1    Krejčí J.                     1598

   3.  Janoušek P.              1495     0:1    Londinová J.           1571

   4.  Kubelka L.               1356     1/2    Nožička K.               1411

   5.  Janoušek L.              1000     1:0    Indra A.                     1357

                                  1.5 : 3.5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Rapid Knights                               2    2    0    0           6          9   :  1            9

                   2.   2222 ŠK Polabiny "G"                       2    2    0    0           6          8   :  2            7

                   3.   2222 ŠK Polabiny "I"                        2    1    1    0           4          7   :  3            5

                   4.   TJ ŠO Chrudim "D"                           2    1    0    1           3       5.5   :  4.5         5

                   5.   Sokol Lázně Bohdaneč                       2    0    2    0           2          5   :  5            3

                   6.   TJ ŠO Chrudim "E"                            2    0    1    1           1          3   :  7            2

                   7.   NOPO Miřetice                                 1    0    0    1           0       1.5   :  3.5         1

                   8.   ŠK Rapid Talents                               1    0    0    1           0          0   :  5            0

                   9.   2222 ŠK Polabiny "H"                       2    0    0    2           0          1   :  9            1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.